Naistele vajalikud kristallid:

Kuukivil on austusväärne nimi - targa naise kristall. Nimelt kuukivi ühendab sind sügava naiseliku energiaga, milleks on hetkes olemine, lihtsalt teadmine ja eluvoos olek. Kõlab hästi? Mehelik maailm heidab naistele tihtipeale ette liigset emotsionaalsust, kuid emotsioonid luku taha pannes tekitame kehas energia blokeeringuid, mille tulemuseks on mitmel tasandil tuimus. Kuukivi aitab meil just ühendust saada oma emotsioonidega, ligi pääseda nende tunnete algallikatele ehk läbi emotsioonide tundmise on sul võimalik tervendada oma sisemisi haavasid või hoopis saada ligi oma sisekaemusele-intuitsioonile. Kuukivi laseb emotsioonidel muutuda intuitsiooniks ning sisemiseks tarkuseks. Lase kuukivi naiselikul energial oma tõeline naiselikkus voogama. Loe kuukivi kohta lisa SIIT.

Labradoriit on must kuukivi ehk tema on justkui see kuu tagumine pool, mis siit planeedilt Maa nähtamatu või naiselikkuse aspekt, mis jääb sõnadega seletamatuks. Seetõttu kutsutaksegi labradoriiti müstilise naiselikkuse kristalliks - ehk see kristall avab meile naistele maailma, mis on silmale nähtamatu aga mida hing mäletab ning kuues meel tunnetab. Terav intuitsioon ja töötav telepaatia ning kõrgema mina sõnumid on naiseks olemise privileeg, mis nutiajastu infomüras kipub kättesaamatu olema. Labradoriidi vägi aitab mõista elu müstilisemat poolt ning lisab seda silmaga nähtamatut ning sõnadega seletamatut faktorit ka sinule. Loe labradoriidi kohta lisa SIIT.

Larimar oma helesinise olemusega on helge ja kerge ning õhkab endast tingimusteta armastust. Larimar ühendab sind taeva ja maaga ehk annab tugisamba. Larimar toidab sind ühelt poolt küllusliku ja viljaka maa-ema energiaga ning teiselt poolt hoiab vaimsust ning intuitsiooni teravana. Selliselt tasakaalustatud naine ei saagi muud teha, kui lihtsalt tingimusteta armastusest tulvil olles puna põskedel õhata. Algatuseks jätkub külluses armastust iseenda vastu ning kuna armastust on piiramatult, siis jätkub seda ka kõigile teistele. Ja tea, armastuse küllus tõmbab ligi veel rohkem armastust ehk ka hingesugulast. Ohh... Loe larimari kohta lisa SIIT.

Korall. Punane korall on naiste kaitse kivi - eriti just füüsilisel tasandil. Ta puhastab sinu keha, annab sulle elujõudu, tugevdab verd ning uuendab ja stimuleerib viljakusorganeid. Koralli võtsid naised juba iidsetel aegadel sünnitusele ja reisile kaasa. Koralli energia aitab ka meie aja haiguse, depressiooni puhul. Loe koralli kohta lisa SIIT.

Oonüksi magneetiline energia aitab eelkõige naisena välisilmas lihtsamini opereerida - ta hoiab ja kaitseb sind nii konflikti olukorras kui ka pimedal tänaval. Nimelt on oonüksi väevõimus muundada sinu ümbert ja sinu seest negatiivne energia (sh valu ning mured) positiivseks. Lisaks sellele aitab oonüks sinu soovidel täituda - nimelt kuna ta on suure külgetõmbejõuga, siis palu tal enda poole teele panna.. Lihtsalt vaata ette, mida soovid. Loe oonüksi kohta lisa SIIT.

Vägevat naiseks olemist!

Autor: Marika Tamm

Vaata lisa: www.wildwoman.ee - ehtsad poolvääriskivid väekates ehetes.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid