Võib tekkida ohu tunne, läbi unenägude toimub suur töö, sa võid ärgata võpatuse peale ja on võimalik, et sa ärkad lisaks ka peavaluga.

Praegu muutub ka ruum ja äärmiselt tähtis on olla tasakaalus, eriti kui toimuvad sündmused, mis tõmbavad sind rajalt maha. Kasvab tundlikkus inimeste suhtes, sa võid saata tingimusteta armastust, oskad andestada, oled endaga palju tööd teinud, kuid kunagi ei istu kõrvuti inimesega, kes on sind üritanud maha teha. Selline on sisemine muutus ja enese vastuvõtmine. Sa arened, kuid emotsioonidest sa ei vabane. Lihtsalt sa oskad kiirelt mõista, see on tähtis.

Unes võib keha pidevalt liikuda, sa keerad ennast tihti ja selle peale ka ärkad. Unenäod on erksad ja kustub piir maailmade vahel. Ennast ilmutavad ka muutused füüsilisel tasandil, muutub silmavärv ja sinu pilk. Sa oled rohkem ühenduses kanalitega ja informatsioon jõuab sinuni kergelt. Kui sa näed unes tulnukaid, siis on tähtis, kuidas sa nendele reageerid. Kui sa tunned hirmu, üritad ennast peita, siis oota, see hirmu teema tuleb sulle tagasi erinevate sündmustega, et sa õpiksid nendest vabanema.

Kasvab meie kõigi tundlikkus ja me juba tajume uut tasandit, kuid samas sees hakkavad jalgadega trampima sisemised deemonid, kes on ennast hoolikalt peitnud. Deemonid võtavad õigluse maski, mängivad King Kongi, suruvad käe rusikasse ja taovad end vastu rinda, seest tuleb viimane karje: "Mul on õigus, ma raisad teile näitan, ma tean, kellel siin on õigus, sa pead tegema nii nagu ma tahan, ma paljastan sind ja küll sa tõbras roomad mu poole andestust paluma."

Kahjuks, meil on kombeks hammustada, teha märkuseid, näidata näpuga, suruda, allutada, maha teha, reklaamida ennast teiste inimeste arvelt, kuid see on vana mäng, need meetodid rohkem ei tööta. Kõik ärkavad erinevalt, aga sisemised deemonid ei soovi nii kergelt lahkuda, läbi meie teevad nad inetuid asju, me ei märka seda, arvame, et nii ongi õige. Selles kõiges on üks, minu arvates kurb asi, puudub hoolitsus teise inimese tunnete eest, puudub austus, nullitakse kõik teiste saavutused ja tegevus. Nimetatakse ennast valgustatud vaimseks inimeseks ja kui teine pool ei lepi pakutud kavaga, süüdistatakse tema ego.

Praegu topitakse ego teemat igale poole, kuid tegelikult ei mõisteta, mis see on. Kui meil see on olemas, siis mitte selleks, et ego kõiges süüdistada: "Miks siis sinu ego ei võta seda vastu, aiaiai, pead veel endaga tegelema.“ Selliseid asju tuleb veel ja veel.

Globaalses mõttes materiaalses maailmas võib tunduda, et nagu midagi ei liigu, kõik on passiivne, kuid energiad on aktiivses liikumises. Need mõjutavad nii sügavaid protsesse, et sa ei mõista, mis toimub. Sa vabaned enda vanadest reaktsioonidest ja selleks mängitakse King Kongi ja tema ohvrit vaid selleks, et sa mõistaksid, kes sa tegelikult oled ja kas sa oled valmis jätkama oma teed.

Transformatsioon on jätkuvalt käimas, koos sellega käib ka puhastuse protsess ja lisaks veel ka jaotuse protsess ehk toimubki hingede jaotamine. See ei tähenda, et jaotatakse kui "hea ja halb", jaotatakse erinevatele vibratsiooni tasemetele ja kihtidele. Kujuta endale ette suuri pannkooke, kiht kihi järgi, sama pilt on praegu jaotamises. Tähtis on see, mis on sinu sees, mitte väljas. Me reageerime jätkuvalt nii nagu varem. Samas, nagu väike linnupojake, väljud sa oma vanast kestast ja veel ei tea, kuidas peaks reageerima uutes tingimustes. Võib tekkida täieliku üksinduse tunne, et sa oledki hetkel täitsa üksinda iseendaga ja see ongi sinu tõe hetk. Samas, see on ka sinu katsetus ja sinu ees on alati valik - kas endast välja minna või hakata teistele tõestama, et sa pole lammas või öelda "Aitäh!“ ja edasi minna. Muidu sa muutud ka King Kongiks, tekib vastik iivelduse tunne, sest sa mõistad, et ei soovi enam mängida ohvrit.

Peamine, mis praegu meile õpetatakse - ära tee asju soovist olla hea kõikidele inimestele, välju kompleksist hea poiss või hea tüdruk. Õpi olema kindel oma tegudes ja väärtusta ennast. Peamine, sa tahad aidata inimesi hoolimata sellest, milliste tegelastega sa puutud kokku, King Kongiga, heategijaga, prostituudiga või kellegi muuga, sul on alati olemas valik. Energiad vaid valgustavad sinu enda hirme, kahtluseid ja deemoneid. Tähtis on, et sa seda mõistaksid ja võtaksid vastu, eriti siis, kui sa tahad näidata näpuga, kedagi paljastada, õpetada või üritad ennast päästa. Koos valgusega meis ärkab ka tume pool ja sa võidki jääda midagi tõestama. Peamine, et sa märkad, mida ja kuidas sa teed. Ära suurenda valu, parem tegele ise enda armastusega ja valgusega, sest see on sinu päästerõngas jaotuse protsessis.

Autor: Alexis Varnum