Lõvi ja Vähk

Teoorias peaksid need kaks omavahel lausa suurepäraselt läbi saama, kuid tegelikkus on hoopis midagi muud. Kõik ei ole sugugi nii roosiline kui võiks oodata. Neid tõmbab üksteise poole võimas keemia, kuid kui juba koos ollakse, siis võivad asjad üsna kergesti ka käest ära minna. Lõvidel on väga kõrged standardid ja nad on väga kriitilised inimesed. Vähid aga on väga tundelised ning võtavad kriitikat väga sügavalt hinge. Vähki juhib Kuu ja Lõvit päike, mõlemad tegutsevad suurte tunnete ja emotsioonide ajel. Seesama kirglikkus, mis neid esialgu kokku tõi, kipub neid tihtipeale ka lahku ajama. Isegi kui suhe ei purune, siis on selles pidevalt draamat, nii et neil kahel juba ei hakka.


Neid võib küll siduda armastus ja suur
, kuid kuna mõlema sodiaagimärgi esindajad on väga kanged ning soovivad iga hinna eest saada oma tahtmist, siis kipuvad nad tülitsema üsna tihti. Ja nende tülid ei ole vaiksed, vaid see on vaatemäng, mida ilmselt ei taha keegi näha. Mõlemad tunnevad soovi olla suhtes juhtiv ja domineeriv pool ning see võimuvõitlus käib nende vahel alatasa. Niisama kirglikult kui need kaks üksteist leidsid, niisama kiiresti võivad nende tunded ka tuhaks põleda.

Kalad soovivad suhtes oma partnerit täielikult omada ning tahavad pidevalt kinnitust selles osas, et nende kallim kuulub ainult neile. Kaksikud on aga seiklushimulised, lõbujanulise ja suhtlemisaltid inimesed ning see toob kaasa palju valestimõistmisi ja armukadesust. Kalad on emotsionaalne veemärk, Kaksikud intellektuaalne õhumärk. Nende tülid on enamasti väga tunneterohked ning palju kasutatakse psühholoogilisi võtteid, kuidas partneri elu kibedaks teha. Sügaval sisimas tunnevad nad suurt valu, kuid mõlemad on liiga uhked, et seda välja näidata.


Neid mõlemaid juhib Veenus, kuid see ei lahenda sugugi nende probleeme - otse vastupidi. See sodiaagimärkide paar ei tööta just sellepärast, et neis on liiga palju sarnast. Oma partnerit vaadates näevad nad justkui iseenda peegelpilti koos kõigi oma vigadega, mida nad ei salli. Kaaludele meeldib mängida psühholoogilisi mänge ning Sõnn ei salli neid silmaotsaki. Samal ajal on Kaaludel õrn meelelaad ning kui Sõnn oma otseste ütlemistega sisse sõidab, siis haavub Kaalude esindaja hingepõhjani. Head ja töötavat paarisuhet on neil kahel keeruline luua.


Loe lisaks: