1. Ta muudab oma harjumusi ja jõuab hilja koju

Kui varem tuli sinu kallim alati peale tööd koju või läks trenn, siis nüüd ütleb ta, et on sunnitud tihti kauemaks kontorisse jääma või saab kokku sõpradega, kellest sa juba ammu midagi kuulnud ei ole. Loomulikult võib igaühel tulla ette pikemaid tööpäevi, kuid kui sellised asja tekivad kummaliselt sageli ja ootamatult ning tema töö iseloom ei ole reeglina selline, siis tasuks pisut asja uurida.

2. Ta võtab alati telefoni kaasa, kui toast lahkub

Paljud on netisõltlased ja ei lähe isegi tualetti ilma, et nutiseade näpus oleks, kuid kui ta ei jäta telefoni hetkeksi sinu käeulatusse, siis on asi kahtlane. Kui lisaks veel avastad, et ta lülitab justkui ilma põhjuseta oma telefoni tihti hääletu peale, siis võiksid uurida, milles asi.

3. Ta ei pea plaanidest kinni

Kui märkad, et tal tekib alatasa vajadus kusagile kaduda, sest küll ootab töö tegemist ja mõni sõber aitamist ning siis ei ole ta telefonilt kättesaadav, võib olla asi hoopis selles, et ta ei ole seal, kus väidab end olevat. Samuti on kahtlustäratav see, kui ta tühistab tihti viimasel hetkel teie plaani minna kusagile üritusele või külla.

4. Kui te tülitsete, siis viitab ta alati suhte lõpule

Kõik paarid tülitsevad vahel ning arusaamatusi ja üksteise valesti mõistmisi tuleb ikka ette. Kui aga sinu kallim viitab iga kord tülitsedes, et peaksite lahku minema, siis on näha, et tal on väga negatiivne hoiak teie suhte osas. Samuti on kahtlane, kui ta pidevalt tüli norib, ning siis ukse paukudes välja tormab, sest vajab väidetvalt omaette-aega.

5. Ta on hakanud enda eest palju rohkem hoolitsema kui enne

See, et mees hakkab trenni tegema, soetab uusi riideid ja lõhnastab ennast, on suurepärane - kui ta teeb seda enda hea enesetunde pärast ning sinu rõõmustamiseks. Kui sa aga saad aru, et mees on enda eest väga hästi hoolitsema hakanud, kuid sinu kõhutunne ütleb, et teie suhe läheb pigem allamäge, siis on ilmselt mängus mõni teine huviobjekt.

6. Ta käitub süüdlaslikult, kui sa teed tema heaks midagi head

Kuna ta tunneb end süüdi, siis tema enesetunnet kergendaks, kui ka sina käituksid halvasti. Kui ta aga näeb, et sina hoolitsed ta eest ning armastad teda, siis ta peab paratamatult mõtlema oma käitumisele ja see võib tekitada temas kurbust või süütunnet.

Toimetas: Katrin Oidra


Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid