Praegused õppetunnid, mida läbi teeme, on peadpööritavad ja pöörased - ja selline hull aeg nõuab julgeid tegusid, kiireid otsuseid, muutuseid, keerulisi olukordasid, kus pead lihtsalt iseendaks jääma, kasvõi täiega kõik ära andma, kasvõi ka oma viimse penni rahakoti vahelt - aga oma tõde - mitte kunagi! Ära seda tänasel ajastul mitte kunagi ära anna! Kui oled veel kehas, siis sinu TÕDE on see, mis on alati sinuga! Ja sinu tõde võib päästa terve maailma! Aga miks?

Pregune elu planeedil maa ei ole paljudele lihtne. Olla juba vaimselt avanenud tundega ja samas olla rebitud elumere tormidesse, kus lainetus käib aegajalt täie hooga üle pea, kuid taas sellest välja sõudes oled juba rohkem karastunud ja järgmist lainetust juba tead oodata ja tunned juba aina rohkem, kuidas sellega paremini toime tulla. Õpid oma elu purjekat aina meisterlikumalt juhtima, kogudes kogemusi ja tarkusi, mida end sügavasse hingesoppi talletada.

Ja katsumusi antakse igal tasandil ja selle nimi ongi: “REAL LIFE”. Reaalne elu, kus kõik illusioonid purunevad ja vastu vaatab vaid tõeline olelusvõitlus - palju teravaid hambaid ja väga vähe armastust selle kõige juures. Võltsmaailma materiaalpaat sõuab aga täiel jõul edasi, kutsudes jõuliselt hingesid kaasa, aga äkki on meie jaoks ikkagi olemas Noa laev? Tunda ära see päris tee? Mis on igaühe sees - sinu enda sügavalt kooruv südamesoov, vabadus, armastus. Kas see ongi tänases nii suure lõhestatusega maailmas veel olemas?

See kõik ja kogu olelusrabelemine on pannud paljude südamed verd jooksma. Sest selle kõige käigus saab kannatada meie imetundlik intuitsioonimeel. Miski üle meie tavaliste meelte, mis aga tegelikult meid purjekana siin maailmas edasi kannab. Teades, et mõistuse ajastu saigi juba läbi ja kestmas on juba intuitsiooni ajastu ja tegelikult peaks pidevalt oma mõistust vaigistades kuulama vaid oma intuitsiooni ja mitte laskma kogu materiaal-infomüral enda imepärast sünnipärast oskust kinni matta?

Et me saaks intuitiivselt aru, et see, mida meile senini on õpetatud, räägitud ja näidatud, ei pruugigi olla tõde sinu jaoks? Ja meie intuitsioon hakkab seda aina enam meile õpetama, näitab teed sinu päris arusaamise juurde sellest maailmast ja aitab valgust läbi suruda ka kõige pimedamatest nurkadest. Ja ka väga valusatest kohtadest. Ja kõik, mida see valgus puudutab sinu sees ja sinu väljas, ei jää ena endiseks!

Ja kuidas meie endi tõeline ja päris vaimsus, meie eneseteadvus, mida kanname, tahab üles ärgata ja muuta kõike, mis meie ümber on, sest kui hing on ärganud, ei lase ta ühtegi hetke maailmast mööda, sest see hing tahab saada VABAKS ja tahab anda VABADUSE ka teistele - ta märkab kõiki tahumatuid nurki, ta näeb nii iseenda sisse ja ka välja, ta puhastab kõike, mis teele jääb, pühib takistusi, et enda valguse kasvulavale ruumi teha !

Ja isegi, kui sinu ümber on ulgumeri, kui oledki jõudnud kõrbesse, kui su ümber valitseb vaid hallutsinatsiooniline tühjus ja ringi vaadates näed vaid taevalaotust, kuud ja päikest, tähti - teistel päevadel ka pilvi - see on tõeliselt veider. Saad aru, et mitte keegi ei ole seal, kes ulataks käe ja ütleks, et tule. Ja kui see käsi tulebki, pead jälle vaatama, kas see on ikka sinu tee, kas see on sinu TÕDE? Ja saadki ühel hetkel aru, et need, kes sind näisid saatvat, kõnnivad ka ise seal kõrbes ja samamoodi peavad neid samme astuma - ja tegelikult - usaldades ainult iseenda SISETUNNET. Mitte keegi ei saa seda tunnet asendada - ja see tunne ei ole ei vale ka ega õige - sest see tunne on SINU TUNNE.

Ja seetõttu, armas teeline, ma saan öelda: SINU TÕDE on sinu ainus asi, mille nimel üldse täna pingutada tasub! TÕDE on ainus vestapost! Ja ära isegi mõtle, et teised saavad aru sinu tõest ja jagavad sinuga seda tõde. Aga sa omas tões leiad need inimesed, kes sellest ka tõeliselt aru saavad. Sest läbi ajaloo on naeruvääristatud erinevaid ja erilisi inimesi siin ühiskonnas, keda öeldakse veidrikuteks, kui tunnevad siin maailmas end teisiti ja kes ei suuda end suruda sellesse raami, mida ühiskond nii meeleheitlikult promob "ägedaks" ja "edukaks" - see paneb täna ainult meid suuremasse ummikusse! Meil on vaja uusi raame, uusi süsteeme, uusi võimalusi, et areneda vabaks! Meie hinge sünnipärane õigus on vaba hingamine, aga vanad raamid tuleb purustada selleks, et hing saaks hingama hakata! Nagu beebi, kes teeb oma esimese hingetõmbe - nii ka sinu rinnakus surub seniks, kuni astud raamist välja ja lihtsalt hingad sügavalt sisse ja saad vabaks!

Ja sinu uus tõde võib olla väga eriline ja erinev! Ja väga suur hirm on, mida inimesed sinu vanast elust üldsegi sellest arvavad! Aga näitagi teed, kõnnigi selle tõega oma väärikuses, sest see on hindamatu väärtusega, mis sinu sees on ärkamas!

Ja kui sa oled seal sügavas hingekõrbes, kus kõik kõrbeb. Siis kõik, mis peale seda puhastustuld alles jääb, oled sina ise!

Vähemalt täna ma soovitan sulle: KUULA! Olegi ise! Ära mõtle, mida keegi teine teeb või arvab - igalühel on oma KÕRB läbida! Ja ära kuula skeptikuid! Ka nemad peavad ühel hetkel ärkama ja tunnistama midagi enamat kui varem!

Viska see õuduse tunne, vaata taevasse, kuula ennast ja saa tõeliseks - hakka uskuma oma TÕDE!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid