Novembri kristall - karneool

Karneooli punases on küps kuningannalik naiselikkus ehk ta kingib oma kandjale skorpionilikku elujõudu, sisemist julgust, kadestamisväärset eneseteadlikkust ning hõõguvat seksuaalsust. Vaata karneooli kohta lisa WildWoman ehtepoest ja facebookist.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Praegune periood peaks tooma sulle naeratuse näole. Kõik, mida ette võtad, laabub sujuvalt ning inimsuhted on head ja mõistvad. Esiplaanile kerkivad tunnetega seotud teemad ning armastuse ja suhete osas on oodata häid uudiseid. Kui oled vallaline, siis saabub sinu ellu inimene, kes suudab sinus tekitada kirge ja romantikat, mis paneb su silmad särama ja muudab päevad päikseliseks.

Küllus. Tööl tunnetad, et sinu mõjujõud on suur. Suudad süstida kaaslastesse initsiatiivi ja energiat. Tänu sellele laabuvad ette võetud tööülesanded ladusalt ja kiirelt. Kuna sul on häid ideid palju, siis soovid neid ka kohe ellu viima asuda, vaata ainult, et sa korraga liiga palju ette ei võta, nii võid oodatud triumfi asemel hoopis ebaõnnestuda.

Tervis. Tervise osas on sel kuul oluline, et laseksid juhtida end armastusest. Katsu leida võimalikult palju aega, et tegeleda asjadega, mida sa armastad. Hoolitse nii oma keha kui vaimu eest õrnusega ja pühendumusega.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Suhete osas ootab sind aeg, kus pead julguse kokku võtma ja laskma oma tunnetel välja paista. Sind on juba mõnda aega sisemiselt närinud üks mure, millega sa pole osanud midagi peale hakata kartes, et võid valede sammudega asja hoopis hullemaks teha. Nüüd leiad õige aja ja õiged sõnad, et teada anda oma tunnetest ja mõtetest.

Küllus. Tööalaselt sind sel kuul suuri üllatusi ootamas ei ole. Pigem üritad kõigi ette võetud tegemiste ja projektidega kenasti hakkama saada. Peavalu võivad põhjustada mõned kolleegid, kes tunduvad kohati lausa sulle vastu töötavat. Kõige parem on neist mitte välja teha ja kindlalt oma rada sammuda.

Tervis. Viimasel ajal tunned end tihti väsinuna ja tüdinuna. Ootad positiivseid uudiseid, soovid vaheldust ja rohkem mängulisust oma ellu, mis sütitaks sinus taas sädeme ja laseks sul tervisest ja rõõmust pakatavana toimetada.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Armastus. Suhete osas on kuu algus sinu jaoks pigem vaikne, kuid see on petlik, sest tegelikult on tegemist vaikusega enne tormi. Armastuse ja suhetega seotud teemad tõusevad esiplaanile ning tahavad lausa elu muud küljed varju jätta. Siinkohal aga peaksid meeles pidama seda, et kiirustamine ei tule kasuks. Võta rahulikult, naudi hetki ja koge elu poolt pakutavat täiel rinnal ja täielikult kohal olles.

Küllus. Tööasjades oled sel kuul eriliselt kiire taibuga, sul on pealehakkamist ja suurepäraseid ideid. Saad inimestega kergesti kontakti ning mõistate hästi üksteise soove ja ootusi. Suudad seatud eesmärgid saavutada juhindudes targast ja suurepäraselt planeeritud taktikast.

Tervis. Proovid nüüd meeleldi uusi asju. Sinu tähelepanu köidavad uued teraapiaviisid, keha ja meelt virgutavad treeningud ning samuti erinevad looduslikud ravivõtted. Hoolitsed enda eest hästi ja ei lase rutiinil ega stressil ligi tikkuda.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus. Suhete osas ootavad sind sel kuul ees õnnelikud ja romantilised hetked. Tunned end vabalt ja muretult ning lased end kaasa haarata spontaansetest ettepanekutest, mis toovad sinu ellu särisevat ja kirglikku elevust. Oled tundlik ja lähtud otsuste tegemisel oma sisehäälest ning intuitiivsest tunnetusest. Kui oled vallaline, siis võid just nüüd kohtuda inimesega, kellega sind ühendab maagiline ja saatuslik side.

Küllus. Praegune aeg toob sinu elus esiplaanile eelkõige majandusliku kindlustatuse ja stabiilsusega seotud küsimused. On hea aeg panna paika oma edasisi plaane, mis on seotud töö ja rahaga. Kui sul on kindel plaan, siis ilmuvad ka kohale toetajad ja avanevad võimalused, kuidas saad oma eesmärke ellu viia - seega, asu julgelt tegutsema.

Tervis. Oma heaolu osas saad nüüd impulsi, mida oled oodanud. Saad vastuse oma küsimusele, mis oleks parim viis tervise eest hoolitsemiseks. Uued ideed ja tegemised süstivad sinusse energiat ning kõrvaldavad vahepeal tekkinud väsimuse ja tüdimuse märgid.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus. Suhete on saabunud aeg, kus oled kerges segaduses. Sa justkui soovid kindlat, stabiilset ja arenevat suhet, samas tunned tõmmet kergete lõbustuste, omapäi uitamise ja igasuguse sõltumatuse suhtes. Ilmselt on nüüd aeg selleks, et järele mõelda, mida sa ikkagi otsid suhtest. Võibolla oled end proovinud muuta või mingeid omadusi alla surunud selleks, et sobituda kellegi soovidega või ühiskonna ootustega? Võta endale aega, et vaadata enda sisse.

Küllus. Praegu peaksid hoidma pigem madalat profiili ning mitte ette võtma suuremat sorti rahaga seotud tehinguid. Kui võimalik, siis lükka edasi oluliste lepingute sõlmimine. Kui see pole võimalik, siis ole eriliselt tähelepanelik kõikide punktide suhtes, millele alla kirjutad või oma nõusoleku annad, kuna praegune olukord on sinu jaoks majanduslikult ebastabiilne ning ootamatusi toov.

Tervis. Enesetunne on sul praegu õnneks hea, mille üle võid ainult rõõmustada, sest sel kuul kipud tervise eest teadliku hoolitsemise pigem tahaplaanile jätma. Teema, millele peaksid rohkem tähelepanu pöörama, on toitumine.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus. Suhete osas haarad sel kuul ohjad oma kätte ning asud kindlakäeliselt ise oma armuasju juhtima. Tundub, et oled selles üsna osav, kuna kuu lõpupoole võid juba rahulolevalt endale kinnitada, et armastuses puhuvad sinu jaoks rõõmsad tuuled. Kui oled vallaline, siis ole valmis selleks, et kohtud seltskondlikul üritusel inimesega, kellega on sul kohene klapp ja tõmme.

Küllus. Tööalaselt pead nüüd kohanema uute eeskirjade ja tegutsemisviisidega. Vanamoodi oleks küll mõnus ja turvaline jätkata, kuid elu sunnib sind tegema muutusi. Esialgu võid end tunda ebakindlalt ja lausa häirituna, et sind on sinu mugavustsoonist välja kistud aga tasapisi kohaned ja hakkad end paremini tundma.

Tervis. Enese eest hoolitsemine on sel kuul sinu prioriteetide seas üsna kõrgel kohal. Oled olnud kimpus nii mõnegi väiksema terviseprobleemiga ning soovid nüüd igasuguseid tagasilööke iga hinna eest vältida.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus. Saad sel kuul nii mõnegi suhtealase õppetunni. Pead olema avatud meele ja südamega, ainult nii saavad muutused sinu ellu tulla. Kõik ei lähe küll esmapilgul nii nagu sa oled plaaninud, kuid pead nõustuma sellega, et lõpptulemus on hoopis huvitavam ja edasiviivam kui sa oleksid ealeski oodata osanud. Esiplaanil on lähedus ja kehalised naudingud. Hea aeg perelisa plaanimiseks ning ka selle plaani elluviimiseks.

Küllus. Tööalaselt on sul endiselt väga aktiivne ja toimekas periood. Tegemisi ja toimetamisi on kuhjaga ning kohati paistab, et lõppu ei tulegi. Kuu keskel saad suurepärase komplimendi inimeselt, kelle arvamus on sulle oluline ning see tõstab kõvasti tööindu.

Tervis. Oma heaolu osas on sul vaja pöörata suuremat tähelepanu sellele, et saavutaksid hingelise tasakaalu ja rahu. Teoorias oled sa nendes teemades tugev, kuid ikka ja jälle leiad end muretsemas asjade pärast, mida sa muuta ei saa. Proovi leida endale sobiv lõdvestuspraktika.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastus. Suhete osas on nüüd saabumas selgushetk. Kui sul on olnud vastuseta küsimusi, kahtlusi või muresid, siis nüüd saad võimaluse asjad ära klaarida. Võid maha pidada selgitava vestluse oma kaaslasega, et üksteise tunnetest ja mõtetest paremini aru saada. Samuti tunned, et sinus endas on saabunud rahu ja teadmine, millised on sinu ootused tulevikule.

Küllus. Praegu tasub sul hoiduda suurtest väljaminekutest ja tähtsate rahaliste otsuste tegemisest. Elu majanduslik pool on sinu jaoks muutumas ning esile kerkivad uued aspektid, mis muudavad sinu valikuid. Seega, targem on pisut oodata ja alles siis, kui selgus on saabunud, teha oma edasised sammud.

Tervis. Sinu enesetunne on hea ning oled täis energiat ja entusiasmi. Kipud igal võimalusel tegutsema, armastad palju värskes õhus liikuda ning teed ka sporti. Katsu ainult säilitada tasakaal, on oht end vigastada just tänu liigsele aktiivsusele.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Pane ennast valmis suurteks muutusteks. Nüüd saavad kõik seisvad energiad purustatud ning sinu ees avanevad uued võimalused luua oma elu just selliseks, nagu sina tahad. Saabuvad muutused tõmbavad sind suure hooga mugavustsoonist välja ja see võib sinu enesekindluse mõneks hetkeks küll kõikuma lüüa, kuid suudad end kiirelt koguda ja avatuna seiklustele vastu astuda.

Küllus. Tööasjad pead nüüd küll hoolega üle vaatama. Sul on käsil nii mõnigi projekt, mis nõuab sinupoolset suuremat süvenemist ja tähelepanu. Pead endale selgeks tegema, millega soovid ja saad tegeleda ning millega mitte, niisama oma energiat ja aega raisata on mõttetu.

Tervis. Võid kokku puutuda mõne väiksema probleemiga, mis taandub kui asud kohe tegutsema. Katsu kombineerida klassikalist meditsiini alternatiivteraapiaga, nende kahe koosmõju on see, mis praegu sulle lahenduse pakub.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Suhetega seotud teemad pakuvad sulle sel kuul küllaltki palju mõtteainet. Sul on tekkinud viimasel ajal küsimusi, kas sinu suhe on see, mida vajad ning kas sinu partner suudab sulle piisavalt pakkuda. Selleks, et suhe toimiks, et pea valitsema katkematu idüll ja harmoonia - ära muretse kui ka lahkhelisid ette tuleb, need on sinu jaoks õppimise kohad.

Küllus. Tööelus on praegu oluline sinu läbisaamine kolleegidega. Sellest sõltub kuivõrd kiirelt ja laitmatult sinu tööülesanded edenevad ning tänu tutvustele võid saada ka põnevaid pakkumisi oma tegevuse laiendamiseks või hoopis karjääriredelil edasiliikumiseks.

Tervis. Enda eest hoolitsemise osas pead plaani tegema. Sul on palju mõtteid ja ideid, mida teha, et sinu tervis oleks tugev ja vastupanuvõime külmetusele laes, kuid ikka ja jälle kipud end unustama ning oma toitumise ja liikumise pisut käest ära laskma. See ei maksa küll kohe kätte, kuid pikemas plaanis hakkab endast tunda andma.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Võtad nüüd suhetes pisut aja maha ning vajad hetke järelemõtlemiseks ja oma emotsioonides selgusele jõudmiseks. Sind takistavad edasi liikumast minevikust pärit hirmud ja pettumused. Lased end liigselt mõjutada kõigest sellest, mis on juba möödanik. Vaata oma hirmudele otsa ja tegele nendega, vaid nii saad sa luua endale säravat tulevikku ja nautida täiel rinnal tõelist armastust.

Küllus. Oled saavutanud töödega kindla pinnase, millelt võid teha julgelt perspektiivikaid tulevikuplaane. Sa oled omandanud väärtuslikke kogemusi ning ületanud mitmeid raskusi, et jõuda sinna, kus hetkel asud. Avalda julgelt oma arvamust ning võta ette jõulisi samme selleks, et liikuda oma unistuste suunas. Sul on olemas kõik vajalikud oskused ja teadmised, pead ainult olema julge, et neid täies mahus kasutada.

Tervis. Su tervis on üldjoontes hea, kuid peaksid kindlasti meeles pidama, et tõelise jõu ja energia annab sulle korralik puhkus. Leia viise, kuidas lõõgastada korralikult oma keha ja meelt. Kui oled väsinud ja stressis, siis hiilivad lihtsalt ligi nii külmetushaigused kui ka erinevad vigastused.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastus. Suhete osas on nüüd saabunud õige hetk, et laseksid minna kõigel sellel, mis on sinu jaoks oma aja ära elanud ja ei teeni enam kuidagi sinu huve - see võib olla näiteks mõni iganenud käitumismuster, mis on ammu välja murdmist oodanud, või ka lausa suhe, mis ei vasta sinu südame kutsele. Igal juhul on nüüd aeg teha suurpuhastus oma armuelus, et võiksid alustada puhtalt lehelt.

Küllus. Elu saadab nüüd sinu teele kannatlikkuse õppetunni. Sa oled oma ideed ja plaanid välja töötanud ning andnud neile võimaluse käivituda. Nüüd pead olema valmis selleks, et toimetad rahulikult ning jälgid käima läinud protsesse kõrvalt, ilma neid ise liigselt tagant torkimata. Kui oled kärsitu ning asud igaks juhuks kaasa rapsima, võid hoopis loomulikke viljakaid arenguprotsesse nurjata. Seega, lase universumil hoolitseda oma plaanide sujuva käigu eest.

Tervis. Kipud praegu ise liigselt muretsema ja üle mõtlema. Katsu võtta positiivne hoiak ja uskuda sellesse, et oled terve, tugev ja elujõuline. Usul on suur jõud sinu enesetunde ja füüsilise heaolu edendamisel.

Autor: Katrin Oidra

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid