Lasuriit - Sobib kasutada kurgu ja mandlite haiguste korral, sest soodustab kopsude, vereringe ja lümfi­sõlmede talitlust. Lisaks on lasuriit väga hea leevendus ka kurgu tursete ja paistetuste korral. Lasuriiti peetakse ka üldiselt väga tugevaks tervendajaks.

Kaltsedon - Seda kristalli soovitatakse kanda siis kui on probleeme kurgu ja hingamisteedega või häälepaelte ja hääle kähedusega. Aga kuna paljud keha tasakaalust väljas olemised saavad alguse ka vaimsetest pingetest, siis kaunis kaltsedon mõjub rahustavalt ka pea- kaela- ja turjapiirkonna pingetele, mis üleüldiselt leevendavad stressi ning teevad olemise harmoonilisemaks.

Ahhaat - Leevendab praegusel perioodil tihti kimbutava nohu ja ninakinnisust. Pimedate ilmadega kipuvad osad veidi madalamatesse vibratsioonidesse langema, kus ka depressioon võib veidi kimbutada. Ahhaat on asendamatu abimees ka depressiooni vastu, hoolitsedes selle eest, et jõud kehast ja vaimust ei raugeks.

Küaniit - aitab paljude intentsiivsete terviseprobleemide vastu nagu palavik, lihasvalud ja erinevad põletikud Sinu kehas. Küaniit on kristall, mida soovitatakse kanda ka mitte ainult külmetuse korral, vaid selleks, et väljutada enda kehast paljud põletike allikad ehk ebavajalikud mürgid ja ained. Kaalulangetamisel asendamatu abimees!

Kuidas end kristallidega tervendada?

1. Tee kristalli eliksiiri - lisa mõned kristallid oma joogivette, see laeb vett. Lisaks on tervenemiseks väga oluline palju vedelikke juua.

2. Lisa kristallid vanni - toimib samuti nagu joogivesi - kristallid laevad sinu vannivett.

3. Kristallidega aurutuamine - kasuta auru tegemiseks kristallidega laetud vett, aitab hingamisteed lahti teha ning annab leevendust. (NB! ära keeda vett koos kividega, vaid lae kristallidega vesi, u 30 min, eemalda kivid ning siis tee auru)

4. Maga nendega - pane oma lemmikud padja alla ning maga nende energiväljas.

5. Kanna neid - hoides kristalli oma aura-väljas, saavad nad sinuga pidevalt toimetada.

Kristallid aitavad terviseprobleemide puhul, kuid kindlasti ei asenda nad meditsiini! Olge hoitud!

Autor: Meeri-Mall A.

Vaata lisa: www.wildwoman.ee - ehtsad poolvääriskivid väekates ehetes.

Külasta WildWoman'i Facebooki lehekülge

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid