Mõnded inimeste jaoks saabub edu ja tuntus väga loomulikult ja justkui iseenesest, teised peavad vaeva nägema ja kolmandad, tee mida iganes, kuulsus ei tule ega tule. Vaat järgi, kas sinu sodiaagimärk on nende hulgas, kelle jaoks tuntus terendab juba nurga taga!

JÄÄR (21. märts - 20. aprill)

Jäära märgi esindajad on nagu särisevad tuleleegid, kes liiguvad ulja ja enesekindla ettevõtlikkusega läbi elu. Neil on sisemine jõud ja optimism, mis aitab soovi korral lausa mägesid liigutada. Nad ei mängi mänge ega kavalda, vaid on ausad ja sirgjoonelised ning ütlevad siiralt välja oma soovid ja eesmaärgid. See on ka üks põhjustest, miks neil on edu lihtne saavutada. Soovi korral oskavad jäära märgi esindajad olla lausa seltskonna hinged ja võõrustamise etalonid. Neil on oskus tundide viisi ja väga kaasahaaravalt vestelda paljudel erinevatel teemadel, kaasa arvatud nendel, millest neil õrna aimugi ei ole. Jäär on nagu kristall, mille tahkudelt kiirgab lapselikku igatsust, igikestvat rõõmsameelsust, usaldust ja sündinud vallutaja innukust. Nende sarved on teemantkõvad ning nende abil lähevad nad läbi kasvõi kiviseinast. Jäära hinges särab tuli, mis valgustab teed nii talle endale kui ka teistele, kes võtavad omaks tema suured ideed. Nad on nagu rajaleidjad, kes suudavad juhtida ümbritsevaid eesmärkide poole.

Kuulsaid jäärasid: Vincent van Gogh,Charlie Chaplin, Joan Crawford, Marlon Brando, Jackie Chan, Emma Watson, Robert Downey Jr., Lady Gaga, Eddie Murphy, Mariah Carey, Kristen Stewart, Reese Witherspoon, Elton John, Keira Knightley, Victoria Beckham, Quentin Tarantino, Sarah Jessica Parker.

Lõvi märki valitseb kõige säravam ja väljapaistvam taevakeha Päike. Ja samasugune on ka lõvi tähemärgi esindaja - särav, unustamatu ja eriline. Temast lausa õhkub jõulisust, väärikust ja otsusekindlust. Ta on ise vägagi veendunud oma kuninglikus erilisuses ja ta suudab kerge vaevaga ka oma ümbritsevaid sama uskuma panna. Lõvi märgi esindajale meeldib ka õpetada, juhendada, olla liider nii varjatult kui avalikult. Ta on selleks lihtsalt sündinud. Lõvi on oma loomult väga kirglik ja visa, seega, kui ta on mingi eesmärgi endale seadnud, siis on ta nõus ka selle saavutamise nimel vaeva nägema. Ta tunneb oma kaasasündinud instinkti abil ära, mis on väärt panustamist ja mis mitte. Just see eksimatu intuitsioon juhatab ta kullasoonele, mis võib kaasa tuua ka tunnustuse, au ja kuulsuse. Ning kes võiks tunda enda tuledesäras ja aupaistel paremini kui lõvi? Ilmselt mitte keegi.

Kuulsaid lõvisid: Barack Obama, Jennifer Lopez, Jennifer Lawrence, Daniel Radcliffe, Whitney Houston, J. K. Rowling, Madonna, Chris Hemsworth, Steve Carell, Arnold Schwarzenegger, Sandra Bullock, Mick Jagger, Ben Affleck, Robert De Niro, Alfred Hitchcock, Bill Clinton, Robert Redford, David Duchovny.

Skorpioni tähemärgi esindaja on üks neist inimestest, keda sa peale kohtumist unustada ei suuda. Ta on isiksus ja ta teab, mida ta väärt on. Tema meisterlik enesevalitsemine on kadestamistväärt ja harva suudab keegi teda endast nii välja viia, et ta seda välja näitab. Kui see peakski juhtuma, siis suudab ta sellest teha sinu jaoks unustamatu kogemuse, mida sa ilmselt korrata ei soovi. Ta ei poe kunagi kellegi ees ega alanda end sellega, et seob end madalatesse intriigidesse. Tema jaoks on loomulik, et öeldakse välja tõde, nii ilus või brutaalne kui see ka pole. Ta on jäägitult ustav oma sõpradele ja liitlastele ning ei unusta ühtegi heategu. Ta olek on salapärane ja pilk hüpnotiseeriv ning sellega suudab ta soovi korral võita kõigi tähelepanu. Tema tahe on raudselt tugev ja see viib teda ka oma unistusteni. Kõrvaltvaatajaile tundub tema edu tihti kui saatuse kingitus, kuid tegelikult on selles suur roll tema enda isikuomadustel ja nende meisterlikul haldamisel.

Kuulsaid skorpione: Claude Monet, Marie Curie, Leonardo DiCaprio, Anne Hathaway, Pablo Picasso, Bill Gates, Ryan Gosling, Julia Roberts, Grace Kelly, Katy Perry, Demi Moore, Meg Ryan, Björk, Owen Wilson, Whoopi Goldberg, Winona Ryder, Gerard Butler, Diego Maradona.

Need vabadust armastavad Uraani poolt juhitud inimesed on originaalsed, enesega rahulolevad, otsusekindlad ja teistest sõltumatud. Veevalajad oskavad end ümbritseda suure sõpruskonnaga ning enamasti on neil ka palju tuttavaid. See ei tähenda, et nad oleksid kohtuavalt suured suhtlejad, vaid nad oskavad ka põgusa kokkupuute korral kellegagi jätta üpriski kustumatu mulje ja luua lihtsalt uue sõbrasuhte, tänu oma köitvale isiksusele. Enamasti on veevalajatel väga avar silmaring ning oma kindel arvamus asjade kohta. Oma ideede eest nad võitlusse ei asu, vaid laveerivad pigem oskuslikut võimaluste ja takistuste vahel ning oskavad sealt puhtana välja tulles ikkagi saavutada enda jaoks parima tulemuse. Uraan, ootamatute ja intensiivsete muutuste planeet, anna veevalajatele võime näha tulevikku ette ja see teeb nende jaoks oma unistuste elluviimise mõnevõrra lihtsamaks.

Kuulsaid veevalajaid: Abraham Lincoln, Galileo Galilei, Wolfgang Amadeus Mozart, Charles Darwin, Thomas Edison, Paul Newman, Clark Gable, Alice Cooper, Shakira, Jennifer Aniston, Cristiano Ronaldo, Justin Timberlake, Christian Bale, Ashton Kutcher, Elijah Wood, Robbie Williams, Paris Hilton.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid