Aga kui meie väikestel sõpradel on aeg-ajalt mured, mille osas tahaks neid aidata, siis võib ka omal algatusel talle mõne kristalli pihku pista või sussi sisse poetada. Sellest pisikesest kristalliabist saab tema jaoks justkui tekitada võlujõu, mis teda rasketel hetkedel toetab ja tuge pakub.

Mis kristallid toetavad ja julgustavad meie pisikesi haldjaid ja võlureid kõige paremini nende kiires arengus, õppimises ja kasvamises? Piilume kristalle, mis annavad neile turvatunde, mis aitaksid nende tõelistel annetel väljenduda, leevendaksid infomürast tekkinud stressi. Aitame rõõmuga välja inspiratsioonipuuduses vaevlevad päkapikud, kellelt järgnevast jutust võiks kindlasti abi olla:

Sinine topaas - on teada ja tuntud kommunikatsiooni kristall. Kui laps laulab, suhtleb palju ja peab tihti esinema, siis on just sinine topaas see, mis hoolitseb selle eest, et esinemishirm kaoks, et suhelda oleks kerge ja hääl kenasti kannaks. Sinist topaasi peetakse ka tarkuse ja enesearengu kristalliks, mis on hea kaaslane igale lapsele.

Tsitriin - külluslik kaunitar, särav ja rõõmus oma välimuselt ja energeetikalt. Optimistlik tsitriin aitab rõõmu leida lihtsatest asjadest, leevendab stressi ja pinget ning tekitab lastes turvatunde, sest pakub emotsionaalset kaitset kõiksuguse negatiivsuse eest. Tsitriin inspireerib tegutsema, kohanema ja õppima ka raskematest eluhetkedest ilma, et kaoks elurõõm ja tahe saavutada seatud eesmärke.

Mäekristall - aitab suurendada empaatiat ja kaastunnet teiste suhtes, on hea kristall neile lastele, kes on argielust kaugenenud virtuaalmaailma sügavustesse, sest toob emotsionaalselt tagasi maa peale, aitab märgata ja ära tunda tõelisi tundeid ja olulisi hetki päriselus. Mäekristall on rahustava toimega närvisüsteemile ning kasulik silmadele. Lisaks kõigele muule hoiab mäekristall mõistuse terve ja selge.

Roosa kvarts - tingimusteta armastuse kivi, mis on peaaegu kohustuslik kristall kõikidele, sest armastust ei ole elus kunagi liiga palju. Mõeldes tänapäevasele elutempole on just armastus ja kontakt vanematega see, millest väga paljudel lastel puudu jääb. Roosa kvarts ei asenda vanemate tähelepanu ja hoolitsust, küll aga aitab tunda end armastatuna ja tõmbab ligi armastuseenergiat. See on kristall, mis leevendab koduigatsust ja kristall, mis toetab lapsi, kelle vanemad on otsustanud lahku minna.

Peridoot - midagi lastele, kes tunnevad ennast süüdi ja võtavad emotsionaalselt palju rohkem vastutust kanda enda südamesse kui nad peaks. See kaunis rõõmsameelne kristall aitab selja taha jätta kõik sellised okkad elus, mis hingest juba ammu kadunud võiksid olla. Peridoot on perekonna õnne kivi, mis aitab kergemini lahendada probleeme ja vältida ebavajalikke konflikte. See kaunis kristall on üks paras rõõmu- ja tarkuse kivi!

Türkiis - läbi ajaloo tuntud õnnetalismanina, mis kaitseb kõige kurja ja halva eest. Türkiis hooltseb aegsasti selle eest, et elu oleks üks lõpmatu seiklus täis põnevaid ettevõtmisi. Soovitaksime kindlasti türkiisi just neile lastele, kes peavad palju iseseisvalt hakkama saama ja omaette toimetama. Türkiis toob lastele ka paraja portsu sõbraõnne, aidates kergemini luua uusi tutvusi.

Head energiat kõikidele väikestele ja muidugi palju armastust!

Autor: Meeri-Mall A.

Vaata lisa: www.wildwoman.ee - ehtsad poolvääriskivid väekates ehetes.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid