1. Ta on rõõmsameelne ja heatahtlik. Enamasti suudab ta oma heatujulisusega nakatada ka oma sõpru ja selle tõttu on ta alati hinnatud kaaslane.

2. Tal on särav mõistus. Kõrge erudeeritus ja intelligents teevad temast suurepärase kaaslase ning tänu nendele omadustele on tal ka elus lihtne hakkama saada.

3. Ta armastab loomi. Tal on enamasti endal mõni koduloom ning lisaks sellele aitab ta võimaluse korral alati kodutuid ja haigeid loomi. Ta ei suuda näha, kui temast väetimad kannatama peavad.

4. Ta on aus. Ta ütleb sulle alati näkku oma arvamuse ja brutaalse tõe. Ta ei suudakski ette kujutada, et ta kuidagi muudmoodi peaks käituma. Mis on tal meelel ja südamel, see on kohe ka keelel.

5. Ta on suurepärane võõrustaja. Ta armastab suhtlemist ja inimesi ning kutsub neid hea meelega endale koju, et veeta ühekoos mugavalt ja mõnusalt aega. Enamasti pakub ta seal ka mõnd enda valmistatud rooga.

6. Tal on suurepärane kujutlusvõime. Ta võiks olla kuulus kunstnik või kirjanik, kui ta vaid tahaks. Teda vaimustavad muinasjutud ja müstilised lood. Samuti on ta põnevil teaduse ja ajaloo osas.

7. Armuasjades on ta usaldusväärne. Ta ei tee saladust oma eelmistest suhetest ega luiska sulle oma partnerite arvu kohta. Ta lihtsalt ei näe sellel põhjust.

8. Ta armastab seiklusi ja tema seltsis juba igav ei hakka. Talle ei meeldi kodus igavleda, selle asemel külastab ta kultuuriüritusi ja reisib põnevates paikades, et avastada maailma.

9. Ta tunnistab sulle alati oma tõelisi tundeid. Kui ta armastab sind, siis saad sa sellest peagi kuulda ning kui tema tunded on jahtunud, siis ta kas lõpetab suhte või leiab võimaluse sinuga koos paariteraapiasse minna.

10. Ta armastab loodust. Talle meeldib väga metsas, mereääres ja mägedes. Samuti armastab ta aiatöid.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid