Kuu loomine Kaksikute sodiaagimärgis toob kaasa kuhjaga värsket energiat. Kõige paremini suudad praegu kohaneda uute oludega siis, kui järgid julgelt oma intuitsiooni. Lase müstilisel sisemisel väel juhtida end õigele teele. Võid kogeda suurenenud tundlikust, närvilisust või isegi meeleolulangust, kuid ära lase end sellest heidutada. See annab vaid tunnistust sellest, et käimas on aktiivsed muutuste protsessid, mis aitavad lõhustada vana ja avada ukse uuele. Proovi oma emotsioone kõrval jälgida ning ära lase neil sind enda alla matta. Tunneta, kuidas sa koged erinevaid tundeid ning lase neil siis minna. Nii saad lahustada ka tekkinud blokeeringuid ja seisma jäänud energiat.

Praegu on hea aeg reisimiseks ja plaanide tegemiseks selleks, et võtta oma elule uus suund või eesmärk. Saavutad inimestega hea kontakti ja tunned suhtlemisest rõõmu. Võiksid siluda ka sassis suhteid ja lahendada arusaamatusi. Saad kõik selle, millest soovid vabaneda, seljataha jätta ja liikuda edasi ilma mineviku koormata.

Uute tutvuste loomiseks on praegu suurepärane aeg. Inimesd on avatud ja kontaktialtid ning lastakse end julgemini kanda elu lainetel. Siinkohal peaks meeles pidama, et elu usaldamise, avatuse ja mugavustsoonist väljaastumise ning mõtlematute tegude, liigse kiirustamise ja pealiskaudsuse vahel on selge piir. Tee oma valikuid ikka ja alati südamega ning lase end armastusel juhtida, siis ei kaldu sa ka õigelt teelt kõrvale.

Tervise osasas tuleb meeles pidada, et praegu on eriti tundlikud piirkonnad käed, randmed, sõrmed, õlad, hingamisteed, kopsud, rindkere, ribid. Samuti närvisüsteem. Liigu rohkem värskes õhus ja looduses ning luba endale piisavalt puhkust.

Sobilikud tegevused on lobisemine, muljete ja ideede vahetamine, külaskäigud ja reisid, õppimine, testide sooritamine ja katsete läbimine. Samuti laabuvad hästi erinevad liikumise ja aktiivsusega seotud teemad.

Kaksikute noore Kuu loomise energiaga sobivad kristallid

Kristallidest on praegu eriti sobilikud rutiilkvarts, tiigrisilm, tsitriin, krüsokolla, ahhaat, akvamariin.

Rutiilkvarts - rutilatsioon (tina sisaldus) tekitab kvartsile väga võimsa tervendava välja, kuna võimendab kristallist läbivoolavat kõrgema energia voogu, juhtides selle otse kehasse. Väljendab kosmilise valguse täiuslikku tasakaalu ning on hinge valgustaja. Rutiilkvarts (ehk inglijuuksed) aitab kõrvaldada takistusi vaimse kasvu teel ning lahti lasta minevikku, kutsudes üles andestamisele kõikidel tasanditel. Avab aura, lastes tervendava energia sisse ning - filtreerides välja negatiivse energia -, aitab vabastada allasurutud emotsioone ja on abiks enesele otsavaatamisel ning eneses oleva pimeda poole aktsepteerimisel ja transformeerimisel. Tagab ülivõimsa kaitse psüühilise rünnaku korral.

Tiigrisilma energia toob endaga kaasa soojuse ja kindlustunde. Tiigri valvsa silma all võib tema kandja lõdvestuda ja edasiseks arenguks valmistuda. Tema energia on aeglane ja raske, kuid liikuma hakates on ta suure mõjuga. Ta sobib inimestele, kes otsivad oma jõudu ja tahavad tugevamini reaalsuses püsida. Ta tugevdab nõrka enese­usaldust ja annab julguse oma võimalusi paremini ära kasutada. Samuti teravdab ta mõtle­mist ning aitab mõista elu sotsiaalset poolt ja ka iseenda ning teiste soove. Ta lepitab vastandeid ja sulatab ühte meheliku ja naiseliku energia. Keskendumise parandamiseks mõttetöö juures on hea tiigrisilma enesega kaasas kanda, eksamite ajal aga enda ette asetada.

Tsitriin on tugev kivi, mis toob südamele päikest ja soojust. Aitab depressioonide, när­vi­lisuse ja rahutuse korral. Ta annab kehale märku selle tasakaalu hälvetest ning aktiviseerib organismi parandava energia voogu. . Aitab üle saada selgusetusest, millises olukorras see ka ei avaldu, olles seega sobiv kergesti haava­tavatele, depressiivsetele, kurbadele, isegi suitsidaalsetele inimestele - tsitriin võib aidata neil elule jälle mõtte leida. Ta mahendab soovi iseennast hävitada, andes asemele lootust ja elurõõmu. On täheldatud, et tsitriin soodustab reise, inimestevahe­lisi sidemeid ja vajaliku teabe saamist. Aitab kasutajat suhtlemises, näha asju üksteisega seoses, laiemas ühenduses. Samuti parandab ta kõneosavust ning oma mõtete vormi­mist sõnadeks, mis­tõttu juba Vana-Roomas kasutasid teda oraatorid. Tsitriin aitab uut omaks võtta ning muudab teisenevate oludega kohanemise kerge­maks. Ajal, kui me oleme haavatavad, aitab ta meil säilitada sidet oma jõukeskusega. Tsitriin aitab elus saavutada maiseid eesmärke: head haridust, head töökohta, kasu­likku äri, kuna ta vahendab jõudu ja keskendumist. Maagid kasutavad teda sageli riituste läbi­viimisel.

Ahhaadi ehk Maa Vikerkaare (kutsutud ka hea õnne kiviks) nimi pärineb Sitsiiliast, kus see erakordne kristall esmakordselt avastati. Legendide kohaselt on vanad roomalsed Ahhaati põletades ära hoitud torme ning kivi väega vaigistatud ookeane. See aeglase sagedusega kivi on võimas maandaja ning asendamatu stabiliseerija. Ahhaat suudab suurepäraselt tasakaalustada emotsioone, füüsilist ja intellektuaalset energiat ning aitab kaasa yin ja yang ühtlustamisel. Tema soe ja kaitsev energia soodustab sisemist stabiilsust, meelerahu, enesekindlust ja küpsust ning suurendab sisemist turvatunnet. Seda asendamatut kristalli on soovitatav kindlasti kasutada raseduse ajal, sest ta kaitseb tärkavat elu ja aitab vältida sünnitusjärgset depressiooni.

Ahhat soodustab enese aktsepteerimist ja usaldust ning päris oma tõe leidmist. Emotsionaalselt saab see kivi üle negatiivsusest ja südamevalust ning toetab rasketes olukordades. Ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja annab julgust uuesti alustada. Suurendab enda teadlikkust ja ühendust kollektiivse teadlikkusega.

Legendid väidavad, et Jumalate poolt on antud Ahhadile kõik volitused, et kaitsta selle kandjat. Seega hoiab see kivi Sind negatiivse (s.h. vampiiride, nõiadade jt.) energia eest. Väha hea on hoida seda kristalli ka kodus või autos - kaitseks kõige kurja eest ja vältimaks õnnetusi.

Lisaks annab Ahhaat füüsilist jõudu ja vastupidavust tantsijatele, keskkonnakaitsjatele, inspiratsiooni kunstnikele, politseinikele isiklikku turvalisust, kaitseb ehitajaid õnnetuste eest ning emotsionaalset vastupidavust õpetajatele ning meelelahutustöötajatele.

Krüsokolla aitab teadvustada varjatud tundeid ja avastada oma hinge. Samuti aitab ta ühendada meele tasandil mineviku ja oleviku. Krüsokollat kasutataksegi sageli nö seni kaardistamata aladega tutvumiseks ning enda teadvuse avastamiseks. Krüsokolla on rahukivi ning vaigistab liialt tugevaid emotsioone. Veelgi enam - krüsokolla on kurgutšakra kivi, mistõttu aitab ta vabaneda põhjendamatust hirmust, kurbusest, vihast, ängist ja ärritusest. Ta aktiviseerib loovust, parandab eneseväljendusvõimet ning suurendab sallivust. Krüsokollat peetakse naiste kiviks. Ta kiirgab emalikku ja naiselikku energiat (mis muudab ta tegelikult ka väga sobilikuks meestele, kes kardavad oma õrnu tundeid väljendada või vajavad paremat ühendust oma naiselikuma poolega). Ta kiirgab kosmilist tarkust, annab inimestele võime vasturääkivusi mõista ja eksimusi andestada. Lisaks sellele leevendab krüsokolla menstruaalvaevusi ning ravib ka nurisünnituse järgset kurbust ja masendust. Kõrgemal tasandil sümboliseerib krüsokolla omakasupüüdmatut tingimusteta armastust. Ta on valgustatud hing, kes jagab teistele oma tarkust ja armastust, seejuures midagi vastu küsimata. Ta aitab avada Kolmanda Silma ning soodustab selgeltnägemisvõimete teket ja arengut.

Akvamariin - ladinakeelest tõlgituna kui "merevesi" oli juba muistsetel aegadel tuntud kui merineitsite aare ja meremeeste talisman, mis kaitses viimaseid ohtude ja meresügavuste eest. Akvamariini on peetud ka kui igavese nooruse ja õnne kristalliks. See imeline kivi toob valgusevaimudelt soosingut ja hinge sooja helesinise rahu. Akvamariin on võimas kurgutšakra kivi, mis parandab suhtlust ja annab jõudu üksteisemõistmisele (eriti suhetes). Lisaks eemaldab Akvamariin kõrvalised mõtted, annab julgust, selgendab taju, teravdab intellekti ja toob selgitusi segadustele. Kui Sa plaanid oma elus vanadel ja kinni jäänud emotsioonidel minna lasta ning asendada need uute positiivsete muudatustega - toetab see kivi Sind igal sammul.

Akvamariin on šamaanide, ravitsejate ja müstikute tuleviku kuulutaja. Hoides kristalli Kasvava Kuu ajal käes või enda lähedal, võib see väega kivi anda Sulle infot tuleviku kohta. Võimas meditatsioonikivi, mis aktiveerib kõrgemad teadvusolekud ja ühendust kõrgema minaga.

Feng Shui soovitab seda vee energiat (vaikset, kuid võimast) kandvat kristalli hoida kodus põhjapoolses küljes. Et elu sujuvalt kulgeks ja voolaks ning hoiaks eluringil energiat sees.

Kristallide energia avaldumiseks võid kanda nii nende kividega ehteid, hoida kivi enda lähedal või ka mediteerida nende kristallidega. Vaata kristallide kohta lisa WildWoman ehtepoest ja Facebookist.

Noore kuu loomise ajal tee uute alguste rituaali

Selleks, et pöörata oma elus uus lehekülg ning lasta lahti oma aja ära elanud sündmustest, suhetest ja asjadest, tee maagilist rituaali.

Maagiline rituaal uuteks algusteks

Vajad:

Valge küünal (võid kasutada teeküünalt)

Vesi (võib olla allikavesi)

Sool

Väike kauss

Hõbedast lusikas (segamiseks)

Parim aeg rituaali sooritamiseks on vahetult peale pimeduse saabumist. Enne rituaaliga alguse tegemist võta endale hetk, et mediteerida ja rahustada oma meel. Kui tunned, et oled valmis, siis puista paar näpuotsatäit soola vette. Soola on kasutatud vaimseks puhastumiseks ning halva eemale tõrjumiseks juba aastasadu. Sega soolavett hõbelusikaga, lase soolal lahtuda ja lausu:

Vabastan end mineviku taagast, jätan olnu seljataha!

Piserda iseennast soolaveega üle, veendu, et vett läheks kindlasti pealaele ja talla alla.

Seejärel süüta küünal ning lausu: "Olen valmis kõigeks uueks, mis elul on mulle pakkuda. Võtan muutused vastu positiivselt ja ootan parimat."

Nüüd ole pisut vaikuses ja rahus, mõtle nendele positiivsetele muutustele, mida sa soovid oma ellu. Lase küünlal lõpuni põleda.

Põnevaid uusi algusi ja maagilist Kuu loomist!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid