Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Nüüd on kätte jõudnud aeg, kus saad rohkelt suhelda ning pere ja sõpradega ühistel ettevõtmistel ja koosviibimistel osaleda. Neid hetki, kus saad vaid kahekesi koos kallimaga olla, on nüüd vähem. Pigem naudite üheskoos lähedastega oma elu. Ka sellist aega on suhtele vaja, see laseb teil isiksustena kasvada ja areneda. Vallalistele on samuti hea aeg, sest rohked ühised üritused koos sõprade ja tuttavatega pakuvad nii vaheldust kui ka uusi põnevaid tutvusi.

Küllus. Töö osas on sulle nüüd väga oluline turvalisus, kindlustunne ja teadmine, et kuulud kollektiivi, kus sulle saab osaks vajalik toetus ja abi. Kipud praegu liigselt muretsema ja enda võimetes kahtlema, kuigi selleks pole põhjust. Katsu keeruline periood üle elada, peagi saabub sinu enesekindlus tagasi.

Tervis. Kahjuks pead nüüd rinda pistma erinevate ahvatlustega. Sinus võitlevad kaks poolt, üks tahaks elu täiel rinnal nautida, koos rohke hea söögi-joogi ja laisklemisega, teisalt aga tunned, et tahaksid end siiski käsile võtta ning tervisliku elustiili poole pöörduda. Katsu leida enda jaoks kuldne kesktee.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Romantiliste tunnete osas on sinu ellu saabumas ootamatud aga positiivsed muutused. Kui oled pikemaajalises suhtes, siis võib oodata märke, mis mõjutavad sinu elu ka pikemas plaanis. Näiteks võite plaanida kallimaga kokku kolimist, abiellumist või laste saamist. Kui oled vallaline, siis kohtud nüüd kellegagi, kes sõna otseses mõttes võtab su jalust nõrgaks ning kellelt sa ei suuda oma mõtteid eemale saada.

Küllus. Tööalaselt plaanid mingit suuremat muutust, olgu selleks siis päris töökohavahetus või kavatsed hakata oma plaanide elluviimiseks kasutama hoopis uut taktikat. See muudab sinu tööelu pikemas perspektiivis lihtsamaks ja sujuvamaks ning võid selle tõttu enda üle uhkust tunda.

Tervis. Sinu üldine enesetunne ei ole halb kui pead kinni lihtsatest reeglitest, mis on tervislik toitumine, mõõdukas liikumine, vajalikus koguses und ja positiivne mõtlemine. Kui nende reeglite vastu eksid ning stress üle pea tõuseb, siis võivad sind hakata kimbutama seedimisega seotud probleemid.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Armastus. Tunnete osas on nüüd aeg selleks, et näidata välja oma sügavamaid südamesoove ja püüelda sellega jõudsalt oma unistuste suunas. Just nüüd saad häid ideid, mis näitavad sulle, kuidas pead tegutsema ja milliseid samme astuma, et saavutaksid enda isikliku heaolu suhtes parimaid tulemusi. Nüüd oled ka oma mõtetes avatum, julged ette võtta pööraseid seiklusi ja isegi hulljulgeid samme. Uute suhete alguseks on praegune periood vägagi soosiv, just sellesama avatuse ja avastamisjulguse tõttu.

Küllus. Tööalaselt pead nüüd oma varjatud võimed avalikkuse ette tooma. Sul on oskusi ja teadmisi, mida sa pole kasutanud, kuid mille rakendamine tuleks sinu edukusele vägagi kasuks. Ole julge, mõtle raamidest väljapoole ja katseta uusi lähenemisviise. Just uudsus on see, millega sel kuul edu saavutad.

Tervis. Tervise osas on saabumas muutused. Kui oled vaevelnud terviseprobleemide käes, siis on oodata olukorra paranemist. Samas, kui oled olnud terve ja tugev, siis pead nüüd tähelepanelik olema, et mitte haigestuda või end vigastada.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus. Suhete osas kerkivad nüüd esile teemad ja valdkonnad, mis on juba pikalt hinges kripeldanud, kuid mida pole tahetud või söandatud päevakorda võtta. Nendega tegelemine võib sulle peavalu valmistada, kuid selleks, et teadlikult ja kindlalt edasi liikuda, pead vanad probleemid ära lahendama. Kõige mõistlikum on sul toetuda loogilise mõtlemisele ja olukorra reaalsele hindamisele. Ära lasku liigselt emotsioonidesse, see võid põhjustada mõttetuid konflikte ja arusaamatusi.

Küllus. Tööalaselt on praegu väga oluline see, et teed korraliku eeltöö ja paned plaanid kindlalt paika, enne kui tegutsema asud. Veel on oluliseks edu võtmeks sinu kolleegid. Asjad liiguvad ja arenevad hoopis sujuvamalt, kui sul on kaasamõtlejaid ja toetajaid.

Tervis. Sinu enesetunne ei ole küll halb, kuid sa peaksid oma elutempot pisut aeglustama. Anna endale rohkem puhkust ja märka oma kehalt saabuvaid signaale. Hoolimata suurest tegutsemistahtest, pead sinagi aegajalt rahulikumaid perioode nautima.

Sõnn (21. aprill - 21 mai)

Armastus. Tunned end sel kuul kindlalt ning sinu ja su partneri omavaheline lähedus suureneb. Tunned ka ise, et oled vabam, usaldavam ning suudad pakkuda oma armastust ilma, et isegi midagi vastu ootaksid. Kui oled vallaline, siis nüüd on sind ees ootamas head ajad. See inimene, kes on sulle silma jäänud ning sinus huvi äratanud, otsib sinuga kontakti ning teeb omapoolse lähenemiskatse.

Küllus. Töö osas vajad uusi impulsse ja inspiratsiooni selleks, et tunda taas põnevust ja kirge oma valitud ala vastu. Kui tunned vahepeal tüdimust või väsimust, siis puhka ja leia võimalus akude laadimiseks ja uute ideede endasse ammutamiseks.

Tervis. Oma heaolu silmas pidades on oluline lasta minna vanadel solvumistel, pahameelel ja muremõtetel. Kõik pikalt vindunud negatiivsed emotsioonid võivad hakata nüüd kuhjuma ja füüsilisi probleeme ja vaevusi tekitama.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus. Nüüd on käes aeg selleks, et võtaksid iseenda jaoks aja maha. Pead mõtlema, kuhu sa teel oled ja kas sinu praegune situatsioon ja elukorraldus sind ka tegelikult rahuldab. Eriti hoolikalt pead kaaluma otsuseid, mis on seotud partneriga. Kas sa indiviidina saad suhtes areneda ja õitseda, või oled ehk kaotanud oma "mina" paarisuhtele? Võta aega ja mõtle selle üle. Kui oled vallaline, siis võiksid praegu samuti pigem tasa ja targu suhteteemasid võtta ja anda asjadele aega areneda, enne kui mõne olulise sammu astud.

Küllus. Tööl pead nüüd usaldama oma vaistu ja sisetunnet. Kui lained üle pea kokku löövad, siis katsu hoida jalad maas ja pea selge. Ainult rahuliku meelega suudad teha õigeid otsuseid, mille üle saad hiljem heameelt tunda ja tänu millele asjad sujuvamalt liiguvad.

Tervis. Tervise osas on nüüd oluline roll sinu poolt tehtavatel ja teadlikel valikutel. Vaata üle oma eluviisid ja toitumine, ehk on midagi, mida peaksid muutma, et oma enesetunnet parandada ja keha eest paremini hoolitseda. Kasu on ka mediteerimisest ja teadlikust enese emotsioonide jälgimisest.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus. Suhete osas on nüüd aeg, kus veedad partneriga palju aega koos - seda siis kas päris elus või ka lihtsalt mõtetes. Kui kallim on kaugel, siis muudab just distants teie tunded kindlamaks. Igal juhul on see aeg, mil teie tunded tugevnevad ja selle pinnalt on lihtne teha otsuseid tuleviku osas. Vallalisena võiksid nüüd liikuda palju erinevatel üritustel ja koosviibimisel sõpradega, just mõnusas seltskonnas on sul lootust leida enda jaoks huvitav inimene, kelles ka sina huvi tekitad.

Küllus. Töö osas ootavad sind uued ülesanded ja puutud kokku teemadega, mis toovad uusi tuuli ja arenemisvõimalusi. Oled täis teotahet ja pealehakkamist ning leiad mõttekaaslase ühe noorema inimese näol, kelle energia ja positiivsus sütitab ka sind.

Tervis. Tervise osas peaksid enda jaoks ellu juurutama teatud traditsioonid või rituaalid, mille kindel jälgimine ning loomulikult ka nautimine, aitaks sul oma tervise eest hoolitsemise osas edukalt joonel püsida. Sest pidevalt alustamine ja siis alla andmine on küll parem, kui mitte millegi tegemine, kuid tõelisi tulemusi on oodata ikkagi vaid pikaajalise ja järjepideva tegutsemisega.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastus. Armastuses ootab sind ees kuu, kus oled pigem rahul sellega, mis sul juba olemas on. Leiad olemasolevas suhtes uusi nüansse, mis pakuvad sulle rõõmu ja naudinguid. Kui oled vallaline, siis ei pea sa just kaua ootama selleks, et kohtuksid huvitava inimesega, kellega sind ühendab kirg ühise hobi vastu. See uus tuttav on sinust pisut vanem ja kogenum.

Küllus. Töö osas on saabunud viljakas kuu. Inimsuhted on sujuvad ja koostöö partneritega laabub hästi. Kõige edukam oled siis, kui teed põhjaliku eeltöö ning oled sel kuul rohkem kaaslastega koos tegutseja kui individualist.

Tervis. Sel kuul võiksid oma keha eest hoolitsedes katsetada teraapiaid või spordialasid, mis suurendaksid sinu paindlikkust. Eelkõige füüsilise poole pealt, kuid kahju ei tee sulle ka mõttemallide alane paindlikkus ja avatus, mis laseks su ellu uusi ja põnevaid tervise eest hoolitsemise mooduseid.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Sinu suhete õnnestumises või ebaõnnestumises mängivad suurt rolli sinu enda otsused ja valikud. Kipud ootama impulsse ja muutusi väljast, kuid tegelikkuses pead muutma oma mõttemalle ja käitumist, kui soovid, et asjad areneks ja vilja kannaks. Teoorias oled sa vägagi tugev, katsu see kõik nüüd ka praktikasse rakendada. Kui oled vallaline, siis tee nüüd midagi sellist, mis oleks sinu jaoks väljakutseks. Astudes mugavustsoonist välja, kohtud ka uute inimestega ning see toob su ellu uusi tuuli.

Küllus. Töö pakub sulle vastakaid tundeid. Sul on oma nägemused ja soovid, mida tahaksid ellu viia, kuid kuna põrkud alatasa takistustega, siis kipud kohati nina norgu laskma ning oma entusiasmi kaotama. Katsu keskenduda ainult sellele, mis on tõeliselt oluline ja ära lase end eksitada.

Tervis. Tervise osas on hetkel märksõnadeks heaolu, harmoonia ning kehalised ja hingelised naudingud. Hoolitse enda eest ja poputa end, just see on see, mida su keha ja vaim hetkel vajavad.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Romantiliste suhete osas toob see kuu sinu jaoks kaasa vaiksema aja, kus hindad eelkõige kodurahu, stabiilsust ja kestvaid suhteid. Kui oled vallaline, siis praegu on sinu jaoks parim taktika see, et oled avatud ja näitad välja, et soovid suhelda, kuid samas esimese sammu astumise jätad teise poole teha. Omapoolne aktiivsus ei vii hetkel sihile, vaid võib hoopis võimaliku partneri huvi vähendada.

Küllus. Tööalaselt oled nüüd erakordselt terane ja asjalik. Sinu otsused ja ette võetud sammud põhinevad omandatud kogemustel ning kindlatel faktidel. See tagab sinu ettevõtmistes edu ning säravad tulemused.

Tervis. Tervise osas tunned end sel kuul hästi. Sulle annab vajaliku energia värske õhk ja loodusega kontakti leidmine. Jaluta metsas või mere ääres, kontakt Maa ja loodusega on sinu tervise ja heaolu võtmeks.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Kirge ja romantikat silmas pidades on kätte jõudnud aeg, kus ei saa vanaviisi tegutsedes enam edu saavutada. Peaksid muutustele avatud olema ja minema kaasa progressidega. Kui klammerdud petliku turvalisuse külge, siis sa mitte ainult ei takista loomulikke arenguid, vaid ka keelad endale õnne ja naudinguid. Ära karda proovida uusi asju, sa elad vaid korra ja kui tunned, et soovid oma ellu muutusi, siis astu selles suunas ka vajalikke samme.

Küllus. Töö osas saad nüüd suurepärast juhatust ja abi kellegi targema ja kogenuma käest. Tunne, et sind toetatakse ja sinu tööd tunnustatakse ja see aitab sul paremini edasi liikuda. Praegu on oluline, et järgiksid etteantud norme ja eeskirju, sest ainult reeglipärane tegutsemine toob tulu.

Tervis. Oled viimasel ajal kimpus olnud erinevate väiksemate terviseprobleemidega. Midagi hullu küll lahti ei ole, kuid täiesti hea pole enesetunne olnud ka juba mõnda aega. Vaata üle, mida saaksid ette võtta, ehk pead vähendama oma elus stress, või rohkem puhkama, teadlikumalt toituma või lihtsalt armuma, sest see toob kohese heaolu ja õnnetunde.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastus. Armastuse osas on sinu ellu saabumas muutus. Kui oled viibinud kallimast eemal, siis on oodata taaskohtumist. Kui olete olnud koos, siis on oodata kas reisi, kolimist või mõnel juhul ka suhte lõppu. Igal juhul on tegemist olulise muutusega, mis mõjub teie suhtele murranguliselt. Vallaliste jaoks on võimalus kohata huvipakkuvat inimest just sellises olukorras, mis jääb mugavustsoonist välja, näiteks reisil või uues töö- või elukohas.

Küllus. Tööalaselt on eriti hea periood inimestele, kelle valitud eriala on seotud kunsti, ilu ja erinevat sorti loomisega. Tunned, et oled täis inspiratsiooni ja tegutsemistahet. Erinevad projektid ja ette võetud tegemised laabuvad viljakalt ja tulemuslikult ning naudid ise kogu protsessi täiel rinnal.

Tervis. Oma heaolu osas pead sel kuul tähelepanelik olema. Väldi suuri muutusi toitumises ja enda füüsilises aktiivsuses, kui tahad hakata tegema ümberkorraldusi, siis vii oma plaane ellu järk järgult, sest äkilised muutused võivad sulle praegu halvasti mõjuda ja loodetud positiivse tulemuse asemel hoopis mõne tervisehäda kaasa tuua.