Need on nägijad lapsed, tundliku intuitsiooniga, kes on tulnud siia oma vanemaid aitama nende aegunud mustritest vabaneda, aga see ei pruugi olla vanematele sugugi lihtne. Paljud vanemad puiklevad vastu ega taha endaga tegeleda. Need vanemad istuvadki ööd läbi oma unetute lastega praegu üleval ega tea, mida teha. Laps lihtsalt ei maga, sest laps ei saa sellises väljas magada, see väli on vaja ära puhastada.

Nendel lastel on samas juba loomuldasa unevajadus väiksem. Nendega peaks olema hästi rahulik. Ei ole mõtet neid kell üheksa õhtul üritada magama panna, pigem laps kohaneb vanemate graafikuga. Lapsed on väga kohanemisvõimelised. Kui tahad ise öösel magada, siis pane laps magama siis, kui ise magama lähed ja ta magab ilusasti öösel 6-7 tundi järjest ja saad ise ka ennast välja puhata.

Täiskasvanud on oma loomulikest rütmidest nii kaugenenud, lapsed püüavad neid juhtida välja sisseõpitud, aga mitte loomulikest rütmidest, mis tegelikult ei vasta keha huvidele. Kui on juba põlvkondade viisi pandud lapsi magama kell üheksa, siis nüüd võib sellest loobuda, neid lapsi kell üheksa magama panna ei ole mõtet. Need on targad lapsed ja head õpetajad, keda on vaja kuulata. Kuula ennast ja oma last.

Praegu on palju ka raseduse katkemisi, sest naised ei ole valmis kehastuda soovivaid kõrgsageduslikke hingesid vastu võtma. Võnkesageduslik vahe on nii suur. Aga need lapsed, kel ei õnnestunud oma keha looma jääda, tulevad hästi kiiresti uuesti. Neil on kõrgemat hüve teeniv missioon ja suur soov kehastuda, nad leiavad viisi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid