Võivad tekkida veel suuremad lõhed inimeste arvamuste vahel. Seal kus intensiivselt kasvavad inimeste emotsioonid, võivad olla ka looduse üllatused ja järgmisel aastal saad näha, kuidas inimeste mõtted ja emotsioonid võivad mõjutada looduse stiihiaid. Paljudele inimestele võib tunduda, et nad on lausa loomaaias, kuid kõik loomad istuvad ühes puuris ja ründavad teineteist. See ei too õnneks inimkonnale midagi katastroofilist, lihtsalt sul on võimalus seda kõike jälgida, kuid sa saad olla kaitstud, kui ise ei osale.

Järgmine aasta on tähtis üleminek konkurentsist ühinemisele ja mitmete probleemide lahendus sõltub sellest, kuidas inimesed oskavad teha koostööd, ehk palju tuleb otsustada koos teiste inimestega. Loodus hakkab valima kelle poolt ta on, sest palju sõltub inimeste emotsioonidest. Mida suurem on sinu vastutus oma reaalsuse eest, seda vähem kontraste ootab sind järgmisel aastal ja seda kergemalt ja lihtsamalt möödub aasta. Kui sa tead, mida endale valid, mida endale tahad ja mida väärid, siis kõik ongi lihtne. Peamine, et sa mõistaksid, et vaid sina oled oma elu looja ja juht. Kõike tuleb teha doseeritult, jälgi enda rütme, ehk vali ja suuna oma energiat, keskendumist ja tähelepanu ning ära luba loomaaial sind rajalt maha tõmmata.

Poliitikas on võimalik, et liidrid hakkavad kaotama enda võimu, mis tekitab nendes abituse tunnet ja sisemised hirmud võivad tekitada poliitilist pinget. On võimalikud poliitilised skandaalid, sest jõu positsioon enam ei tööta ja uued energiad hakkavad muutma liidrite nägu. Pajud inimesed saavad kinnitust sellele, mida nad usuvad. Mäleta seda, et maailm ei muuda sind, vaid sina ise oma sisemiste muudatustega. Seega korista oma elust kõik väline, mis sind mõjutab, muidu kohtud ülalmainitud loomaaiaga.

Paljud meist saavad tuult tiibadesse ja see toob ka kiired tulemused, kuid samas võib tekkida tunne, et sa pole veel saavutanud seda, mida sa tahtsid. Kuid vaata seda tähelepanelikult, võib olla see ongi see tulemus,mida sa ise endale oled tahtnud, mida on formeerinud sinu vanad veendumused. Seega ära karda ikka ja jälle alustada kõike otsast peale, selle asemel, et survestada ja olla pinges. Mõista oma rütmi ja õpi looma kiirelt esimese korraga. See ongi järgmise aasta aktsent, see ongi sinu uue reaalsuse testimine ja sa näed, kui kiirelt hakkab materialiseeruma see, mida sa endale valid.

Mõista, et rohkem pole aega istumiseks ja ootamiseks, keegi ei tule tegema tööd sinu eest, keegi ei päästasind, kui sa ise ennast ei päästa ega väärtusta. Lihtsalt teadvusta seda. Milline oleks külluse maailm, kui sa tormad sinna oma vanade mustritega? Mida sa endale valid, kas koera, kes on agressiivne ja ründab, või koera, kes on täis tingimusteta armastust? See on juba sinu valik.

Autor: Alexis Varnum

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid