Paljud on veendunud, et puudus ja piirangud on reaalsus ja raha kogus on piiratud. Jah, raha puudus on reaalne nendele inimestele, kes sellesse usuvad ja selle valivad. Me lihtsalt ei mõista küllust. Veendumus, et suur raha annab sulle turvalisust, stabiilsust, kindlustunnet just vastupidi viib sind sellest kõigest eemale. Selle asemel, et viriseda, et sul on midagi puudu, parem hakka märkama, millised külluse vormid juba praegu sind ümbritsevad, märka ilusat, loodust, tunneta külluse energiaid, seda on sinu ümber nii palju. Võib olla sind lihtsalt peatab see, et sa ei saa seda endale lubada või osta, kuid energia tunnetamine on ju tasuta. Mine ole ilusate ja kallite asjade vahel, hakka ennast seostama külluse ja raha energiaga. Ära tooda vaesust enda peas, sa oled väärt enamat - kõik piirangud on vaid sinu enda sees.

Lihtsalt tunnista, et maailm on täis küllust, sind ümbritsevad tuhanded külluse allikad ja vormid, sina oled küllus ja sellega sa laiendad oma külluse teadvust. Aru hakkab automaatselt reageerima küllusele, kui reaalselt eksisteerivale tegelikkusele, mis tasapisi muutub sinu uueks seisundiks. Mõtle küllusest, mitte puudusest ja ole tänulik oma küllusele. Esialgu hakka tänama lihtsaid asju oma elus, nagu linnulaulu, päikeseloojangut, naabri naeratust, musi põsele, et keegi teeb sulle kalli ja pai. Me seda ei märka, kuid ka need on külluse vormid ja need aitavad sul ennast ümber programmeerida ja suunavad sinu mõtted puudumisest uuele mõistele "Ma olen ja mul on".

Kui sa maksad oma arveid, kujuta endale ette, et läbi sinu käte jookseb Jumalik küllus ja energia, sa lihtsalt paned raha ühest käest teisse. Kui sa arvad, et raha, mis on sulle tulnud, on sinu isiklik, siis sa kohe piirad ka ennast sellega ja raha kaob varem või hiljem. Sinu ülesanne on saavutada sellist teadvuse seisundit, et sa mõistad - sinu sissetulek on see, mis iial ei kao, kuna on Jumalik energia ja see allikas ei kuiva kunagi. Puuduse ja vaesuse programmid toodame me ise, kuid pole ühtegi Universumi seadust, mis toetab puudumist.

Kui sa töötad või tegutsed, mõtle selle üle, et sina oled küllus. See ei tähenda, et sa jääd ootama, millal kott rahadega kukub sulle pähe. Tegutse teadmisega, et kõik toob sulle külluse energiat. Sina oled oma elu looja ja sina lood oma igapäevast elu vastavalt oma teadvuse tasemele. Küllus on alati eksisteeriv reaalsus, mis kunagi ei lõpeta enda olemist ja kunagi ei muutu, sest on Jumala energia, mida toetavad Universumi seadused. Kui sa praegu elad puuduses, lihtsalt tea, et vaesuse programmid tänu uutele energiatele on praegu suletud. Küllus tuleb siis, kui sa töötad endaga, kui sa näed seda teemat laiemalt ja suudad oma mõtted lülitada ümber puudumisest küllusele.

Autor: Alexis Varnum