Neljapäeval, 28. juunil kell 7:53 leiab aset täiskuu Päikesega Vähi ja Kuuga Kaljukitse märgis, mis paneb inimesi rohkem keskenduma reaalse maailma asjadele, oma eesmärkidele ja tulevikuplaanidele.

Millegi väga riskantsega ei tasuks praegu lagedale tulla, kuna inimesed kipuvad olema pigem konservatiivsed ning reegleid järgivad. Sobilikud tegevused on kõik maised asjad, mis nõuavad kohusetunnet, pühendumist ja järjekindlust.

Vältida tasuks kangekaelsust ja liigset enesekesksust. Inimsuhted võivad pingestuda just seetõttu, et ei soovita minna kompromissile. Enne tasub mitu korda mõelda ja siis alles öelda, nii säästad end ja teisi soovimatust tülist ja valestimõistmisest.

Tervise eest hoolitsemisel tasuks silmas pidada seda, et luud ja liigesed oleks hoitud ning kaitstud, samuti tuleks hoiduda külmetumast. Võib esineda naha ja hammaste ülitundlikkust, samuti külma ja niiskuse talumatust. Oma toitumist tuleks hoolikalt jälgida ning alkoholi tarbimist võiks pigem vältida.

Kristallidest on praegu sobilik kasutada selliseid, mis sobivad Kaljukitse energiaga. Nendeks on:

Oonüks - aitab leevendada vaimset ja füüsilist stressi ja suurendada elujõudu. Maandab, aitab keskenduda ja leida endas enesekindlus. Aitab leevendada hirmu tuleviku ees. Tõmbab ligi, mida vaja, noorendab, annab jõudu, elujõudu ja püsivust. Samuti kaitseb ta omanikku reisidel, matkadel ja komandeeringutes.

Karneool - annab energiat ja suurendab elujõudu. Aitab tuua lahendust seksuaalsusega seotud probleemidele. Meditatsioonis võiksid asetada karneooli juurtšakra lähedale ning visualiseerida, kuidas sealt kiirgub sinu kehasse soojendavat ja tervendavat energiat. Annab julgust, motiveerib edule äris, aitab usaldada iseennast ja oma taju, hajutab mentaalset letargiat ja hävitab emotsionaalse negatiivsuse.

Mäekristall - kaitseb, tervendab ja tasakaalustab. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu. Tõstab vibratsioonitaset, seega suurepärane kaaslane meelerännakutel. Mäekristalli toimel muu­tutakse seltsivamaks, väljendusvõimelisemaks, tundlikemaks ja oma kaasinimeste suhtes tähelepanelikumaks.

Malahhiit - sümboliseerib uuestisündi ja aitab tuua ellu muutusi. Aitab vabaneda vanast energiast ja annab julgust ning enesekindlust. Kaitseb talismanina õnnetuse eest. Teda võib kasutada siis, kui tahetakse vabaneda vanadest mõttemallidest ja piiranguid seadvatest hoiakutest. Ta aitab loobuda vanast, et uus saaks esile kerkida. Malahhiit on seotud harmooniaga, seetõttu sobib ta kirjanikele, poeetidele, kunstnikele ja näitlejatele. Kuid selle kivi kandmine eeldab ka pidevat tööd iseendaga.

Soovituseks oleks neid kristalle siis kanda ehtena, hoida endal ligidal või siis mediteerida nendega.

Maagilist täiskuuööd!