Tavaliselt laienevad aurad 2-3 jalga (ca 60 - 90cm) ümber keha, kuid nendel, kes tunnevad end haavatavana või kel on olnud traumasid, nendel võib olla suurem aura selleks, et luua kaitset.

Siiski ei ole kõigil meist võimet aurasid näha, kuid tihtipeale võime neid intuitiivselt tunda. See väljundub tihtipeale selles, kui me näeme kedagi, kellel tundub olevat ümber kiirgus või sära, või kui me tunneme end ebamugavalt, kui keegi mööda jalutab või siseneb meie isiklikku stsooni.

Kuidas aurasid näha?

Aseta vaatlusobjekt vastu ühevärvilist heledavärvilist tausta. Kui sa tahad näha iseenda aurat, siis seisa peegli ette või vähemalt 2 jala kaugusele (ca 60cm), jällegi vastu heledat tausta.

Fokusseeri oma tähelepanu L-kujulisele kohale sinu õlgade ja kaela vahel. Jätka selle ala vaatamist ja jää rahulikuks ja avatuks.
Kõigepealt võid sa näha valget või selget helendust. Kui jääd fokusseerituks ja avardad oma vaateulatuse üle kogu oma keha, võib see sära end värvina väljendama hakata.

Aura värvid ja nende tähendused

Sinine: See väljendab tugevat suhtlejat, kellel on palju ideid ja visioone. Nad on ka väga intuitiivsed ja kõrge intelligentsi tasemega. Nad jäävad rahulikuks ka emotsioonide keskel ja on sündinud motiveerijad ja inspireerijad. Nad võivad aeg-ajalt olla töönarkomaanid või manipulatiivsed.

Kuldne: See on väga loova hinge indikaatori, kes armastab end ümbritseda ilu ja kunstiga. Nad armastavad teiste seltskonda ja nad on enamasti väga atraktiivsed. Inimesi tõmbab nende poole, kellel on kuldne aura, ja tihtipeale on neil palju sõpru. Nad on iseseisvad, aga võivad olla ka jonnakad.

Oranž: See tähendab väga kõrgelt sotsiaalset hinge, kellele meeldib tähelepanu ja kellele meeldib olla rambivalguses. Nad on inimeste rahuldajad ning on väga endast andvad ning ühel lainel teiste inimeste emotsioonidega.

Pur-pur punane, indigo: selline aura kirjeldab kõrgelt ülemeelelist või intuitiivset inimest, kes on filosoofiline või uudishimulik. Nad võivad olla salatsevad ja on väga tihti kontaktis loomadega, loodusega ja lastega. Nad hoolivad indiviididest, kuid neile ei meeldi pühendumine.

Roosa: See värv osutab väga hoolitsevale ja armastavale isiksusele, kellele meeldib teiste seltskond. Nad on loomupärased tervendajad, sensitiivsed ja tugeva kujutlusvõimega.

Roheline: Tähendab kõrge loomingulisusega isiksust, kes on samal ajal väga töökas. Nad võivad olla perfektsionistid ja tihtipeale saavad neist väga head juhid. Nad on lahked, hästi respekteeritud ja terviseteadlikud.

Punane: See tähendab energeetilist ja seikluslikku isiksust. See võib samal ajal tähendada ka kedagi, kes on väga impusliivne ja kiiresti vihale kalduv.

Kollane: see osutab intelligentsele ja loogilisele isiksusele, kes on ehk õpetaja või sarnasel erialal olev inimene. Nad on teravad vaatlejad, kriitilised ja väga iseseisvad.

Hall/must: See osutab inimesele, kes on depressiivne, negatiivne või väga kartlik ja ärev. Sellised aurad näitavad, et on vaja teha puhastust või tervendust.

Valge/hõbedane: See osutab indiviidile, kes on kõrgelt intuitiivne, sensitiivne ja tajuline. Neil on sügav spirituaalne arusaamine ja tihti on and mingit sorti tervendajad. Nad on teistele väga atraktiivsed ja nad eelistavad ainult üksikuid lähedasi sõpru.

On võimalik, et inimese auras on mitmeid erinevaid värvitoone, aga enamasti on üks värvitoon domineeriv. Aura värvid võivad muutuda sõltuvalt inimese tujust, sündmustest ja ümbritsevast.

Aurade nägemine vajab harjutamist, seetõttu ole kannatlik, jätka oma annete lihvimist harjutades seda erinevate inimestega.

Tõlkis: Triin Katriin

Allikas: Anomalien.com

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid