Mida ütleb su tähtkuju sinu - ja su sünnipäeva jagavate kuulsuste - kohta?

JÄÄR

21. märts - 20. aprill

Ahne, agressiivne, vaidlushimuline, jäärapäine, rahutu, tülinoriv, jonnakas ja enesekeskne - sa oled sodiaagimärgi järgi otsekui alaliselt vihane pubekas (vaata näiteks kasvõi seda, millises seisus on su tuba). Sotsiaaltöötajate kõnepruuki kasutades on sul "probleem võimuesindajatega".

Sa tekitad enda ümber madala sagedusega kergestiärrituvuse aura, mis muudab kõik teised ebalevaks ning võib su vähimagi vaevaga marru ajada.

Oled lausa haiglaslikult sõltuvuses võistlemisest ning pead kõiges alati esimeseks tulema, olgu tegu kasvõi sülitamisvõistlusega. Oled võidu nimel kõigeks valmis - sinu arusaam ausast mängust tähendab vaid seda, et sina peale jääksid.

*

Näitleja Russell Crowe on mitu korda seisnud silmitsi märatsemissüüdistustega ning 2002. aasta BAFTA auhindade jagamise tseremoonial surus see Uus-Meremaa näitleja ühe režissööri lausa vastu seina ja karjus talle näkku: "Kuradi sitakott! Hollywoodis sa enam tööd ei leia!"

Laulja Mariah Carey lahkus väidetavalt president Obama ametissevannutamise tseremoonialt vihasena, sest ei saanud istuda presidendiga ühes lauas. Legendaarne diiva laseb sageli ihukaitsjatel restoranis oma laua ümber seista, et ta võiks süüa täiesti privaatselt.


SÕNN

21. aprill - 21. mai

Ülipositiivsed inimesed võivad sind kutsuda kindlaks, püsivaks ja usaldusväärseks. Kuid selle all mõtlevad nad, et sa oled üle mõistuse igav ning tegutsed vaid siis, kui sind tagant utsitada. Vaprad mehed/naised on pidanud sinu voodis tõeliselt kannatama, sest sina pidasid nende nukrat nuuksumist ihalevaks hingeldamiseks.

Üle kõige meeldib sulle aga koguda asju - olgu siis suhu, söögitaldrikule, pangakontole, voodisse või taskusse. Ükskõik kui palju asju sul ka poleks, tahad sa alati asju juurde ning tunned vimma teiste vastu, kellel on samuti asju ning võib-olla isegi rohkem asju kui sinul.

*

Näitleja Jessica Alba on küll kaunis, aga kui ta suu avab, võib ta oma jutuga ka Duracelli jänku magama uinutada. Ta aitas asutada firma nimega The Honest Company, mis müüb loodussõbralikke ja kemikaalivabu tooteid. Mullu hinnati firma väärtuseks üle miljardi dollari.

Keegi ei kahtle, et David Beckham on osav pallimängija, ent tema juttu kuulates jääb mulje, et tal on kogu aeg igav. Tema kaubamärk on aga hinnanguliselt väärt üle 500 miljoni dollari ning ta otsib alati uusi viise selle väärtuse tõstmiseks, alates modellindusest ja reklaamilepingutest ning lõpetades kinnisvara ostmise ja jalgpallialaste tegevustega Miamis.


KAKSIKUD

22. mai - 21. juuni

Sinu näilise siiruse taga peitub südametu ja kalk keelepeksja, kes teisi taga räägib ning salaja infot kogub, et võiks hiljem sellega kellelegi külma teha või ise vaenu ässitamisest rahuldust saada.

Sa oled valmis kõikvõimalikeks alatusteks ning võimeline ära õppima ka kõige keerulisemad petuskeemid. Oled ehtne kelm, kes valmis leskedelt nende kogutud pensioni röövima ja lastelt kommi ära võtma, endal ülbe irve näol.

Oled alalise keskeakriisi küüsis, rahulolematu ja enesekeskne inimene, kes kardab teistega suhteid luua, keeldub täiskasvanuks saamast ning kannab ka 45-aastasena nokamütsi tagurpidi peas.

Oled küll suhtlusaldis ega suuda elada ilma imetlejate hordideta, aga sinu jaoks on "suhe" ja "püsiv" kaks täiesti seosetut mõistet.

*

Donald Trump ei lase millelgi seista oma ambitsioonide teel - olgu selleks siis golfirada Šotimaal, Ühendriikide presidendiks saamine või supermodellist abikaasa leidmine.

Angelina Jolie kasutab oma salakavalat naeratust ja ülevoolavat sarmi, millega mehed ja naised abitult tema ees langevad. Ta oli abielus Billy Bob Thorntoni ja Johnny Lee Milleriga, enne kui endale kolmandaks abikaasaks Brad Pitti napsas.VÄHK

22. juuni - 22. juuli

Tusane, tujukas, virisev, käre, tige, riukalik ja pahur. Ei, need pole alternatiivsed nimed Lumivalgekese seitsme pöialpoisi jaoks, vaid kokkuvõte sind enim iseloomustavatest omadustest.

Sa ei usalda elu ja sul puudub usk tulevikku. Sulle meeldib kõigi ja kõige kohta viriseda ning oled lausa sõltuvuses sellest meeldivast tundest, mis valdab sind siis, kui mõni su hea sõber milleski põrub.

Kui keegi sulle silma hakkab, on sinu strateegiaks teise tuppa minna ning väga ilmekalt teda eirata, nii et tema ise sind jahtima hakkaks. Sedasi ei saa keegi sind parastada, kui asjast midagi välja ei tule.

Võid kellegagi end samastada vaid siis, kui tunned, et sind vajatakse.

*

Publik, kes kogunes Londoni Barbican Centre teatrisse vaatama, kuidas Benedict Cumberbatch mängib Hamletit, sai tõelise elamuse osaliseks, kui näitleja kukkus käratsema, et Suurbritannia peaks püüdma migrante ja pagulasi rohkem aidata.

Näitleja Lindsay Lohan on samuti sageli avalikult tujutsenud. Ta kuulutas, et talle antud vanglakaristus oli "ebaõiglane" ning väitis kord isegi, et Ameerika Ühendriigid püüavad talle "ära teha". 2014. aastal kolis Lindsay Suurbritanniasse, et rahu ja vaikust saada. See filmi "Õelad tüdrukud" staar on valmis kõige üle vinguma.


LÕVI

23. juuli - 23. august

Lõvid on kuningad ja kuningannad - kuid oma möirgavas lõvisüdames tead sa tegelikult, et oled ülbe, ennasttäis, sallimatu ja enesekeskne jõhkard. Sa lihtsalt vajad kõigilt alalist imetlust. Eeldad, et kogu maailm keerleb sinu ümber, ja kui asjad sinu tahtmist mööda ei lähe, on su esimeseks käiguks kohe tusatsema hakata.

Selle asemel et teistega ühist keelt leida, suhtuvad Lõvid neisse üleolevalt ja loovad liite, et endale järgijaid juurde võita. Sul pole suhtlusvõrku vajagi - igal peol oled sa alati toimuva keskpunktis, kas siis sarmi ja iluga teisi võludes või lausa teatraalselt millegi üle raevutsedes, nii et igal juhul ei jää sa kellelgi märkamata.

Eelistad luua liite inimestega, kes jätaksid sinust parema mulje - võimsate, tähtsate, mõjusate või jõukatega.

*

Cara Delevingne on vaieldamatult populaarsete tüdrukute seas esirinnas, hüljates kiiresti oma "kodukana" imidžiga sõbra, laulja Rita Ora, ning eelistades kuulsamaid sõpru nagu Kendall Jenner, Taylor Swift, Rihanna ja Suki Waterhouse.

Jeremy Piven on kuulujuttude järgi üks kõige raskema iseloomuga näitlejaid, kes on tema eksabikaasa sõnul "sündinud mängima ülbeid ja ennasttäis rolle" nagu näiteks ta tegelaskuju sarjas "Entourage": Hollywoodi filmiagent Ari Gold.


NEITSI

24. august - 22. september

Negatiivse suhtumisega südametu tusatseja, kes norib iga vähima pisiasja üle ega teegi tegelikult muud kui vaid kurdab ja kritiseerib. Veedad palju aega üksi ja oma tervise pärast muretsedes - võib-olla seetõttu, et keegi ei taha sinuga rääkida.

Oled endaga ise meeletult rahul, aga suhtud teistesse jõhkra kriitikaga. Sinu suurimaks patuks on edevus.

Sõpru, kallimat ja lähedasi pead sa eeskätt poksikotiks - kellekski, kes vastu hakkamata paigal seisab, kuni sina ründad teda kriitika paremhaakidega, õelate lõuahaakidega ning salvavate vasaksirgetega, millele järgneb üldiste alandavate kommentaaride tulv.

Lased end kergesti petta igasugustel uutel liikumistel, gurudel ja moehullustel.

*

Hoolimata ülemaailmsest kuulsusest ja mitmetest autasudest, on filmi "Neli pulma ja üks matus" staar Hugh Grant alates 1994. aastast ähvardanud näitlemisega lõpu teha. Hiljuti ütles ta, et tunneb end "viletsalt", vihkab glamuurseid esilinastusi ning tahab lihtsalt memuaare kirjutada.

Beyonce püüdis interneti tsenseerida, kui tema 2013. aasta Super Bowli etteaste järel ilmusid välja halenaljaka nurga alt tehtud fotod. Talle meeldib meile meelde tuletada oma hüüdnime Queen Bey ning käsib teistel isegi enda ees kummardada.

KAALUD

23. september - 23. oktoober

Edevus, tujukus, jõudeelu, ekstreemsused, rumalused, kapriisid ja järjekindlusetus. See kõik iseloomustab Kaalude olemust. Kui saad lõpuks soovitu kätte, siis sa ühtäkki seda enam ei taha.

See kordub kogu aeg - ent tuulepea jääb tuulepeaks ja õppust sa ei võta. Kuid tegelikult pole sa mingi armas ja abitu nunnuke, kuigi tahad meile sellist muljet jätta, eks?

Sulle meeldib see võimutunne, mis vallandub, kui sa oma kindaga varjatud raudset rusikat pigistad.

Esmapilgul paistad sa olevat provokatiivne ja seksihimuline. Sa meelitad teisi ning flirdid, ameled ja suudled nendega, heites oma saagile tähendust täis pilke.

Kuid sa ei tee seda talitsematu kiima pärast, sest see jätaks mulje, nagu ei suudaks sa end ohjeldada. Tõtt-öelda on sinu eesmärgiks raha, sportauto või kallis käekell. Kasutad eesmärkide saavutamiseks seksi, sest see on parem lahendus kui tööd teha, mitte seepärast, nagu sa ei suudaks end tagasi hoida.

*

Selfide kuninganna Kim Kardashian on kõigist edevaim. Ta on endast teinud nii palju pilte, et koostas neist isegi raamatu, mis väljastati pealkirja "Selfish" all.

Muusikamogul Simon Cowell on omal ajal olnud seotud paljude naistega - aga Simoni elu armastus on alati olnud ikkagi Simon ise.


SKORPION

24. oktoober - 22. november

Võimuhull, pöörane, halastamatu, intensiivne, sünge, seksikas sadist ja maiasmokk - Skorpionite hämaram pool on teistega võrreldes eriti hämar. Tegu on lausa teisest dimensioonist pärit hingehävitava pimedusega, mille puhul sõnadest "kurjus" ja "salasepitseja" lihtsalt ei piisa. Pole ühtegi pattu ega kõlvatust, mida sa poleks valmis kaaluma.

Sinu surmapatt on iha - olgu see iha siis võimu, raha, staatuse või kättemaksu järele.

Skorpionitel on väga ligitõmbav seksuaalsus. Sa armastad seksi - ja kuhjaga. Ükskõik kus ja millal, hetero või homo või midagi tõeliselt perversset - sest sa tead, et seksis peitub vägi.

*

Hollywoodi esimese järgu tähe Leonardo DiCaprio poisilik kena välimus on ehk küll hääbumas, aga naised jooksevad talle endiselt tormi. Üks Playboy häärberis töötanud jänku teadis rääkida, et Leol tarvitses külaskäigu ajal vaid sõrmi nipsutada ning ta võis mis tahes tüdruku endale voodisse saada.

Kui tahad jõuda võimule sama lähedale nagu Hillary Clinton - ja võimu juurde ka sama kauaks püsima jääda -, siis vajad selleks terasega palistatud tahet.


AMBUR

23. november - 21. detsember

Sa võid küll olla tormakas, jäme, lärmakas ja kannatamatu, aga sa pole sugugi rumal ning tead väga hästi, et peaksid näole manama kahetseva ilme, kui sind tabatakse seismas kuriteopaigal või tühjaks tehtud seifi kõrval.

Sina oled sodiaagi mõistes arutu huligaan, kes alati valmis mis tahes riskantseks, vägivaldseks ja mõttetuks ettevõtmiseks.

Sinu valitsevateks iseloomujoonteks on iha, ahnus ja saamahimu, sest sa ei suuda vastu panna enese rahuldamisele ja äärmuste jahtimisele.

Kui asi puudutab armatsemist, ei taipa sa, et kirg on higistamisest tähtsam.

*

Miley Cyrus on amelenud tüdrukutega, kiskunud end paljaks ühe kõigi aegade vastuolulisima muusikavideo jaoks, ning kiidelnud uimastite tarbimisega. Tagasihoidlikkus on talle võõras.

Kiefer Sutherland on olnud tähelepanu keskpunktis üle kolmekümne aasta ja muutnud pöörase käitumise lausa kunstivormiks. Muuhulgas on ta purjuspäi maadelnud jõulupuuga ning moedisainerile peahoobi andnud.

KALJUKITS

22. detsember - 20. jaanuar

Kiuslik, kitsi, väiklane, halastamatu - sul on piisavalt jaksu ja vaibumatut järjekindlust, et oma tahtmist teistele peale suruda, kuni kogu maailm sinu pilli järgi tantsib, sest oled neilt röövinud elutahte.

Oled valmis absoluutselt kõigeks, et säilitada oma sotsiaalne staatus. Eelistaksid ka oma halastamatut ambitsioonikust teiste eest varjata, et nad sinu tõelist plaani ei märkaks ega seda mingil moel tõkestaks.

Sa ei huvitu sõprade leidmisest, sest nad ei hinda sinu abi tõeliselt, olgugi et neil on seda vaja, sest sinu meetodid on nende omadest palju tõhusamad.

*

Poistegrupi One Direction endine tujukas liige Zayn Malik hülgas oma vanad semud möödunud aasta maikuus, mis tõi kaasa grupi kokkuvarisemise, olgugi et väidetavalt vaid ajutiselt.

Legendaarsest pidutsemisest hoolimata näeb Kate Moss oma ea kohta fantastiline välja. Kui tema jaksu oleks võimalik poes müüa, võiksid saada sama rikkaks nagu ta ise.


VEEVALAJA

21. jaanuar - 18. veebruar

Oled külm, omaette hoidev ja ekstsentriline erak, kellel on perverssed hobid ja kelle süda ümbritseb jää. Sa ei püüa oma varjupoolt saladuses hoida, sest omaenda väikesesse maailma kapseldununa ei taju sa oma sõnade ja tegude tagajärgi.

Tegelikult polegi sa midagi enamat kui tegevusetu vaatleja, kes pole kunagi enda teada spontaanselt reageerinud ühelegi elukogemusele. Oled tujukas ja pahur, olgugi et palju kasulikum oleks olla võluv ja koostööaldis, ning suhtud tõrjuvalt isegi omaenda pereliikmetesse.

Sa ei lase ihal end jalust pühkida, vaid oled pigem veidrik, kes manipuleerib oma kallimatega, kuni nad ise halvasti käituvad, et võiksid nad ilma süüd tundmata kõrvale heita. Sa ei tee endistest kallimatest väljagi, kui neid kohtama juhtud, eriti siis, kui neil on pisarad silmis.

*

Popmuusika lemmikveidrik Ed Sheeran on kaetud arvukate imelike tätoveeringutega, mille hulka kuuluvad pingviin Pingu, piparkoogipoiss ning Heinzi tomatiketšupi logo.

Jurist ja aktivist Amal Clooney püüdis enda võrku maailma ühe ihaldatuima mehe oma abikaasa George'i näol, aga keeldub ise endiselt naeratamast.


KALAD

20. veebruar - 20. märts

Võid küll eitada oma varjupoole olemasolu, aga tegelikult oled sa libekeelne, manipuleeriv ja ebausaldusväärne enesepetja - ning selle imelise koosluse krooniks on sõltuvus kõige sentimentaalse järele ning ennasthävitav käitumine.

Sa kulged sihitult ringi, nähes välja abitu ja trööstituna. Kuid tegelikult on asi risti vastupidi. Sa nimelt tead, kui hinnaline manipuleerimisvahend on märtri mängimine. Kuna su tähelepanuvõime on peaaegu olematu ning sa ei ole huvitatud olemasolevate suhete kallal vaeva nägemisest, oled sa pidevalt uue parima sõbra otsinguil. Võtad sihikule heidikud, sest nad täidavad su haiglaslikku vajadust tingimusteta kiindumuse järele.

*

Bändi Coldplay laulja Chris Martin püüab pidevalt oma fänne "parandada", kasutades selleks popmuusika paipoisi kuvandit. Hoia oma kinoa-smuutid heaga endale, Chris.

Endine lapsnäitleja ja "Charlie inglite" filmisarjast tuntud Drew Barrymore filmid on kinodes teeninud enam kui 1,3 miljardit dollarit, aga ta otsustas oma autobiograafia pealkirjaks panna ikkagi "Väike eksinud tüdruk". Möödunud kuul kurtis ta: "Minu arvates on väga ekslik mõelda, et inimene peaks terve elu põlema ereda leegiga."

Allikas: Thesun.co.uk

Tõlkis: Joonas Orav

Vaata lisaks ka kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Igor Mangi raamatut "Igor Mangi elu ja astroloogiatarkused".