Naised teadupärast on väga intuitiivsed inimhinged, kes teevad suuri otsuseid just südame ja sisetunde järgi. Naised on loomult Kuu inimesed - isegi naise elu veereb kuupuhastuse rütmis ja just seetõttu ollakse eriti vastuvõtlikud täiskuule ehk ajale, mil Kuu mõju on kõige tugevam. Sel perioodil on elus palju kaootilisust, ülemäärast draamat ja suur on soov ennast valimatult välja elada.

Ka kristallimaailmas mõjutab täiskuu võimsalt nende toimet ja omadusi. On kaks väga erilist ja väekat kristalli - kuukivi ja labradoriit - mida seostatakse just Naiseks olemise ning Kuu tugeva mõjuga. Neil, kes tunnevad, et Kuu annab jõudu ja väge, soovitame neid kristalle kanda just täiskuu perioodil. Kuukivi kristalli peetakse sümboolselt kuu valgeks pooleks ning labradoriiti, müstiliseks ja salapäraseks kuu varjatumaks tumedaks pooleks.

Kuukivi - Naiseks olemise sümbol, kõige naiselikum kristall, mida seotakse eelkõige headuse ja õnnega. Kuukivi on romantiline kristall, mis muudab naise veetlevaks ja ebamaiseks. Kuukivi toetab kandjat eelkõige emotsionaalsel tasandil, aidates taltsutada liigseid emotsioone ja põhjendamatut viha. Kuukivi peetakse armastajate kiviks, lepitades armunute tülid, suurendades naiste veetlust ja kutsudes armastajaid üksteisele lähemale. Et Kuukivi on alati seostatud Kuu, viljakuse, emaduse ja naiselikkuse jõuga, kaitseb ta eelkõige naissuguelundeid vastavate haiguste eest, aidates ka sünnitamisel ja vähendab ja leevendab menstruatsioonivaevusi sh pms sündroomi.Labradoriit - väga müstiline ja võimas kristall, mida seostatakse kolmanda silma ja intuitsiooniga, luues kontakti eelmiste elude ja tulevikuga. Labradoriiti peetakse nõidade kiviks ning seda mitte ilmaasjata. Maagilised ja müstilised omadused selles väekas kristallis aitavad täita soove ja unistusi, avastada varjatud andeid ja tuua esile selgeltnägijavõimeid. Tervendajate tervendajaks peetav kristall värskendab väekate väge ja aurat, pakub kaitset ebaõnne ja kurjuse eest. Labradoriiti peetakse heaks ravikristalliks vaimsete haiguste vastu ja asendamatuks kaaslaseks erinevatest sõltuvustest vabanemisel.

Naised, kes tunnevad, et täiskuu mõjutab neid pigem negatiivselt, nad ei tunne ennast hästi ja on olukorrast häiritud, siis soovitame neid kristalle täiskuu perioodil vältida. Kuid kui tunned, et Sinus on peidus naisellikku salapära ja maagilist jõudu, siis kanna just neid kristalle avastamaks enda tõeline vägi ja olemus!

Autor: Meeri-Mall A.

Vaata lisa: www.wildwoman.ee - naturaalsed poolvääriskivid väekates hõbe- ja kuldehetes.

Külasta ka WildWoman'i Facebooki lehekülge.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid