Hingesugulased. Hingesugulane on keegi, kellega sul on eriline side. See võib olla sõber, elukaaslane või perekonnaliige. Keegi, kellega tunned ühtivust. Hingesugulane aitab sul läbi elu kasvada ja jõuda läbi elutee oma tõelise olemuseni.

Kaksikleegid. Kaksikleek jagab palju sarnasusi hingesugulase omadustega. Kaksikleek võib olla ka sinu hingesugulane, kuid see on oma olemuselt palju kõrgemal tasandil. Kaksikleegid pärinevad ühest hingest, mis on oma loome alguses universumi poolt eraldatud kaheks pooleks. Tihti usuvad inimesed, et kaksikleegid on pooled, mis moodustavad kokku terviku, kuigi pooldumisel muutuvad nad eraldiseisvaks hingeks.

Õppetunnid. Sul võib olla oma eluaja jooksul palju hingesugulasi. Hingesugulased on need, kes võivad jagada sulle õppetunde või hoopis need, kellega oled mõeldud intiimsuhet jagama. Arvatakse, et saades kätte oma kogemuse, mida antud kindel hingesugulane pidi sulle õpetama, saab teie omavaheline suhe läbi.

Taaskehastumised. Kaksikleegid võivad, aga ei pruugi ilmuda iga inimese eluaja vältel, kuna nad ei kehastu sageli siia ilma ühe reinkarnatsiooni jooksul. Tihtipeale kehastub üks, kuid teine jääb viibima kõrgematesse dimensioonidesse, et abistada oma maa peal kehastuvat kaksikleeki tema kogemuse saamisel.

Energia. Hingesugulased on pandud su eluteele, et juhatada sind sinu kaksikleegi poole. Sa saad ühenduda hingesugulasega sügaval tasandil, kuid te ei jaga sama energiat. Kaksikleegiga jagad sa samasugust energiat, sest te pärinete ühest hingeallikast.

Suhted. Kuna kaksikleegid pärinevad ühest hingest, on nad äärmiselt sarnased. Oma esimesel kohtumisel on sarnasused nii ilmselged, et see võib ühe osapoole lausa ära ehmatada. Nad tunnevad teises osapooles ära nii palju iseenda omadusi, et nad põgenevad lausa hirmust.

Kohtumine. Sinu hingesugulased on mõeldud sind sinu elus inspireerima. Nad on olemas, et abistada sind eneseotsingutel ja tunda end õnnelikuna nii, nagu sa oled siia ilma loodud. Sa kohtad hingesugulasi oma elus läbi tavasündmuste. Kaksikleeke ei pruugi me kohata enne, kui oleme läbinud mitmeid kehastumisi. On inimesi, kes usuvad sajaprotsendiliselt, et nad on praeguses elus oma kaksikleeki kohanud. On ka neid, kes selles kahtlevad.

Valgustumine. Arvatakse, et kaksikleegid ei kohtu kuni mõlemad hinged on jõudnud täieliku valgustumiseni, mis võib võtta aega rohkem kui üks elu. Kõik teised suhted meie eludes võivad olla kui ''praktika'' kuni me oma kaksikhingega kohtume.

Tõlkis: Triin Anni

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid