Me võime maitsta edulugu ja liuelda mõnda aega kergelt, kuid tänamatus on see, mis toob kõigele üsna kiire lõpu, järsult otse suurusehullustusest tagasi alla. See, kui jätkusuutlik sina olla suudad - kas üheööliblikas või midagi enamat, sõltub tänulikkuse spektrist sinu sees.

Kui sa oled ennast ära kaotanud, siis tõmba hetkeks hinge ja astu kõrvale. Võta aega mõtlemiseks ja meenuta iseennast siis, kui sul midagi ei olnud. Ja vaata ennast hetkes, kui sul kõik on olemas. Kes sa oled, miks sa midagi teed, milliseks sa oled muutunud, milline on sinu suhtumine, käitumine, maailmavaade. Mis kõige olulisem - milliseks on transformeerunud motiivid sinu käitumise ja tegutsemise tagamail? See on vastus kõikidele küsimustele, miks vahel liiguvad asjad ootamatult allamäge, aga vahel liiguvad hoopis tõusvas joones edasi.

Olgu tegemist suhte, töö, karjääri, sõpruse või millegi viiendaga. Tänamatu inimene, kellel on lühike ajalooline mälu ei purjeta oma edulooga kuigi kaugele. Sa võid olla ühel hetkel särav täht, aga ka järgmisel momendil juba läbipõlenud tahmane tükk. Energia on alati ringluses. Kõik, mida välja annad, seda tagasi saad. Sa püüa mitte muutuda lodevaks oma partneri, sõprade ega karjääri ees. Kogu hea ja sinu parima kogemuse tipphetk on kõik millegi tulemus, mille eest jätkuvalt ja ka tagantjärele sügavalt tänulik olla. Kui sa seda suudad, oled jätkusuutlik.

Vaata lisaks ka kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Wayne W. Dyer'i raamatut "Muuda oma mõtteid - muudad oma elu"

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid