Kuigi Sinu isiksuse eripärale on palju eeliseid, võib tunduda sinu kohalolu teistele rõhuv ja raske. Kui tunned, et eelnev sind kõnetab, oled kindlasti ainulaadne ja peaksid võtma aega, et heita pilku oma unikaalsesse sisemaailma ja õppima oma haruldasi väärtusi hindama.

1. Sa räägid, mis meelel

Paljud kardavad avalikku hukkamõistu, kui kõnelevad millestki, mis ei ole tavapärane, sina aga mitte. Väljendad oma tundeid avameelselt ja lihtsalt. Sind ei huvita pealiskaudne suhtlus, vaid soovid inimestega sügavaid, tähenduslikke suhteid, mille alus on tõel ja usaldusel ja sedasama tasandit soovid peegeldada kõikides oma elu aspektides.

2. Oled õnnelik nii nagu oled

Oled sa suhtes, vallaline, omad hulganisti sõpru või oled sõber ainult oma emaga - oled õnnelik nii nagu sa oled. Sa ei sõltu teistest, et tunda end täiuslikuna, vaid tunnetad oma täiust oma sisemisest valgusest, olemaks selline, kes sa päriselt oled.

3. Sa ei kannata tühja loba

Väärtuse suhtlusesse loovad sisutihedad vestlused keskkonnas, kus inimestel on omavahel vesteldes ausad ja tõesed.

4. Teod kõnelevad rohkem kui sõnad

Pealiskaudsed inimesed peletavad sind eemale. Sa ei kannata, kui antakse kergelt lubadusi ilma ette võtmata samme nende täideviimiseks. Samuti hoidud sa suure kaarega eemale libekeeltest, kelle ambitsioonid ei ole selged ja üheselt mõistetavad.

5. Sulle meeldib kuulata ja süveneda

Oled hea kuulaja ja paned hoolega tähele, mida su vestluspartneril on sulle öelda. Sa armastad õppida uusi asju end ümbritsevatelt inimestelt ja sukeldud suurima rõõmuga tähenduslikesse vestlustesse oma sõprade, tuttavate ja miks mitte ka kellegiga, keda kohtad täiesti esimest korda.

6. Sulle ei meeldi ignorantsus või tundetus

Hukkamõistvad, ignorantsed, tundetud ja teesklevad inimesed ärritavad sind sinu olemuse tuumani. Samuti sinu oskus näha olukordi erinevate tahkude alt ei lase sul anda teistele kergemeelseid hinnanguid. Inimesed, kes on kiired hukka mõistma ja arvamusi loopima, ei kuulu sinu ringi.

7. Sa ei nõua tähelepanu

Sa eelistad alati, kui võetakse aega tasa ja targu üksteise tundma õppimiseks ja sideme loomiseks. Sa ei rõhu oma välimusele tähelepanu püüdmiseks, sind märgatakse just sinu erilisuse ja sügavuse eest.

Toimetas: Triin Katriin

Allikas: Ewao.com