Seoses oma raamatu "Ümbersündimine" eesti keeles ilmumisega, külastab Eestit aprilli lõpus Swami Darshi, kes lisaks oma raamatu esitlusele viib siin läbi ka seminari "Süda palvetab vaikuses". Kel võimalus, tulge kohale, Alkeemia hoiab sündmusel silma peal.

Vaata Swami Darshi videotervitust:

Swami Darshi eestikeelne raamat "Ümbersündimine" ilmub 20. aprillil. Raamatut on võimalik ette tellida kirjastuse Pilgrim kodulehelt. TELLI SIIT!

Tule ja kohtu Venemaa "Selgeltnägijate tuleproovi" võimsa võitja Swami Darshiga!

Swami Darshi menuraamatu "Ümbersündimine" esitlus toimub 27. aprillil, kell 16.00 Solarise Apollos ja seminar 28. aprillil, kell 13.00 Sõle Spordikeskuses, Sõle 40a.

Ole kohal - selline võimalus juhtub kord elu jooksul! Kohtade arv piiratud.

Kes on Swami Darshi?

Swami Darshi on Venemaa "Selgeltnägijate tuleproovi" 17. hooaja võitja, mees, kes tekitas kogu saate jooksul rohkelt tähelepanu. Tema ümber valitseb siiani saladuslik loor ja teda saadab müstika.

Swami Darshi elas kaheksa aastat Indias Osho aašramis, kus ta õppis erinevaid tehnikaid ja meditatsioone. Ta on Osho järgija. Lähis-Idas (Usbekistan, Pakistan, Afganistan) on ta õppinud sufismi. Ta on omandanud tehnikad ja meetodid, kuidas läbi meditatsiooni ja keha transformatsiooni saab inimene muuta oma teadvust. Swami Darshi metoodika aitab tänapäeva maailmas muundada sisemist teadvust. Enam kui 15 aastat on ta põiminud lääne ja ida kultuuride juuri, aidates meditatsiooni ja kehaliste praktikatega leida inimestel endas jõudu ja julgust näha ennast olevikus ja muuta oma elu.

Töötades süsteemis hing -vaim - keha, balansseerib Swami Darshi füüsilise, vaimse ja mentaalse aktiivsuse. Tema põhilised praktikumid on vertikaalse energia avamiseks. Need on liikumine, hingamine ja heli, millega ta annab võimaluse tunnetada oma keha ning avada blokeeringuid, mis on tekkinud füüsilisel, mentaalsel ja energeetilisel tasandil.

"Süda. Palvetab vaikuses" - seminar on emotsionaalne tsükkel ja südame avamine. Autor on välja töötanud oma tehnika, kasutades selleks erinevaid psühholoogilisi tehnikaid:reiki, mis aitab tungida läbi inimese keha kihtide nagu läbi soomuse; Osho tehnikad, mis aitavad peatada inimese mõistuse kõrgemal energeetilisel tasandil; vanade meistrite tehnikad.

Süda on armastuse allikas, kirglik liikumine ja sügav mure. Armastus tuleb ja läheb ja tema lahkumine toimub valuga. Süda valutab ja on kurbuses, aga kui meil on vaid need tunded, on meil vedanud, sest me ei ole kaasanud sellesse viha, süütunnet ja kahetsust. Selle raske elulise õppetunni tulemusena ütleme lahti armastusest ja sulgeme südame ukse eesmärgiga ennast kaitsta. Et süda sellest kaitsest vabastada, tuleb valu uuesti läbi elada - teist võimalust ei ole. Selline on hind, et hakata uuesti armastama. Osa tehnikaid on emotsionaalsed. Väga hea, kui leiate enda kõrvale tuttava inimese, kes teid sellel teekonnal toetab.