Universum juhatab sind alati, ükskõik kuhu sa ka lähed või mida sa teed. Vahel sa ehk unistad tähele panna neid märke igapäevaelu saginas. Või siis küll märkad, kuid ei võta tõsiselt. Ometi tasub tähele panna, mida sinu vaimsed saatjad ja kõrgemad jõud sulle näitavad, sest see kergendab su igapäevaseid valikuid ja otsuste langetamist.

Kui sinu unenägudes, kodus olles või reisil ilmub alatasa kusagilt number 22 või 222, siis ära jäta seda tähelepanuta. Inglinumber 222 tähistab armastust ja suhteid, samuti harmooniat ja paindlikkust.

Kui näed numbrit 222, siis ingellikud jõud annavad sulle märku, et oled õigel teel. Võibolla oled sa just tegemas oma elus mõnda olulist valikut ja kaalud kahe suuna vahel, kuhu edasi liikuda? Võibolla oled end liigselt tagant sundinud ja nii on kadunud meelerahu? Paljud valikud elus ei ole lihtsad, kuid on ometi vajalikud ja aitavad sul inimesena areneda, kasvada ja jõuda kõrgemale vaimsele tasandile. Number 222 annab sulle märku, et peaksid mitte lootust kaotama, liikuma harmoonia ja tasakaalu suunas ning uskuma, et kõik läheb nii nagu peab. Kasuta diplomaatiat ja usalda oma intuitsiooni, et saavutada enda jaoks parim lõpptulemus.

Kui kohtad numbrit 222, siis tea, et sul ei ole vaja teha midagi äkilist ega võtta ette pöördelisi muutusi kiirustades selleks, et pääseda olukorrast, kus sa justkui seisakus vaevled. Liigu kindlalt ja rahulikult tulemuste suunas. Universum on juba sättinud nii, et sa liiguksid parima võimaliku tulemuse suunas. Säilita usk oma võimetesse ja sellesse, et elu toob head. Sa liigud juba õigel teel ja universum toetab sind selles igati.