1. Tal on meisterlik enesevalitsemisoskus. Ükskõik kui segipaisatud ta tunded ka poleks, ta suudab väliselt säilitada rahu.

2. Ta on aus. Kui küsida Skorpioni tähemärgi esindajalt tema arvamust, siis tasub end pigem valmis panna selleks, et saad täiesti ilustamata ja siira vastuse, mis iganes see siis ka poleks.

3. Ta on jäägitult ustav oma sõpradele. Tal ei ole võibolla küll palju sõpru, kuid need, kes tema ümber on, saavad tunda tema lahkust ja headust. Endale kallite inimeste jaoks ei ole tal mitte millestki kahju.

4. Ta on suuremeelne. Ta tahab ja suudab aidata neid, kellel endal puudub oskus või võimalus hakkama saada. Tal jagub kaastunnet ja hoolt nii vanemateta laste kui koduta loomade vastu. Ta ei unusta kunagi ka seda, kui keegi on teinud talle kingituse või heateo.

5. Tal on tugev tahtejõud. Kui ta on otsustanud midagi saavutada, siis võtab ta kokku kogu oma jõu, et oma eesmärkideni jõuda.

6. Ta on kirglik. Seda nii armastuse kui ka kõige muu osas, mida elus ette võtab.

7. Ta huvitub inimese hingest ja meeleteadustest. Skorpioni tähemärgi alla sündinud inimestel on reeglina suur huvi salateaduste ja vaimsete teemade vastu. Mida müstilisem teema, seda enam see teda köidab. Sama kehtib ka inimeste suhtes.

8. Rahaga on tal head suhted. Olgu ta kooner või laristaja, igal juhul oskab ta oma tegevusest suurt rõõmu tunda.

9. Ta saab suurepäraselt hakkama stressirohketes olukordades. Tema kaine mõistus ei jäta teda maha ka siis, kui elu kisub ärevaks ja keeruliseks. Alati suudab ta töötada kiirelt välja plaani, mis toimib ning teda ennast ja tema kaaslased hädast välja toob.

10. Temaga juba igav ei hakka. Kui soovid kaaslast, kes oleks kirglik, tuline, tugev, rahulik ja samas selle kõige juures alati stiilne ja enesekindel, siis oled koos õige inimesega.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid