Nädala ülevaade: 14.08 - 20.08

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad poodu ja karikate äss. See nädal toob kaasa pöördelised muutused just armuasjades ja suhetes. Sa võid sattuda olukorda, kus pead langetama oma südameasju puudutava otsuse või ilmub sinu ellu keegi, kes suudab sinu tundemaailma pea peale pöörata. Igal juhul tasub sul enne, kui mõne suure elumuutuse teed või tähtsa otsuse vastu võtad, kaaluda hoolikalt kõiki poolt- ja vastuargumente ja alles siis, kui pilt on selge ja rahulik, langetada oma otsus.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid, mis viivad sind vaimses arengus edasi.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmudeta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide äss. Nüüd on sinu elus esiplaanil töö ja rahaga seotud teemad. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Lisaks hindamatutele kogemustele ja tulevikuks olulistele suhetele saad sa ka arvestatavat majanduslikku kasu, mis annab sulle tuleviku osas kindlama tunde.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Nüüd on sinu jaoks saabunud aeg, kus teed tööd ja näed vaeva. Oled oma eesmärkidele täielikult pühendunud, kuid selleks, et sa ei põleks läbi ja et sinu elus oleks ka veidi vaheldust, luba endale piisavalt puhkust ja lõbustusi. Ole avatud ja ära karda ka pisut riskida, sest julgete päralt on maailm.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade üheksa. Nüüd pead olema valmis selleks, et sinu elus hakkavad toimuma muutused. Mida avatum sa ise oled ning mida väiksemad on sinu hirmud tundmatu tuleviku ees, seda lihtsamini sa saad ees ootavaga hakkama. Ära mõtle üle ja ära hinda oma olukorda halvemaks kui see on. Anna endale vajadusel piisavalt aega, et kohaneda ja mõista, millega täpselt on tegu.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade paaž. Sinu ellu saabuvad kaasahaaravad ja rõõmsad sündmused, mis pakuvad sulle eredaid elamusi ja unustamatuid mälestusi. Kui sinus on piisavalt julgust ja riskivalmidust, siis saad osaleda seiklustes, millistes sa veel varem osaline pole olnud. Kasuta võimalust eemalduda hallist argipäevast ja murda rutiini.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kaks. Praegu on sinu elus tugevalt esiplaanil suhted. Kui sa otsid armastust, siis just nüüd on oodata saatuslikku kohtumist. Kui sul on armsam olemas, siis leiate nüüd tavapärasest rohkem soovi ja võimalust, et olla koos ja nautida romantilisi aegu. Naudi praegust perioodi ja ava oma süda kõikevõitvale armastusele.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Võid kergesti sekeldustesse sattuda ning tunned, et sinu teel on takistused, mis ei ole küll ületamatud, kuid kulutavad mõttetult sinu aega ja energiat. Katsu asju mitte liigselt südamesse võtta ning leia üles võimalus lahendada ette kerkivaid probleeme pigem mänguliselt. Katsu võtta seda kui kannatlikkuse õppetundi.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Autor: Katrin Oidra