2. märts 2018 on tulemas Täiskuu Neitsi sodiaagimärgis ning Kristelle Sööt-Kajo raamat "Kuidas elada kooskõlas universumi rütmidega?" annab hea ülevaate, mida see sündmus endaga kaasa toob.

Täiskuu Neitsi sodiaagimärgis

Neitsi Täiskuu võimendab sinu kriitikameelt ning toob endaga kaasa hirmu energaid, tõenäoliselt ei ole tegemist kõige kergema täiskuuga, sest oma hirmudega silmitsi seismine ei pruugi olla just kõige meeldivam tegevus ning see periood soodustab nende eest põgenemist. Seega on vaja olla eriliselt tähelepanelik, millised tunded ja hirmud ülesse tulevad ning astuda neile vastu, vaadates iseendale ausalt otsa. Võimalik, et alguses on väga keeruline näha detaile ja võid olla erakordselt kriitiline nii iseenda kui teiste suhtes, sest arvad täpselt teadvat, kuidas asjad olema peavad, kuigi endal on suur hirm, millele otsa ei julge vaadata ning nüüd peidad seda hirmu kindlate ja kõigutamatute arvamuste taha, mis teevad sind kriitiliseks iseenda ja teiste suhtes.

Neitsi täiskuu võimendab seda olukorda veelgi ning pole välistatud, et just nüüd hakkavad sinu hirmud teoks saama, sest olukorrad, mis juhtuma hakkavad on tingitud sinu alateadlikest hirmudest. Nüüd on sul võimalus nendest hirmudest vabaneda, esiteks lõpeta ära kriitika iseenda ja teiste suhtes, sest tõenäoliselt on see ajendatud, sinu "kindlast teadmisest," kuidas nii sina kui ka teised erinevates olukordades peaksid käituma, kuid tegelikult on tegemist lihtsalt ühe võimaliku lahenduse viisiga. Seega lase lahti seosed, et igas olukorras on üks ja kindel lahendus, ole avatud erinevatele võimalustele ja sa muutud paindlikuks. Sinu hirmud saavad hajuda tänu sellele, et oled paindlik ja avatud maailmale ega ole enam nii kriitiline iseenda ega teiste suhtes. Sellepärast ongi oluline, et sa vaataksid iseendale ausalt otsa ega põgeneks oma tegeliku olemuse ja hirmude eest, kõik tunnevad hirme, see lihtsalt on üks elu osa, hirme on võimalik vabastada läbi nende teadvustamise ning Neitsi Täiskuu on selle jaoks suurepärane aeg.

Autor: Kristelle Sööt-Kajo

Vaata raamatu kohta lisa: www.astroloogia.eu

Raamatu esitlus toimub 28.02 kell 18.00 Solarise Apollos. Vaata esitluse kohta lisa sündmuse Facebooki lehelt.