Oktoobri kristall - larimar


Sügise saabudes langevad lehed ning saladused tulevad nähtavale. Hõõguvpunaseid pihlakaid on peetud suure väega nõiapuudeks. Omamoodi nõiduslik on ka larimar - ta aitab taasavastada oma ürgset naiselikkust ja suurendab kontakti looduse, maa ja taeva energiatega ning võimaldab suhtlemist nähtamatu maailmaga. Vaata larimari kohta lisa WildWoman ehtepoest ja facebookist.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Tunnete osas on sel kuul sind ees ootamas muutus, mis laseb elul sinu jaoks uue lehekülje keerata. Võid end esialgu tunda ebakindlalt, sest uued olud, millesse oled sattunud, panevad sind kahtlema tehtud valikute õigsuses. Samas, lähenedes asjadele realistlikult, saad ka ise aru, et vahel on muutused vajalikud. Lähtu otsustamisel eelkõige iseenda tunnetest - tehes seda, mis on sulle parim, ei pea sa hiljem tehtud otsuseid kahetsema.

Küllus. Oled praegu eriliselt kirglikult meelestatud kõige suhtes, mida ette võtad. Sa soovid kõike kohe ja kiiresti saada ja saavutada ning vaimustud kõigest kergesti. Sinu agarus on ühelt poolt eesmärkideni viiv, kuid teisalt võid mõned asjad oma kannatamatu - sega ka hoopis ära rikkuda. Katsu enda jaoks selgeks teha, kust läheb piir liigse kärsituse ja innuka tegutsemise vahel.

Tervis. Nüüd pead end hoidma. Ei saa küll öelda, et sind on ees ootamas ebasoodsad ajad, kuid peaksid olema tähelepanelik ja vaatama, et sa endale liiga ei tee. Soovid tulemusi saavutada kiiresti, kuid pead siiski kannatlik olema. Mõõdukas edasiminek on parem kui ülepingest tingitud aja maha võtmise vajadus, mis toob seisaku.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Lased end juhtida tunnetel, mis põhinevad elutarkusel. Sinu jaoks on oluline stabiilne ja turvaline suhe, mis laseb sul tunda enda armastatuna ja kaitstuna. Sa ei pööra suuremat tähelepanu ahvatlustele, mis kestavad vaid hetke, kuid võivad negatiivselt mõjutada sinu suhteid sulle kalliste inimestega. Oled truu ja lojaalne ning ootad seda ka oma kaaslaselt.

Küllus. Sa oled lõpuks leidnud oma koha, kuhu kuulud. Tunnetad täpselt, mida vajad selleks, et tunda rõõmu ja rahulolu. Sinu elust on kadunud segadus ja sihitu rapsimine, kuna oled lõpuks leidnud selle, mille nimel oled valmis pingutama ja endast kõik andma. Ei saa päriselt öelda, et oled oma elu eesmärgi leidnud, kuid tundub, et oled sellele üsna lähedale jõudnud.

Tervis. Suurt muret enda heaolu pärast sa tundma ei pea, sest oled leidnud sobivad võtted, mis toimivad nii kehale turgutavalt, kui ka hoiavad meele rõõmsana. Et mitte rutiini langeda, võid proovida ka midagi uut, kuid siinkohal tasub silmas pidada, et ekstreemsusi tuleks vältida, need võivad sind liiga põhjalikult läbi raputada.

Kalad (19. veeb -20. märts)

Armastus. Tunnete osas ootab sind ees kirglik periood. Kui oled suhtes, siis on teie koosveedetud aeg täidetud üksteisemõistmise, romantika ja armastusega. Kui aga oled veel vaba ning avatud uuele suhtele, siis tasub nüüd selleks ka tõeliselt valmis olla. Sinu ihaldusobjekt teeb sinu poolt kaua oodatud sammu ning kutsub sind kohtamisele. Algav periood toob tunnete alal sulle palju rõõmu ja rahulolu.

Küllus. Nüüd toimub sinu elus pikk hüpe edasi. Erinevate positiivsete sündmuste kokkulangemisel suudad saavutada eesmärke, mille suunas oled varasemalt kõvasti vaeva näinud, kuid mis pole ka parima tahtmise juures tulemusi toonud. Nüüd omandad uusi kogemusi ja elutarkusi lausa käigu pealt ning suudad neid ka osavalt ellu rakendada.

Tervis. Sinu heaolu on täielikult sinu enda kätes. Kas sa oled korralikult toitunud? Oled sa lubanud oma kehal ja vaimul korralikult välja puhata? Kas sa oled suutnud stressi endast eemal hoida? Kui saad neile küsimustele jaatavalt vastata, siis peaks ka enesetunne hea olema. Kui ei, siis on viimane aeg midagi ette võtta.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus. Suhete osas on oodata vaiksemat kuud. Tunned, et kõik muud valdkonnad hõivavad su aja ja meele niivõrd, et tunnete ja romantika lainele on end teinekord raske viia. Seetõttu tunned ka kohati tujutust ja liigset kammitsetust. See periood möödub sinu jaoks seda valutumalt, mida kiiremini ise mõistad, et saad paljutki oma elus ise kontrollida ja reguleerida. Vajadusel võta endale romantika jaoks spetsiaalselt aega ja naudi seda kogu südamest.

Küllus. On oluline, et oleksid tähelepanelik märkide suhtes, mis sulle saadetakse. Praegu on tähtis, et otsustaksid, kuidas oma tulevikku kujundada. Sind juhatavad õigele teele nii huvitavad kokkusattumused kui ka sinu unenäod ja visioonid. Ära võta neid tühiste juhustena, vaid lase oma meelel leida neist tõde ja juhatus.

Tervis. Enda heaolu eest hoolitsemise osas on saabumas sinu ellu midagi päris uut. Olgu selleks siis uus trenn või uued muudetud toitumisharjumused, igal juhul parandab see tunduvalt sinu elukvaliteeti. Jätka positiivsete muutuste lainel, et mitte sügishallusel end masendada lasta ja tagasi vanade kommete juurde naasta.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus. Suhete osas peaksid võtma endale aega, et järele mõelda, kus sa hetkel seisad, kas sa saadad välja õigeid signaale ja panustad nendesse inimestesse, keda tõesti enda kõrval näha tahad. Katsu rohkem panna rõhku tunnetepõhisele otsustamisele, juhindu oma südamest, mitte sellest, mida arvad, et teised sinult ootavad. Kohati oled liigselt kinni sissejuurdunud mõtetes, püüa olla avatum.

Küllus. Pane end valmis äkilisteks ja elumuutvateks sündmusteks. Sinu ellu saabub midagi, mis paneb sind oma vaateid lausa alustaladeni muutma ning oma väärtusi ümber hindama. Sul ei tasu karta, vaid pigem võiksid võtta seda kõike avatud meelega. Parem on vaadata ümbritsevat maailma avatud silmadega, mitte läbi roosade prillide. Kui alguses võibki sinu jaoks saabunud muudatus näida kaosena, siis hiljem oled tänulik, et elu sellise käigu võttis.

Tervis. Kipud ise rohkem muretsema, kui asi väärt on ning võid sellega endale hoopis mõne tervisehäda juurde mõelda. Kui tõesti tunned end halvasti, siis ära oota, vaid räägi mõne spetsialistiga. Kui sa aga pole isegi kindel, kas muretsemiseks on põhjust, siis ära mõtle üle ja keskendu pigem positiivsetele mõtetele.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus. Praegune aeg sunnib sind endasse vaatama ja otsima tõde ning ainult tõde. Isegi kui see tähendab, et näed selgelt, et oled milleski eksinud või teinud oma elus valesid valikuid. Ausus iseenda vastu on ainus, mis aitab sind praegu edasi. Kui valetad iseendale, siis suudad küll mõned probleemid pealtnäha kontrolli all hoida, kuid seda hullemini need avaldavad mõju alateadlikult ning seda raskem on probleemide algpõhjusteni jõuda. Kui sa tahad, et suhted toimiksid ja sinu elus oleks armastus, siis alusta iseendaga rahu sõlmimisest.

Küllus. Töö osas toob see kuu tugevaid emotsioone. Pead enda eesmärkide ja tõekspidamiste kaitseks välja astuma ning selleks, et midagi saavutada, pead võitlema nendega, kes sinu ideedesse ei usu. Kõlab nagu ootaks sind ees raske periood? Tegelikult ei ole asi nii hull, sest sul on sisemist julgus, söekust ja võimu rohkemgi kui oma eesmärkide saavutamiseks vajad.

Tervis. Sulle tundub, et teed enda heaks piisavalt. Tegelikkuses aga peaksid enda keha seisukorda veidi realistlikumalt hindama. Hea oleks kui käiksid tervisekontrollis, sest see näitab sulle ära sinu tervise tõelise olukorra. Nii saad ka kohe hakata positiivseid muutusi oma ellu rakendama.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus. Sinu elus on oodata muutuseid, palju suhtlemist ja tegutsemist. Kätte on jõudnud väga aktiivne periood, kus sul on käed-jalad tööd täis ning pea ideedest ja plaanidest tulvil. Praegu on tõenäoline, et ka sinu armuelus hakkavad puhuma uued tuuled. See on ka valdkond, millele peaksid praegu rohkem tähelepanu pöörama, et mitte oma elu armastust käest lasta.

Küllus. Tööasjades tunned, et sul ei ole piisavalt valikuvabadust ning oled märkamatult jõudnud olukorda, kus pead tegutsema eelkõige teiste plaanide ja soovide kohaselt. Ära liigselt masendusse satu. Tee teadlik valik ning vii ellu väiksed muutused, mis laseksid sul areneda ja liikuda siiski sinu poolt soovitud suunas.

Tervis. Sel kuul pead olema oma heaolu osas tähelepanelik, sest on oht, et tervisehädad kipuvad sind kergesti kimbutama. Vaata üle, mida saaksid teha, et end rohkem hoida ja oma tervist turgutada. Kui vaja, muuda oma toitumist ja kindlasti hoolitse ka oma keha eest - tee sporti, liigu värskes õhus ning anna endale piisavalt puhkust.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastus. Sa oled suutnud saavutada sisemise harmoonia, mis tähendab, et oled kontaktis oma tunnetega ja lased mõtetel vabalt voogata. Vaatad julgelt näkku oma emotsioonidele ja vajadusel võtad endale aega, et nendega tegeleda. Iseenda parem tundmaõppimine laseb sisemisel tugevusel kasvada ja see teeb sind vastupidavaks ja võitmatuks. Kui oled oodanud märki või õiget aega, et tegutseda, siis nüüd on see saabunud ja sa ise oled valmis kõigeks, mis elu su teele toob.

Küllus. Tööd on palju ning tunned, et suur osa sellest, mida tegema pead, on puhas bürokraatia ning suures plaanis ei vii see sind kuigi kiiresti edasi. Katsu sellele mitte liiga palju mõtteid ja närve kulutada ning keskendu pigem suuremale eesmärgile, mille poole pürgid. Edasiliikumine on praegu küll aeglane, kuid see on siiski parem kui loobumine.

Tervis. Tunned end hästi ja tervis on korras, kui su elus valitseb armastus ja harmoonia. Tee neid asju, mis panevad sind end hästi tundma, suhtle inimestega, kellega koos olles oled rõõmus ja õnnelik ning kes sinu elu eriliseks muudavad. Rahulolu eluga on praegu sinu parimaks ravimiks.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Sinu elus kerkivad nüüd tugevalt esiplaanile armastuse ja suhetega seotud teemad. Ühelt poolt saad nautida häid emotsioone, südant avardavaid tundeid, lõõmavat kirge ja romantikat, kuid teisalt on kõik see seotud ka sinupoolse otsusega, mille pead langetama. See nõuab sinult lahtiütlemist millestki tuttavast, et astuda samme tundmatu tuleviku suunas.

Küllus. Tööd teed sel kuul südamega. Tunned soovi ka teisi aidata, oled eriliselt püüdlik, kohusetundlik ja oma ala fänn. Mõistad nüüd eriti hästi, miks valisid just sellise eriala, mida see sinu jaoks tähendab ja kui oluline see sulle on. Sinu pühendumus ei jää ka teistele märkamata, saad kiita nii ülemuselt kui ka kaaslastelt.

Tervis. Enda eest hoolitsemises pöörad nüüd täiesti uue lehekülje. Tunned, et oled jäänud kas rutiini kinni või siis oled sellesse teemasse mõnda aega pisut leigelt suhtunud. Nüüd alustad taas uue hooga oma tervise eest hea seismisega.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Sind ootab kõigis suhetes ees aeg, kus oled eriliselt empaatiavõimeline ning seetõttu on sinu läbisaamine oma lähedastega sujuv ja lähedustunnet suurendav. Oled tolerantne ja julgustad teisi järgima oma südamehäält. See ei tee kasu ainult sinu kallitele, vaid lähendab ka sind ennast oma tõelisele südamerajale. Praegune aeg on eriline ka selle poolest, et võid leida oma hingesugulase. See võib olla täiesti uus inimene, keda kohtad, kuid sa võid oma teise poole avastada ka kelleski, kes juba on sinu elus.

Küllus. Sa suhtud oma töö- ja rahaasjadesse küllaltki muretult ning mänguliselt. Teed täpselt nii palju, kui ette nähtud ning samas võtad endale piisavalt aega, et puhata ja lõõgastuda. Sa ei muretse homse pärast, vaid suudad viibida hetkes ja nautida seda, mis sa juba saavutanud oled. Praegu tehtud spontaansed otsused võivad sind viia tööasjades pika sammu võrra edasi.

Tervis. Oodata on edasiminekut paremuse suunas. Sa hoolitsed enda eest armastuse ja järjepideva kannatlikkusega ning see toob sinuni ka soovitud tulemused. Kõige paremini töötavad sinu jaoks praegu teraapiad, mis keskenduvad südame avamisele ja tervendamisele. See aitab sul saada iseendaga paremat kontakti ning mõista nii mõnegi terviseprobleemi algpõhjuseid.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Sinu ellu on tulemas midagi uut, mis toob sinu jaoks kaasa häid emotsioone, heatahtlikkust, abi, hoolt ja ka armastust. See võib olla nii lahke abistaja mõnes eluvaldkonnas, kus oled vajanud toetust, kui ka sinu teele sattunud inimene, kellega sul tekivad vastastikused romantilised tunded ning õhk täitub armastuse energiaga.

Küllus. Tööasjades on saabunud tasakaal. Oled leidnud enda jaoks õige suuna ja see paneb ka asjad sujuvalt edasi liikuma. Praegu on aeg, kus sinupoolne panustamine ja visa töö saavad vääriliselt tasustatud. Seega, kui soovid häid tulemusi, siis anna endast 100%.

Tervis. Sinu jaoks on kõige olulisem, et sa kuulaksid oma keha. Kipud aegajalt oma võimeid üle hindama ja see võib sinu jaoks kaasa tuua loodetule hoopis vastupidise tulemuse. Pea meeles, et mõõdukus ja stabiilne areng on sinu jaoks kõige sobivamad ja toimivamad lahendused.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastus. Tundeid puudutavates küsimustes on praegu sinu jaoks kõige mõistlikum võtta hästi realistlik vaatepunkt. Ära lase end pimestada võltslootustel ning ära aja lihtsalt viisakust segi flirdiga. Lase end elul üllatada, võibolla leiad huvitava kaaslase kelleski, kellele sa varasemalt poleks isegi võimalust andnud. Ole avatud ja lase oma ellu uusi asju, mis su rutiinist välja tõmbaks ja elule vürtsi lisaks.

Küllus. Praegune aeg toob sinu jaoks kaasa vastakaid tundeid. Sa pulbitsed energiast ning soovid seda jagada. Ühelt poolt on see suurepärane, sest sinu entusiasmi ja teotahtega on võimalik saavutada suuri asju. Teisalt aga, kui sa ei leia õiget väljundit või sinu plaanidega ei tulda kaasa, kipud sa ka kergesti masendusse langema. Katsu vältida äärmustesse langemist ja proovi pigem leida tasakaal.

Tervis. Sinu enesetunne ei ole just halb, kuid pragu on oluline olla eelkõige mõõdukas oma ettevõtmistes. Kui tunned, et oled väsinud, siis ära mängi kangelast, vaid võta aeg maha ja puhka. Vaata ka üle ka oma toidulaud ja vabane harjumustest, mis võivad pikas plaanis halvasti mõjuda.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid