Üleminek Tule energialt Maa energiale on tuntav kõiges. Saabuv Maa Koera aasta toob enesega märksa rahulikumad ja konstruktiivsemad energiad, mil hakkame tegelema uute struktuuride loomisega iseeneses ja enda ümber. Seda nii vaimses kui ka füüsilises plaanis. Tuline intensiivsus annab järele. Maa meid kannab, maa meid toidab, Maa energiad on hoolitsevad, naiselikud. Maa-Ema sihiks on toetada jätkusuutlikke, arukaid, eetilisi, südame ja hingeteega kooskõlas olevaid arenguid. Kõige olulisem on nüüd teha iseennast ja oma tõelisi sügavamaid ning kõrgemaid sihte toetavaid otsuseid. Õnneks hakkame ka aina selgemini mõistma, kuhu suunas minna ja miks me sinna minema peame. Selginemine toimub nii mõneski aspektis, mis seni on tundunud aina segasemaks minevat. Ühtäkki hajub kogu hägusus ja ebamäärasus ning näeme selgelt, kuhu edasi liikuda. Võibolla ei näe esialgu väga kaugele ette poole, aga esimese sammu saad juba kindla südamega astuda ja edaspidise suhtes usalda juba Elu ja Universumit.

Usalda oma südant ja intuitsiooni, kuula oma keha. Sisetunne on see, mis juhib sind õiges suunas. Kui astud oma hingeteel ja oled oma südamega kooskõlas, siis tunned seda oma kehas ja keha ei valeta sulle kunagi. Voola sinna suunas, kuhu süda sind tõmbab. Voolamises olles on keha õnnelik ja terve, süda rõõmus ja hing helisev. Maa pakub su voolamisele kindlat ja turvalist voolusängi, kuhu ja kuidas voolata, selle otsustad ise. Ise saad luua ka muutused. Kõik on hästi, ütleb maa sulle, toetu, tunneta ja voola!

Veevalaja lisab etapi avangusse oma visionäri ja futuristi panuse, tuletades sulle meelde, et pole olemas liiga suuri ega lootusetult utoopilisi unistusi, kõik on võimalik. Sestap, lase oma julgeimad ja sügavaimad unistused nüüd valla ja palu Universumil näidata endale, kuidas alustada liikumist nende täitumise suunas. Sest kõik,millest sa oskad mõelda, saab ka teostuda. Tähtis on olla valmis astuma esimest sammu, uskudes ja usaldades, kuulates oma südame ja hinge kutset. Tulevik ootab loomist ja selle loome endale igaüks ise. Suuremad mustrid saavad alguse väikestest. Igaüks annab Suurde Loomingusse oma ainukordse ja asendamatu panuse ja Uus Maailm saab teoks.

Imelist nädalat!