Sel aastal on õnn garanteeritud vähemalt neljale sodiaagimärgile ja need, kes on sündinud nende tähtkujude all, on õnnelikumad kui tavaliselt ja seda lausa terve aasta vältel.

1. Kaksikud

2018 saab olema olema lõpuks aasta, mil leiad oma iseseisvuse. Varasemal ajal oled sa püüdnud olla nii iseseisev kui võimalik. Kuidas iganes, sa ei ole varasemalt olnud võimeline toetuma täielikult iseendale, isegi kui sa oled selle nimel tööd teinud. Kõikidele nendele kaksikutele, kes hindavad iseendale toetumist ja vabadust, siis seda, mida sa otsid, leiad sa nüüd aastal 2018. Uuesti leitud iseseisvus teeb sind õnnelikumaks kui sa eales endale ette kujutanud oled. Kasuta seda jõudu iseenda hüvanguks, tööta oma enesekindlusega ja luba sellel jõuimpulsil sind juhatada läbi terve aasta.

Sel aastal õpid sa tõeliselt iseendasse uskuma. Kui sa tavapäraselt oled püüdnud lasta oma egol asju kontrollida, siis see aasta kinnitab sinu kohta kui looduse kuningana. 2018 on see aasta, kus asjad hakkavad liikuma sulle vajalikul moel ja lõpuks saad sa liikuda edasi oma mineviku läbikukkumistest. Sel aastal pead sa keskenduma praegusele hetkele ning tulevikule ning täielikult oma minevikul minna laskma. Selle aasta energia väestab sind üleni ning tuleb väga kasuks, kui sa jääd fokusseerituks praegusesse hetke. Suudad sel aastal palju teoks teha, kui sa hoiad oma pilgu võitudel ja ei lase end segada pisiasjadel.


Sel aastal leiad sa tõelise rahu ja vaikuse ning see teeb sind väga õnnelikuks. Põhjust rõõmustada on eelkõige seepärast, et eelmine aasta möödus väga kaootiliselt. Sa mäletad kõiki õppetunde, mida pidid õppima oma stressirohkest aastast, aga nüüd on aeg üles leida rahumeelsed vibratsionid ning lõõgastuda. 2018 saab tulema sulle rahumeelne ja rahulik aasta kui sa leiad üles vead, mida oled varasemalt teinud, ning ei korda neid. Suurim osa sellest võitlusest, mille pead pidama, toimub sinu peas, ja see on aasta, mil saad kergelt selle lahingu võita. Võta aega, et elu ilu tunnustada. Kui sa võtad aega, et seisatada ning nuusutada roose, oled sa ehk veelgi õnnelikum kui sa eales seda ette kujutanud oleksid.


Sinu aasta kubiseb uutest võimalustest. 2018 on aasta, kus ambur saab läbi viia suuri liikumisi. Sa võid isegi kahelda nende võimaluste hulgas, arvestades sellega, kui palju muutusi sa pidid aastal 2017 juba läbi tegema. Kuidas iganes, kui suudad iga päeva ära kasutada ja teha kõike, mis sinust sõltub, lähtuvalt sinu uutest ja kummalistest võimalustest, mida see aasta toob, ei pea sa kahetsema. Tee sellest aastast oma uute alguste aasta. Sa võid loota aasta 2018 peale, et see toob su elule uuenenud lootust. Sa saad ka tuleviku osas taaskord lootusrikkaks, ja võimalik, et seda esimest korda üle pika aja.


Tõlkis: Triin Katriin

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid