Teadvus ja telepaatia

Meie teadvus ei ole inimese ajus, vaid on vabalt rändav üksus. Sa võid suunata oma teadvuse kuhu tahes. Näiteks võib igaüks ühe väikse katse teha. Kui sa pole parasjagu kodus, siis "mine" oma koju. Tuleta meelde, kuidas su kodu välja näeb, vaata tuppa, vaata kööki - su teadvus on siis seal. Kui mõtled kellegi peale, oled vihane, saadad oma mõtteid ja tundeid selle inimese peale, siis näed seda inimest vaimusilmas või tunnetad - su teadvus on siis selle inimese juures. Tavaliselt on nii, et kuhu suunad oma teadvuse, sinna suunad ka oma energia. Nii et kui oled kellegi peale vihane, siis annad sellele inimesele ka oma energia ära.

Oled maininud telepaatia tähtsust ja seda, et kunagi oskasime selles keeles vabalt suhelda.

Telepaatia toimib suurepäraselt, sest meie mõttejõud on väga tugev ja kõik on energia. Kui sa oled omaette ja keegi tuleb sulle meelde, siis see inimene mõtleb su peale. Kui sul on hea tunne, siis see inimene mõtleb sinust hästi, kui on paha tunne, siis mõtleb ta halvasti. Kui sa ise kellegi peale intensiivselt mõtled ja soovid temaga kontakti saada, ja see soov on sul kindel, siis ta helistab sulle varsti - ta ise ka ei tea, miks, aga helistab.

Telepaatia ei tunne ei aega ega ruumi, keelebarjääre ega kultuurilisi erinevusi. Kui sa näiteks sõidad Ameerikasse ja helistad mulle sealt ning mina vaatan sinu energiavälja, siis oled sa täpselt siin, minu kõrval - ei ole aega, ei ole ruumi. Siin, kolmandas dimensioonis on tohutu suured vahemaad ja me arvame, et eksisteerivad väga suured kaugused, aga tegelikult võiks öelda ka nii, et kõik on siin ja praegu.

Tark ja kõikvõimas alateadvus

Me koosneme teadlikust teadvusest ja alateadvusest. Teadlik teadvus ehk päevateadvus tegeleb vastanditega - hea ja halb, ilus ja inetu, kaastundlik ja südametu jne. Une tasandil oleme alateadvuses, mis on nagu Aladdini imelamp, kuna alateadvus realiseerib mõtted isiklikuks reaalsuseks. Alateadvus ei vaidle teiega ning võtab tingimusteta vastu kõik, mis te sinna laadite. Seetõttu ongi alateadvuses olemas absoluutselt kõik, mida olete kunagi kogenud.

Alateadvuses on ka uskumused, kuidas elu peab olema ja kuidas ei tohi olla. Kui juhtub nii, et kõik läheb järjest viltu ja te ei saa aru, miks läheb viltu, siis peab pöörduma oma alateadvuse poole, et teada saada, mis uskumus elu kogu aeg viltu keerab. Toon sellise näite. Ligi 40aastasel naisel ei vea üldse meestega. Esialgu on kõik hästi, on suur sõprus ja armastus, aga siis järsku ei edene enam. Milles asi? Asi on selles, et alateadvuses on peidus tunne, et mind ei armastata. Ja kui on selline teadmine või uskumus, et te ei ole ilus ja te ei meeldi meestele, siis te ka käitute vastavalt. Mitte mehed ei jätnud seda naist maha, vaid ta ise jättis mehed maha, sest uskus, et on naisena kõlbmatu. Ja kui naisel on selline uskumus, et ta on kõlbmatu, siis mees loeb tema käitumisest välja info, et ma ei meeldi sellele naisele.

Alateadvuses on mustmiljon uskumust, mis elu ära rikub. Väga levinud uskumus on selline: et edukas olla, tuleb kõvasti rabada. Ameerika kirjanik Mark Twain tunnistas siiralt, et ta ei ole terakestki tööd teinud, vaid kõik, mis ta on loonud, on ta saanud Ülimast Teadvusest. Selleks et Ülimast Teadvusest midagi saada, peab teil olema selleks uskumine. Platseeboefekt toimib samal uskumusel. Alateadvus realiseerib selle, mida ja kuidas te usute. Kui te usute, et kui must kass jookseb üle tee, siis juhtub õnnetus, siis võibki õnnetus juhtuda.

Kuna alateadvus ei vaidle teiega ja realiseerib mõtted teie isiklikuks reaalsuseks, siis on väga oluline, kuidas mõeldakse. On vaja mõista, et mõte, mida mõtlete, on kõigi asjade ja olukordade alguspunkt. Kes näiteks pidevalt mõtleb, et tal üldse ei vea rahaga, talle kohe ei tule raha ja ta kardab rahaga tegelemist, siis ei tulegi raha ja elataksegi peost suhu, sest alateadvuses on uskumus, et raha ei ole ega tule. Kui aga mõtlete, et olete alati võimeline kõikide asjadega hakkama saama, siis saategi hakkama.

Mu poeg tegeleb saja asjaga ja oskab kõiki asju teha ja kord ma küsisin ta käest, et kas tal tuleb vahel ka kahtlus, et ei saa hakkama. Ja ta küsis vastu: "Mis asi see kahtlus on?" Tal ei tule pähegi sellist mõtet, et ei saa hakkama. Kui saate aru, et uskumused teie alateadvuses loovad teie isikliku reaalsuse, siis tulebki istutada alateadvusse endale sobivaid uskumusi, näiteks "Mul on ALATI piisavalt ressursse kõikide minu vajaduste jaoks". Esialgu on see lihtsalt mõte, mis alateadvuses muutub uskumuseks, ja kui sinna lisandub tunne, et ongi piisavalt ressursse, siis ei pea seda mõtet kogu aeg kordama. Esialgu korrake kolm korda päevas tõelise usuga ja ühel hetkel lõpetate muretsemise, kas raha ikka tuleb.

Samas on vaja ka seda õppida, kuidas vähese rahaga toime tulla. Kuna me elame duaalses maailmas, siis on alateadvuses nii positiivsed kui negatiivsed uskumused. Oluline oleks teada, millise karmaga siia ellu tulite, et teaksite selle elu väljakutset - mida tulite siia omandama, edasi arendama, aru saama.

Inimestel on selline arvamine, et ei tohi eksida. Kui esimese raksuga kõik õigesti teha, siis ei õpi ju midagi. Selleks et õppida, peab ka eksima, ja me nimetame seda ebaõnnestumiseks, ebaeduks ja tont teab milleks veel. Alateadvusel on seda kogemust vaja, et teada saada, kuidas ei tohi käituda. Meie kõikide alateadvus hoolitseb selle eest, et meil ei läheks ainult hästi. Minul on Kalade karma ja mul on see uskumus, et mul on alati õigus. Kulus 55 aastat, enne kui sain aru, et kõigil on oma tõde ja minu tõde ei ole ainuõige.

Maa peale tulles võtame kaasa kõik eelmiste elude kogemused ja mälupagasi. Kogu informatsioon, mis aegade jooksul, st kõikide elude jooksul on omandatud, on alateadvuses olemas. Absoluutselt kõik. Nüüd, kui tahate midagi teada, aga pole käepärast ei arvutit, telefoni ega inimest, kellelt küsida, võite pöörduda alateadvuse poole, sest meil endal on olemas kõik vastused ja teadmised. Näiteks minul oli vaja ümarpalkseinale panna kipsplaadid, aga palgid ei olnud kõik ühesugused. Vaatasin seina ja küsisin, kuidas ma küll neid plaate peaksin panema. Ja mulle tuli ette pilt, kuidas teha, sest mu mälupagasis oli see kogemus olemas. Kui isiklikus alateadvuses puudub mingi kogemus, siis pöördub alateadvus vastuse saamiseks Ülima Teadvuse poole. Selle poole, mille sees me oleme. Me kõik oleme nagu tohutu suures vannivees ja oleme ühendatud selle veega. Ja seda, millega me oleme üksteisega ühendatud, nimetataksegi Ülimaks Teadvuseks, kus on olemas absoluutselt kõik tarkused. Tasub vaid küsida.

Katkend on pärit kirjastuselt Pilgrim äsja ilmunud Mai-Agate Väljataga raamatust "Loomise õpetus II".

Mai-Agate Väljataga uue raamatu "Loomise õpetus II" esitlusloeng toimub Eesti Rahvusraamatukogu väikeses saalis 6. septembril kell 18. Vaata loengu kohta lisa sündmuse Facebooki lehelt.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid