Tänasteks "suhtekangelasteks" on granaat, oonüks, tiigrisilm, rubiin, suitsukvarts ja päikesekivi, millest igaühe karakter toob välja just selle toime, mida praegusel hetkel enim vajad, et romantilised suhted tasakaalu viia.

Granaat Naiseliku seksuaaljõu sümbol, mis suurendab kandja seksuaalset iha ning aitab lõõgastuda ja vabaneda ebavajalikest pingetest. Punane granaat stimuleerib iseäranis kundalini energia tõusu ning on abiks potentsiprobleemide puhul. See tugevdab, aktiveerib ja kindlustab ellujäämisinstinkti, tuues julgust ja lootust nii suhetesse kui igapäevaellu.

Stressivastane väekas kristall, mis aitab üle saada ja edasi minna olukordadest, kus lihtsat väljapääsu ei paista. Armuvalu on kindlasti üks muredest, mille vastu oonüksi abil astuda. Oonüks aitab keerulisemates suhtes jälile saada valedele ja truudusetusele. Lisaks annab oonüks oma kandjale korraliku portsu enesekindlust ja julgust, et kõigest välja tulla tugevama ja targemana kui eales varem.

Tasakaalustab mees- ja naisenergiaid ning on eriti sobilik kandmiseks meestele, sest kannab endas mehelikku jõudu. Tiigrisilm pakub kindlust riskantsetes olukordades ning külluse kristallina sobib kandmiseks kõigile, kelle elust puudub vajalik tasakaal. Tiigrisilma pakutav tugev turvatunne aitab taastada suhetes kaotsi läinud energiaid.

Tõeline seksuaalsuse ja kire kristalll. Maagid on läbi ajaloo rubiini pidanud "tilgakeseks Draakoni verest", mis suutis varustada selle kandjat võimuga, seletamatult atraktiivse lummusega, millele oli pea võimatu ära öelda. Luba enda südamel täituda tunnetega, mis lennutavad Su seiklustesse, millest julgesid enne vaid unistada.

Armukadeduse parim ravi, vabastab üleliigsetest mõttemustritest ja hirmudest. Aitab hoida pea selge ja südame siira, on väga maandav kristall. Suitsukvarts on ideaalne abiline suhtesõltuvusest vabanemisel, sest ta kannab endas ka väga positiivset emotsiooni ja aitab leida jõudu halbadest suhtemustritest vabanemiseks.

Mängulisusest pakatav õnnekristall, mis aitab enesehinnangul tõusta täpselt nii palju kui vajad, et tunda end tõelise kuningannana magamistoas ja miks mitte ka hallis argipäevas. Loomingulisus, mängulisus, pisikesed krutskid ja õnn - kõlab nagu armuksid uuesti, kas pole? Ära imesta kui seiklused ja ideed väljuvad tavarutiinist, sest just päikesekivi on Sinu sisemine põlemine, särav ja muretu. Hellita end Armastusega kallis inimene, sest just Sina oled seda maailmas kõige rohkem väärt!

Autor: Meeri-Mall A.

Vaata lisa: www.wildwoman.ee - naturaalsed poolvääriskivid väekates hõbe- ja kuldehetes.

Külasta ka WildWoman'i Facebooki lehekülge

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid