Lähtu vaimse maailma lihtsatest printsiipidest, mida võiks eelnevalt teada, kui hakkad maagiat praktiseerima. Vastasel juhul võib tehtud tegu sulle tagasi tulla ettearvamatul moel.

1. Ära aita siis, kui seda ei ole palutud - oota, et inimene tuleb sinult ise abi küsima ja ära sekku tema õppetundidesse siis, kui ta seda ise palunud ei ole. Igal asjal on oma aeg - igal inimesel on oma valmisolek muutuda. Seniks saad aga saata ja soovida talle headust ja valgust ja ise muutuda.

2. Ära mõjuta teisi inimesi enda tahte järgi käima - ehk ära muuda maagia abil ja ära kontrolli teist inimest, jäta talle vaba otsustusvõime. Teise inimese mõjutamine maagia abil võib muuta inimese mõtteid ja tegusid ootamatul moel. Inimesele rituaale ja maagiaid peale tehes võid inimese panna enda soovi järgi käima, mis võib aga mõlemale poolele kurvalt lõppeda.

3. Ara pendelda või vaata läbi oma selgeltnägemismeele kedagi, kes ei ole seda palunud - ilma loata teise inimese auravälja tungimine on vaimsete seaduste vastane, mis lõhub nii vaataja kui vaadatava energiavälja. Iga vaatamine jätab inimese energiavälja jäljendi ja ka sinu energia sisse augud. Inimest võib vaadelda ja pendeldada vaid juhul, kui ta on selleks ise soovi avaldanud.

Vaimsed võimed on tuntud läbi ajaloo ja kaugelt minevikust teatakse ka lugusid kõrgetest preestritest, kes on hakanud inimkonda musta maagia abil kontrollima, selleks et inimesi enda soovi ja tahte järgi panna käituma ja ka maagidest, kes oma võimete abil teistele needuslikke loitse manavad, et inimese hinge seest süüa. Halvimal juhul võib tehtud tegu maagia ohvrile saatuslikult lõppeda. Iidsetel aegadel pühitseti vaimsusesse vaid need, kes olid oma egomeele ületanud, et pühitsetul puuduks soov inimesi kontrollida oma vaimse jõu abil ning pühitsetud ja ärganud kasutasid oma ülemeelelisi andeid inimkonna abistamise eesmärgil, tõstes nende teadvustasandi kõrgematesse seisunditesse.

Kasuta vaimseid võimeid iseenda ja ka teiste kõrgeimaks hüvanguks

Kõike, mida vaimses maailmas teed, tee nii iseenda kui ka teise inimese kõrgeimaks hüvanguks. Sest kõik, mida teed, teed iseendale. Kõrgeima hüvangu järgi liikudes ei riku sa kellegi vaba tahet ega ületa vaimses maailmas hea tahte piire. Sest sa ei tea kunagi, kuidas kellegi vaba tahte vastu astumine musta maagiaga võib sulle hiljem kätte maksta. Me oleme kõik üks ja iga tegu mõjutab meid kõiki koheselt. Kõiki tegusid saab andestusega tühistada, tänades juhtunut kui kogemust.

Puhasta oma meeled ja soovi head!

Autor: Reiki õpetaja Triin Katriin