Ära tõmba endaga kaasa seda, millest saab vabaneda. Parem mõtle selle peale, mis annab sulle positiivsust või jõudu ning mis tõmbab sind alla. Sa võid tunda, et oled nagu eksinud, sest tuleb orienteeruda uutele energiatele, luua enda uus reaalsus, enda uus elustiil. Palju sellest, mis sind varem huvitas, kaotab oma aktuaalsust, vanad harjumused kaovad. Toimus asjade nihkumine ja sa alles kohaned olemaks uutes tingimustes ning otsid uued teed ja võimalused. Luba nendel leida sind, ära kiirusta ega ürita asju survestada.

Rohkem tasub suhelda, keegi võib sulle anda vihjeid, mida sa lisaks saaksid teha või kuhu suunas tuleb liikuda. Praegu muutuvad suhted inimeste vahel, ka siin on võimalikud uued tunded ja emotsioonid, luba ka sellel ennast ilmutada.

Rahaga ja äriga võib olla pisut keeruline. Märka, millised uued ideed ja mõtted tulevad sinu pähe. Muutuvad energiad ka äri ja töö valdkondades, on võimalikud tupikud, klientide kaotus, kiire plaanide muutus, hirmud tuleviku ees. Sa võid tunda, milline teema läheb edasi, aga millise teemaga tuleb oodata või tuleb tegeleda sellega hiljem. Oska olla paindlik.

Ümberhindamine puudutab ka inimeste isiklikku elu. Kui sa tahad lõpetada mõnda suhet, siis sisemiselt võid sa seda veel teravamalt tunda. Sinu ellu tulevad uued inimesed. Sa hakkad integreerima enda ellu uusi ideid, ära tee selleks midagi erilist, jälgi, kuidas kõik areneb. Sinu elu ei hakka kohe ja kiirelt muutuma, kuid on võimalus leida uus ja värske suund. Võib tekkida täitsa uus ja tundmatu suund, kuid see teema enam ei hirmuta, pigem tekitab huvi ja hasarti. Praegu lihtsalt uuri elu, proovi uusi võimalusi, mis aitavad liikuda edasi. Kui praegu on raske, siis ürita ennast korraks välja lülitada ja luba oma teadvusel tulla toime sellega, mis toimub. Hoia enda sees usku, et sa sa leiad oma tee, mis viib sind välja tupikust.

Autor: Alexis Varnum

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid