Soovid, et sinu armastus õitseks ja suhe püsiks? Siis vaata järgi, kas sina või sinu partner kuulute nende nelja sodiaagimärgi esindajate hulka.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Ta armastab rahu, stabiilsust ja mugavust ning tema jaoks on tähtis, et tal oleks oma kindel tagala, kuhu pärast rasket päeva tulla. Ta on nõus pingutama ja vaeva nägema selle nimel, et saada seda, millest ta on unistanud. Ta ei anna kergelt alla ja on nõus andma sulle aega, kui seda vajad, et oma tunnetes selgusele jõuda. Tema kannatlikkus võimaldab üle saada ka stressist, arusaamatustest ja raskustest. Kui sa oled temaga aus ja avameelne, siis ei kohku ta millegi eest tagasi, et sinu eest vajadusel seista ja suhte nimel võidelda. Kui ta on leidnud endale partneri, keda ta tõeliselt hoiab ja armastab, siis ei ole sul tarvis kunagi muretseda, et kallimal võiks kõrvalsuhe tekkida. Kui ta on oma südame sulle kinkinud, siis on ta truu ja usaldusväärne.

Ta hindab väga traditsioone, oma esivanemaid ja kodu. Vähi jaoks on väga oluline stabiilsus ja kindlustunne, mida pakub talle perekond. Naissoost Vähid on hoolitsevad ja emalikud ning nad soovivad alati veenduda, et nende lähedastega on kõik korras. Ka meessoost Vähid on väga hoolitsevad ja sobivad suurepäraselt perepeaks. Neis on olemas loomuomane soov kaitsta, õpetada ja hoida oma järeltulijaid. Vähk on ka väga hea inimestetundja. Ta armastab teha inimvaatlusi ja selle tõttu on tal omad väljakujunenud viisid, kuidas ära arvata inimeste tõelist loomust ja nende kavatsusi. Tema tugevuseks on see, et ta suudab alati säilitada erapooletuse ja on seega hea ärakuulaja ja nõuandja. Ta väärtustab väga oma suhet. Kui ta sinust hoolib, siis ei loobu ta kunagi kergekäeliselt, vaid teeb kõik, et suhe toimiks ja töötaks.

Hoolimata sellest, et Neitsi võib näida kohati pedantne ja kritiseeriv, siis ära unusta, et ta teeb seda ainult hea pärast. Tema jaoks on lihtsalt väga oluline, et kõik oleks korralik, aus, täpne ja nii nagu kokku lepitud. Ka suhtes on ta ustav ja kindel elukaaslane ning talle on abielusuhete purustamine täiesti vastumeelne. Seda teeb ta vaid siis, kui on kätte jõudnud tõesti juba igasugune viimane piir. Pigem teeb ta kõik, et suhe töötaks ja et vead saaks parandatud ning õnn õitseks edasi. Kui olete suhtes Neitsist kaaslasega, siis te võite alati kindel olla, et ka teie võsukeste eest on suurepäraselt hoolitsetud. Ta on range ja distsipliini nõudev lapsevanem, kuid ta oskab selle juures oma järeltulijatele ka hoolivust ja armastust kinkida. Kui soovite oma Neitsist kallimaga kindlat ja pikka suhet, siis tasub talle ka kingitusi teha, sest sellised väikesed žestid meeldivad talle väga.

Kui sinu kallim on sündinud Kaalude sodiaagimärgi all, siis oled küll õnnega koos. Kaalud armastavad kindlat, pikka ja stabiilset suhet. Nad jumaldavad seda, kui valitseb harmoonia, rahu ja tasakaal ning on nõus kannatlikult ootama või järjekindlalt pingutama, et kõik kenasti toimima saada. Ta ei suuda taluda tülisid ja riide ning võimalusel üritab alati vaenulikke pooli lepitada. Ta on nõus ka oma seisukohtades kodurahu huvides mööndusi tegema ja jätma oma kallimale võidu ja õiguse. Kaaludest kaaslase emotsioonid võivad olla küll kõikuvad, kuid need on alati sügavad ja ehtsad. Lisaks kõigele on ta ka romantiline - see on Kaalude väga tugev külg. Seda peent kunsti valdab ta tõeliselt suurepäraselt ning suudab su lausa jalust niita. Tema õrnus, hoolivus ja armastus panevad pea kõik südamed sulama.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid