On sodiaagimärke, mille all sündinud inimesed on tundlikud, on selliseid, mille all sündinud on pedantsed, loomingulised või kindlalt jalad maas olevad. Ning siis on need kolm erilist sodiaagimärki, mille all sündinud inimesi eristab teistest suur sisemine tundlikkus ja oskus suhelda energiatega, mis on meie nähtavast maailmast kõrgemal.Sa oled laetud kirest ja tundlikkusest ning tundub, et sinu
töötab pidevalt täistuuridel. Sa suudad tunnetada, mida sind ümbritsevad inimesed tegelikult mõtlevad ning tead, millised on nende kavatsused. Sa tunned ebaausad ja sisemiselt võltsid inimesed ära palju kiiremini kui seda suudab keskmine inimene. Vahel tundub teistele sinu käitumine kummaline, kuid see on vaid selle tõttu, et nendel ei ole nii peent ja tundlikku taju kui sul ning nad ei märka pealispinna all jooksvaid vibratsioone.

Sa ei suuda võibolla küll käigu pealt kõike sajaprotsendiliselt õigest tunnetada, kuid kui sul on võimalik võtta endale järele mõtlemiseks või mediteerimiseks mõni hetk, siis suudad sa eksimatult teha õige valiku. Sinu intuitsioon vajab parimaks avaldumiseks olukorrast veidi eemaldumist ja siis asub ta tööle nii, et sul ei peaks jääma kahtlustki, et sinu tehtud otsus on õige. Sul aitab jõuda õige lõpplahenduseni ka see, kui lähed õhtul magama mõne enda jaoks olulise mõttega. Hommikul ärgates on sinu meel jõudnud selguseni. Sa kipud vahel unustama, et sul on väga tugev sisetunne. Oled ju ometigi tihtipeale imestanud, et miks sa küll oma sisehäält ei kuulanud ega jälginud, sest hiljem vaadates osutus see täiesti õigeks.

Sa oled loomu poolest väga tundlik ja sinu sisemine radar otsib pidevalt impulsse ja vibratsioone, millele toetudes saaks teha otsuseid. Sa tunned, justkui oleks sul vaimne ühendus nende inimestega, kellega sa kokku puutud. Haarad kohati lausa õhust teiste emotsioone ja püüad nende mõtteid käigu pealt kinni. Sinu meel on avatud ja süda vastuvõtlik. Just oma südamele saadki alati loota, sest kõik sinu õiged otsused ja valikud on tulnud just sellest, et usaldad oma südamehäält.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid