Lõvivärava energia toob nähtavale ka meie eelneva tegevuse viljad ja annab võimaluse teha vajalikke muudatusi oma mõttemustrites. Nüüd on vaja olla enese ja teiste vastu aus, väljendada oma südamest lähtuvat tõde, olla julge ja otsustav oma soovide ja unistuste väljendamises ning jääda oma tõele truuks.

Samuti on hea aeg väljendada ausalt oma tundeid ja rääkida selgeks südamele kripeldama jäänud teemasid. Selle tulemusena muutuvad ja selginevad suhted, mõned sidemed sõlmuvad lahti, tehes ruumi uutele, südamest ja kõrgematest väärtustest kantud suhetele. See kehtib nii isiklike kui ka töösuhete kohta. Et ausalt väljendada oma tundeid, tuleb julgeda olla haavatav, aga jääda enese vastu armastavaks ja ennastsäästvaks. See nõuab julgust ja Lõviväravate energia aitab meid sellega toime tulla ning võidukalt ja avatud südamega oma teed jatkata juba harmoonilisemates ja kõrgemates võnkesagedustes.

9. august on kaduneljapäev, hea päev puhastusrituaalideks, koristamiseks, lõpetusteks ja loobumisteks. Jälgi sel päeval oma mõtteid ja lase lahti kõigist mõtetest, mis sinus kitsikust, raskust, probleeme või puuduse tunnet tekitavad. Lihtsalt katkesta sellised mõttekäigud kohe, kui need teadvustad ja asenda ennast toetavate, avardavate ja meelepärast tulevikku loovate mõtetega. Võta vastutus oma elu, tervise ja tunnete eest endale. Sinu mõtted loovad su elu ja tulevikku, vali neid hoolikalt. Vaata üle ka oma kodu ja töökoht ning vabane liigsetest ja kasutuks muutunud esemetest. Tee ruumi, kuhu uuendused saaksid tulla. Anna vabaks ka ahistavad suhted ja suhtumised. Lase kõik vabaks. Andesta endale ja teistele ja tee otsus oma eluga edasi minna. Hinga sügavalt sisse ja välja, lase vabaks ja jää avatuks. Mine loodusesse ja naudi selle rahu ja harmooniat, ritsikasirinat, lainete laksumist, puude kohinat tuules, lase looduse stiihiatel end puhastada.

Laupäeval, 11. augustil on päikesevarjutus ja kuuloomine Lõvi märgis. See toob kaasa uute Valguseseemete saabumise Maale ja seeläbi saabub meie eludesse hulgaliselt uusi energiaid ja uusi algusi. Energeetilised ja sageduslikud muutused on üsna võimsad ja võivad isegi hirmutavatena näida, aga karta pole siiski vaja, kõik toimub kõrgemaks hüvanguks ja parimal võimalikul moel, kui selle vaid vastu võtad ja püsid südame energias. Püsi armastuse energias ja ole avatud. Eelkõige täida oma armastusega iseennast, sest oled suurepärane just sellisena nagu oled ja minna saab veelgi paremaks.

Sa oled väärt oma südame ja hinge igatsuste täitumist ning eneseteostust. Ole valmis seda oma ellu vastu võtma. Unista suurelt ja armastava südamega ning su unistused saavad tiivad.

Imelist nädalat!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid