Need on märgid, mis näitavad, et teid ei seo armastus, vaid hoopis praktilisemad kaalutlused:

Te ei ava end emotsionaalselt üksteisele

Kui sa ei hooli oma kaaslasest tõeliselt, siis sa lihtsalt ei hakka end vaevama sellega, et uurida välja, mida sinu partner tegelikult tunneb. Ilmselt ei hakka sa ka oma hinge sügavamaid saladusi talle rääkima.

Te otsite üksteise lähedust vaid siis, kui soovite seksi

Sel ajal kui te seksite, tunnete mõlemad, et teie suhtes on kõik hästi ja toimiv. Kui aga muul ajal hakkad teie suhte peale mõtlema, siis ei suuda sa leida just palju ühiseid kokkupuutepunkte, mis võiks teid siduda.

Leidsite üksteist kohe peale eelneva suhte lõpetamist

Peale ühe suhte lõppu vajab inimene tavaliselt aega, et olla omaette, end koguda ja panna paika oma soovid ja ootused. Kui aga kohe alustatakse uut suhet, siis võib tekkida kahtlus, kas tegu on ikka armastusega või leiti lihtsalt keegi, et vältida üksi olemist.

Veedate mõlemad oma sõpradega rohkem aega kui koos

See on loomulik, et mõlemal on sõbrad ning nendega peabki aega veetma. Kummaliseks muutub asi aga siis, kui te kohtute vaid õhtul kodus selleks, et seksida või mis veel hullem, selleks, et lihtsalt üksteisele ainult "head ööd" öelda.

Te ei muretse kunagi üksteise pärast

Paarid on üksteise jaoks olemas, nad hoiavad üksteist ja hoolivad teineteisest. Kui te aga ei huvitu eriti üksteise soovidest ega unistustest, siis ilmselt te ühist tulevikku ei planeeri.

Te ei lõbutse koos

Kas teie näole ilmub naeratus, kui näete üksteist? Kas teile meeldib koos teha toredaid, lõbusaid ja isegi kohati jaburaid asju? Kas mäletad, millal viimati koos pisarateni naersite? Kui vastasid neile küsimustele eitavalt, siis on sinu suhte olukord nukker.

Te ei usalda üksteist

Kas sa usud, et sinu kaaslane armastab sind ning on sulle truu? Kui teie suhtes on kõik korras, siis soovite mõlemad üksteisele pühenduda ning näitate seda ka välja, et kallim teaks, et ta on hoitud ja armastatud. Kui sa ei saa talle kunagi kindel olla ning leiad ka ennast pidevalt teistele mõtlemast, siis ei ole teie suhe seatud armastusele.

Te ei näita avalikult kuidagi välja, et olete paar

Muidugi ei pea avalikus kohas ennastunustavalt suudlema või kõik ümbritseva unustama ja ainult ainiti oma partneri otsa vaatama, kuid kui isegi käest kinni käimine või muud sõbralikud ja armsad žestid on teile täiesti võõrad, siis ilmsest ei tunne te üksteise suhtes väga suurt tõmmet.

Te ei arvesta suurte eluliste otsuste tegemisel üksteisega

Sellised olulised teemad nagu töökohavahetus, õppima minek, sõpradega reisile minek, korteri ostmine jne, peaksid saama koos läbi räägitud. Kui te ei aruta üksteisega enne selliste otsuste tegemist, siis ilmselt ei kõiguta kaaslase arvamus teid just liialt.

Peale riidu jalutate kumbki oma teed

See on loomulik, et igas suhtes tuleb ette eriarvamusi ja tülisid. Kui te üksteisest hoolite, siis soovite need võimalikult valutult lahendada ja jõuda mõlemat poolt rahuldava lõpptulemuseni. Kui teil on aga suures plaanis üsna ükskõik, mida kaaslane arvab või mida see riid teie suhte jaoks tähendab, siis ilmselt pole te südamega asja juures.

Toimetas: Katrin Oidra