Paljud naised on kaunid, toredad ja säravad, kuid mõned sodiaagimärgid annavad enda esindajatele kaasa selle salapärase "miski", mis mõjub nõiduslikult ja unustamatult. Need on kolm sodiaagimärki, mis annavad enda esindajatela kaasa erilise sära:

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Kaksikutest naine on suurepärane kaaslane, sest temaga ei hakka mitte kunagi igav. Võib lausa öelda, et ta võrdub mitme tavalise naisega. Temas on erinevad küljed ning ta suudab neid oskuslikult sobival hetkel esile manada ning oma kaaslast positiivselt üllatada. Tal on loomuomane oskus suurepäraselt suhelda ja panna ka end ümbritsevaid inimesi end hästi ja õdusalt tundma. Ka võõrustajana on ta lausa jumalik. Ta oskab olla väga õrn ja hoolitsev, sest kui sina tunned end hästi, siis tunneb end hästi ka tema. Ta naudib head seltskonda ja võimalust oma intellektuaalsed võimed proovile panna. Talle meeldib silma paista ja inimestes imetlust äratada ning milline mees siis ei sooviks, et tema käevangus säraks selline suurepärane kaunitar.

Kaksikutest naine säilitab alati teatud salapära. Ta ei ole lahtine raamat, kelle kõik mõtted ja emotsioonid on alati kõigile avatud. Ta avaldab sulle oma tunded alles siis, kui ta on endas täiesti kindel. Kui ta ütleb sulle, et armastab sind, siis tea, et sellele järeldusele on ta jõudnud läbi tugevate tunnete ja korraliku mõttetöö. Seega pole need pelgalt niisama öeldud sõnad. Võid oma imelise Kaksikutest kaaslase üle tõeliselt õnnelik olla.

Selle sodiaagimärgi all on sündinud tõelist erilised naised. Nad on oma hingelt tõeliselt suured ja tugevad. Selliste naiste kohta võib öelda, et nad on "maa sool", sest neis on just need ürgsed ja üdini naiselikud omadused, mida mehed otsivad - südamlikkus, hoolivus, sihikindlus, ustavus ja truudus. Sõnnist naine armastab väga oma kodu ja loob meeleldi enda ümber mugavust ja hubasust. Enamasti armastab ta ka aiatöid ja ei kohku tagasi, kui on vaja midagi ehitada või parandada. Ta on tõeline kuldsete kätega perenaine. Ka majanduslikku mõtlemist on tal piisavalt, et hoolitseda oma rahaasjade ja kodu majandamise eest suurepäraselt. Ta armastab küll ilusaid asju ja mugavust, kuid lubab endale raha kulutamist siis, kui see tal tõesti võimalik on.

Ta hindab ausust ja otsekohesust ning eeldab, et seda ka tema kallim talle pakub. Vajadusel on ta väga kannatlik ja mõistev, kuid seda tõesti siis, kui talle ausalt ja siiralt oma mõtteid ja tundeid tunnistada. Tema loomus on väga mõistev ja kaastundlik. Selle imelise naise süda on väga õige koha peal!

Skorpionist naisel on iseloomulik salapära ja müstiline ilu. Ta ei pruugi olla klassikaline kaunitar, kuid temas on midagi, mis ei jäta mehi külmaks. Tema pilk on enesekindel, uhke ja nõiduslik ning see näeb hetkega läbi selle, kui mehel pole tema suhtes ausad kavatsused. Skorpion on loomu poolest väga kirglik ning see ei jäta külmaks ühtegi meest. Tema on just see naine, keda ka suhte lõppedes jäädakse oma südames meenutama ja salamisi taga igatsema. Teda huvitavad erilised inimesed ja nende omapära. Seega, kui ta on sinust huvitatud, siis võiksid tunda end lausa kõrvust tõstetuna. Mitte iga mees ei pälvi müstilise skorpionist naise tähelepanu.

Kuna Skorpionist naist köidab kõik nõiduslik ja salapärane, siis temaga sul juba igav ei hakka. Ta pakub sulle avastamisrõõmu ja mängulisust. Vastutasuks ootab ta ustavust ja hoolivust. Ta hindab üle kõige seda, kui temaga ollakse aus ja räägitakse asjadest nii nagu need on. Skorpionist naine on selline müstiline kaunitar, kes jätab jälje mehe hinge ja südamesse.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks:

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid