Kuidas leida siis enda kõrvale valgustunud ja teadvustunud mees?

"Esialgu mõista, et see nõuab sinult ka sinu enda valgustatust ja teadlikkust ja lisaks veel kõike, mis käib sellega koos. See vajab sinult kõike, mis sinus on, ole valmis kohtuma enda sisemiste deemonitega. Ole valmis avastama endas selliseid nurki, mis varjavad ammu unustatud, vahest ka vastikut, varjatud ja alla surutut, sest see oled ka sina.

Tuleb endas tunnistada soovi manipuleerida, saada enda oma hoolimata selle hinnast; katkist tüdrukut, prostituuti, kes müüb oma keha või lubab seda kasutada, naist, kes on võimeline hävitama ja lõhkuma, haiget ema, kes suhtub enda meestesse, kui väikestesse poisikestesse ja palju muud.

Ole valmis avama kõik enda osakesed, mida eitab ühiskond. Tuleb osata vaadata otse silmadesse enda umbusaldusele meeste suhtes. Sa pead püüdma mitte sulgeda ennast, eriti kui su keha ja süda tahavad seda teha ja sa pead töötame selle üle, et taas need avada. Tuleb lahti lasta oma valu, viha ja kurbus.

Ole pehme, ava oma süda, õpi usaldama, lase endal elada, selleks, et valgustatud mees saaks võtta sind käest ja viia sind sinna, kuhu sa iseseisvalt poleks jõudnud. Kui sa tahad kohata valgustatud mees, selleks on olemas oma põhjus, sinu süda ja hing teavad, et see on võimalik.

Ole valmis tööks enda üle, ära looda, et sind ees ootab ilus ja kerge vaimne muinasjutt. Sind ei aita jutud inglitega, sind ei aita kolmanda silma avamine, sind ei aita sakraalsed tantsud ja lisaks täiendavad nännid. Kõik see ei aita ületada kaitseid, mida sa oled ehitanud enda ja oma südame ümber selleks, et olla enda mugavuse tsoonis, kõik välised tegevused ei näita sulle teed. Aitab töö enda üle, oskus olla avatud ja oskus võtta vastu endas kõik aspektid.

Luba kukkuda kindlusel, mis kaitseb sinu südant ja naiselikust. Andesta iseendale ja kõikidele meestele, kes on sulle kunagi haiget teinud.

Kuidas sa saad läbida seda teed, et sinu kõrval oleks valgustatud mees?

On olemas kaks teed.

- Esimene: tee tööd endaga, ava ennast, lase lahti, luba, tervene, ole rõõmus, tasakaalus, õnnelik, armasta ja siis kohta meest, kes on sinuga ühel tasemel.

- Teine: tee tööd koos mehega, kes on praegu samal teadvuse tasemel, mis on sinul, kasvage koos, temast tuleb teadvustatus, sinust tuleb armastus.

Universumi seadused on sellised, et sa alati kohtad inimest, kes on sinuga ühel teadvuse tasemel. Kui sa tahad enda kõrvale valgustatud meest, ära oota , et ta kappab sinu akna alla valgel hobusel, see on vastuolus looduse seadustele. Tee kodutööd koos mehega, kes peegeldab sind sellisena, milline sa oled, või tee tööd enda üle, ja sa kohtad sellist inimest, keda sa ootasid ja ees sind ootavad imelised ajad.

Mees ei mõista sinu emotsioone, kuid ta tunneb sinu energiat ja kui sa kiirgad ühtsust, rõõmu, õnne, armastust, siis sa kunagi ei jää üksi."

Autor: Alexis Varnum

Allikas: Facebook

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid