Vanakuu "luud" aga pühib ja puhastab seekord erakordselt hästi ja põhjalikult. Selle nädala neljapäev on kaduneljapäev ja sel päeval tasub ette võtta põhjalik puhastustöö nii enda sees kui ka ümber, nii nähtavas kui ka nähtamatus sfääris, sest puhastumine ja igakülgne koristamine õnnestub nüüd erakordse tõhususega. Võta neljapäeval aega enda jaoks, vaata enda sisse, teadvusta kõik kohad ja teemad, mis tekitavad ebamugavuse või ahistatuse tunnet, olgu see tunne siis hinges, südames või kehas. Ära karda, ära kahtle, ära vaidle ega õigusta, ole enda vastu aus, teadvusta, tee otsus ja lase lahti. Sobimatu ja ahistav teenib ju samuti sinu enda kõrgemat hüve, juhtides sind sulle sobivama ja sind paremini teenivama poole. Teadvusta, otsusta, lase lahti ja suuna oma mõtted ning tähelepanu sellele, mis sinus sobivamana vastu kajab ja kuhupoole su hing igatseb. Kõik, mis tundub vana, negatiivne, põletikuline, mürgine, korduv, ilma eesmärgita, peab nüüd lahkuma. Põgenemine, vältimine, hirmud, kahtlused, kõik emotsionaalsed ja energeetilised moonutused on valmis minema, lase neil minna. Ole valmis võtma vastutust enda elu eest ning valima kõrgema vibratsiooni ja sagedusega armastuse, loomingu ja rahu vaatepunkte.

Alanud aasta tervikuna kuulub uutele algustele ja otsustavale ümberhäälestumisele. Palju on me eludes veel sellist, mis vajab välja vahetamist ja ümber loomist. Jaanuarikuu toob selgelt välja kõik, mis hinge pitsitab ega lase edeneda. Suunamuutused on vältimatud ja võivad olla üsna ootamatud. Kõik see aga teenib meie hingede sügavaimaid sisemisi väärtusi ning tõelise eneseteostuse teed. Edasi liikumiseks ja uue loomiseks on vaja loobuda paljudest seni ainuvõimalikena tundunud tõekspidamistest ja uskumustest, sest need enam ei kanna. Olles valmis loobuma sellest, mis ei tundu südamele ja hingele õige, loome endas aga ruumi, avarust ja valmisolekut vastu võtmaks uusi energiaid ja iseenese tõelist sügavamat olemust.

Kui eelnevad paar aastat oleme justkui tasapisi ja vaevaliselt paksust unest ärganud, siis nüüd on aeg otsustavalt virguda, end püsti ajada ja hakata looma. Nüüd on meie asi teha ja hoida süda ja silmad lahti, teadvustada, teha valikuid ja hakata tegutsema, hakata looma. Usaldades ja kasutades oma iidset mälu, mille häält oleme endas alati tajunud, kes vaiksemalt, kes valjemalt, saame nüüd hakata looma uusi mustreid ja korrapära.

On aegkuulata ja usaldada ennast, tühistad vana ja hakata looma uut. Jõudu meile selleks!

Imelist esimest jaanuarinädalat!

Õnnelikku ja edukat aastat!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid