Nende nelja sodiaagimärgi esindajatel on oodata kõige pikemat eluiga

1. Ambur (23. november - 21.detsember)

Kuna selle sodiaagimärgi esindajad on loomu poolest uudishimulikud, optimistlikud ja energiast pakatavad, siis hoiab neid töös ja elus nende lakkamatu elujanu ning soov kõike teada, kogeda ja avastada. Pigem jääb neil aega puudu, et kõike, mis neid huvitab, oma nahal läbi katsuda. Ta on ka enamasti rõõmsameelne ja suudab leida alati endale midagi, mis tema hinge helisema paneb. Kuna ta on avatud suhtleja, siis on tema ümber ka alati sõpru ja tuttavaid, kes tema kõrval ka kõrges eas on. See ei lase tal üksi jääda, vaid aitab ka vanaduspõlve väärikalt nautida.

Liigu järgmisele lehele...

Selle sodiaagimärgi esindajad on suurepärased seltskonnainimesed ning seetõttu on nende ümber alati palju neid, kes hoiavad nende vaimu virge ja meele avatud. Kaksikute märgi esindaja on uudishimulik ja teadmishimuline, ta soovib end arenedada, täiendada, õppida uusi keeli, proovida uusi alasid. Tal on väga harva igav. Enamasti tegeleb ta mõne põneva projektiga, mis hoiab tema meele ja keha korralikus toonuses. Ta suudab alati leida lahenduse teda vaevavatele muredele ning kui ta ise ei suuda, siis leiab ta kellegi, kes oskab teda aidata. See ei lase tal üksi jääda ega nukrameelsusse langeda. Positiivsus ja optimist hoiavad teda kõrge eani vitaalsena.


Selle sodiaagimärgi all sündind inimesed armastavad väga korda, harmooniat ja kipuvad olema kohati lausa pedantsed. Seda ka iseenda tervise ja heolu eest hoolitsemisel. Seega jälgivad nad tähelepanelikult oma keha ja meele seisukorda ning kaebuste ilmnemisel üritavad need kas ise või spetsialisti abiga elimineerida. Neitsid on tuntud ka oma suurepärase mõistuse poolest ning enamasti töötab see laitmatult kõrge eani. Kuna nad armastavad ka väga loodust ja loomi, siis tunnevad nad end harva üksildasena. Nad naudivad aias toimetamist, loomadega tegelemist ja otse loomulikult ka head sõpradega mõnusat intellektuaalset vestlust.


Selle sodiaagimärgi esindajad on juba loomu poolest positiivse ellusuhtumisega. Nad oskavad alati leida midagi sellist, mille nimel tasub elada. Seda isegi siis, kui asjad on tõesti päris halvad. Neil on ka väga hea intuitsioon ja see hoiab neid eemale riskantsetest olukordadest, mis võiksid panna neid eluohtlikesse olukordadesse. Nad armastavad väga suhelda ja enamasti on neil suur ja huvitav sõprusringkond. See hoiab neid tegevuses ja inspireerituna. Ka vanemas eas võib neid leida alatasa sõpradega koos aega veetmas ja midagi põnevat tegemas. Kuna nad on avatud mõttemaailmaga, siis ei lase nad endal rutiini langeda ega igavuse või meeleheite all kössi vajuda.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid