Igal sodiaagimärgil on omad nõrkused ja tugevused. Mõni on tundelisem, mõni praktilisem ja mõni sensuaalsem. Kui vaatame just neid märke, kes armuelus kõige vastupandamatumad on, siis peab eraldi välja tooma just need neli:

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Skorpioni kirglikkusest ja salapärast on ilmselt küll kõik kuulnud. Seks on tema jaoks suhtes väga oluline. Kui tema partner ei suuda talle pakkuda küllaldaselt rahuldust pakkuvat intiimelu ja lähedust, siis ei ole sellel suhtel ka pikka pidu. Skorpioni jaoks on flirt, armastus ja kirg igapäevaelu lahutamatud osad. Paljudel Skorpionitel on küllalt keeruline oma partnerile truu olemine, sest neid erutab kõik keelatu. Seksi osas meeldivad neile tihti nö pisut kummalisemad asjad, nad soovivad katsetada iseenda ja oma kaaslase piire ja proovida alati midagi uut. Kui armud skorpionisse, siis ole valmis selleks, et sinu armuelu ei ole enam kunagi endine.


Kui sa soovid kedagi, kes oleks kogenud, enesekindel ja haaraks magamistoas ohjad julgelt enda kätte, siis jah, kahjuks Kalad ei ole sellised... Kuid ära heida meelt! Kui sinu kallim on sündinud Kalade sodiaagimärgis, siis oled selles mõttes õnnega koos, et sinu kallim oskab sind alati üllatada. Tema kujutlusvõime, tundelisus ja mängulisus on imetlusväärsed. Kaladest kallim oskab kõik sinu meeled aktiveerida nii, et suuda kogeda uskumatuid ja lausa ebamaiseid naudinguid. Kalade puhul kehtib ka see, et nad on pigem andjad, seega lasevad nad sul nautida kõiki armurõõme ning tunnevad rõõmu juba sinu rõõmust. See ei tähenda muidugi, et nad ise midagi vastu saada ei soovi. Kingi oma Kaladest kallimale armastuse võlumaailm ja ta jääb alatiseks sinuga.


Lõvi sodiaagimärgi all sündinud inimene armastab väga kiitust, esiplaanil olemist ja muidugi palju tähelepanu ning seda otse loomulikult ka magamistoas. Ta oskab hinnata meelelisi naudinguid ja ta ei pelga ka välja näitada, kui talle midagi meeldib. Ta on kirglik ja haarab hea meelega ohjad oma kätte. Lõvi oskab ka oma partnerit korralikult hellitada ja poputada, sest ta teab, et ka tema kallim väärib vaid parimat. Kohati võib Lõvi küll olla ka veidi liiga enesekindel, kuid see ei kahanda sugugi tema seksikust. Seda ihaldusväärsem ta tegelikult oma austajatele paistab .


Võibolla tuleb üllatusena, et ka Kaalud on siia nimekirja sattunud. Hoolimata oma väljapeetud ja harmoonilisest mainest on Kaalud oma loomult siiski väga kirglikud. Selleks, et Kaalud saaksid oma tõelise olemuse valla päästa, peab küll olema eelnevalt teatud hulk tingimusi täidetud. Kui kõik on nende jaoks õige, siis avaneb nende kirglikkus täies ilus. Kaalud lasevad oma partneril nautida hoolitsusi ja õrnusi, mis on justkui unistuste täitumine. Kaalud oskavad pakkuda naudinguid ning neile on äärmiselt tähtis, et nende partner oleks rahul ja rahuldatud. Nad hindavad kõikjal elus, ka magamistoas, eelkõige mängu ilu.