Nädala ülevaade: 6. - 12. august

Nädala energiaid esindavad karikate rüütel ja kaarik. Nüüd on saabunud aeg, kus sinu südameasjad liiguvad positiivses suunas ja unistused hakkavad täituma. Sa ise teed kõik endast oleneva, et liikuda oma teel just sinna, kus on sinu jaoks parim ning sinu ettevõtmisi toetab ka universum. On tõenäoline, et saad kuulda häid uudiseid, mida oled juba ammu oodanud. Võimalik on ka see, et sinu ellu saabub keegi inimene, kelle südames leegitseb sinu vastu armastus. Kui oled loomingulisel alal tegutsev inimene, siis tasub samuti praegu oma tegemiste osas härjal sarvist haarata, sest kõik see, mis on seotud fantaasia, unistuste, müstika ja geniaalsete ideedega, on preagu aktiveerunud ning universumi poolt toetatud.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Sa vajad aega iseendale, et koguda mõtteid ja puhata. Tunned, et tahad elu virr-varrist korraks kõrvale tõmbuda, et leida taas üles enda rahu ja harmoonia kese. Suhtu endasse leebelt ja anna endale vajadusel piisavalt aega, et leida see "miski", mis paneb sind tegutsema ning sellest ka tõelist ja siirast rõõmu tundma.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide üheksa. Nüüd ootab sind hea aeg just eelkõige materiaalse maailma teemade osas. Töö- ja rahaasjad peaksid edenema suurepäraselt ja just nii nagu sina seda soovid. On oodata ka positiivseid uudiseid, mis mõjutavad sinu finantsilist olukorda pikemas plaanis.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade kümme. Sa tunned end nii, nagu oleks sinu õlgadel kogu maailma raskus. Kipud muretsema ja üle mõtlema. Osa sinu muredest ei ole aga tegelikult isegi sinu omad, need on kellegi teise eluga seotud teemad, mida sina kuidagi muuta ei saa. Katsu teiste elude koorem oma õlgadelt maha raputada ja tegele sellega, mis on tõeliselt sinu elu.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Sind on ootamas hea aeg eelkõige töö- ja rahaasju silmas pidades. Sind hinnatakse ja tunnustatakse ning sa saad südamerahus nentida, et oled oma elus õigel rajal. Jätka samas vaimus, sest nii toimides liigud sa aina lähemale finantsilisele kindlustatusele.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab õiglus. Sinul tuleb nüüd karmaga rinda pista või siis vastupidi, saad nautida elu positiivset poolt tänu heale karmale. See kõik oleneb sellest, kas oled oma elus järginud oma südame häält ning teinud ausaid ja õiglaseid valikuid, või siis on sind hoopis juhtinud ego, kes on sundinud sind vahel ka valele rajale.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku ülempreester. Nüüd on sinu jaoks väga oluline järgida oma sisemisi väärtushinnanguid. Julge ennast usaldada ja käitu nii nagu sinu süda ütleb sulle, et on õige. Võid tunda ka tugevat tõmmet vaimsete teemade poole. Usalda oma vaistu, sest sinu intuitsioon ütleb sulle, mida sinu hing ja keha praegu kõige enam vajavad.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide seitse. Nüüd on käes aeg, kus saad nautida oma tegemiste vilju. Seda eelkõige töö- ja rahaasju puudutavates küsimustes. Nüüd on mõistlik veidikeseks ka suurem hoog maha võtta, et vaadata tagasi tehtud töödele ning sealt mõned õppetunnid kõrva taha panna tuleviku tarbeks.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on karikate äss. Nüüd on sinu elus jõuliselt esiplaanil tunded. Tegeled armastuse teemaga ning siia alla kuuluvad nii siiras ja austav enesearmastus, hoolivus ja kaastunne, kui ka kahe inimese vaheline suur romantiline ja kirglik armastus. Hoia oma silmad lahti ja süda valla!

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kümme. Sinu jaoks on praegu väga olulised stabiilsus ja kindlustunne. Õnneks on sind ootamas üsna rahulik ja üllatustevaba nädal, kus saadki nautida pere keskel olemist ning harmoonilisi suhteid nii tööl kui kodus. Hea aeg on tulevikuplaanide tegemiseks, eriti nende, mis on seotud rahalist väljaminekute ja investeeringutega.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Nüüd puutud kokku teemadega, mis nõuavad sinult mõistlike ja selgeid otsuseid. Pead illusioonid kõrvale heitma ja vaatama asjadele hästi realistliku pilguga. Võid maha pidada ka mõned selgitavad vestlused ja õhkond, mis sind ümbritseb, võib olla pisut pingestunud. Kui jääd aga rahulikult ja ausalt oma vaadetele kindlaks, siis jõuad ka soovitud lõpptulemusteni.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädala kaardiks on müntide kuninganna. Sinu elus liiguvad nüüd asjad rahulikus, stabiilses ja kindlas tempos paremuse poole. Eriti hästi läheb sul siis, kui tegeled materiaalsete väärtuste ja finantsilise kindlustatuse loomisega. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg - nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädalat iseloomustab kuu. Tunned, et oled hingeliselt pisut segaduses ega tea, mis on sinu jaoks õige suund, kuhu edasi liikuda. Sul on olemas kõik võimalused edu saavutamiseks aga samas on ka võimalik, et vannud alla oma alateadvusest esilekerkivatele hirmudele. Häälesta end nägema positiivset ja ole tänulik kõige hea eest, mis sinu elus on, nii suudad ka oma hirmudele vastu seista.