1. Ta armastab inimesi ja soovib, et kõik omavahel hästi läbi saaksid. Ta ei suuda taluda tülisid ja riide ning võimalusel üritab alati vaenulikke pooli lepitada.

2. Ta otsib kõiges harmooniat ja tasakaalu. Isegi kui tema kaalukausid vahel kõvasti kõikuma löövad, saabub üsna pea taas kõikehõlmav rahu.

3. Ta oskab tööd teha ja oskab ka puhata. Temasse on sisse kodeeritud see tunnetus, mis sunnib teda lõpetama, enne kui stress ja ületöötamine märku annavad.

4. Tema emotsioonid on sügavad ja ehtsad. Isegi kui need kõiguvad. Ta võib olla ühel hetkel väga kurb ja järgmisel juba rõõmus, kuid see on tõesti see, mida ta tunneb - ta ei näitle.

5. Ta on suurepärane strateeg. Tema plaanid on alati põhjalikult läbi mõeldud ja kui ta millegi tõesti käsile võtab, siis saavutab ta ka peaaegu alati soovitud tulemuse.

6. Tema välimus on alati harmooniline. Olgu tema stiil milline tahes, igal juhul on selles omamoodi kooskõla ja põnevust.

7. Armastuses on ta suurepärane partner. Ta oskab olla hoolitsev, heatahtlik, toetav, lahke ja õrn. Ja selle kõige juures ei ole ta kunagi igav.

8. Ta on romantiline - see on Kaalude väga tugev külg. Seda peent kunsti valdab ta tõeliselt suurepäraselt ning suudab su lausa jalust niita.

9. Ta on usaldusvääre. Kui oled talle mõne saladuse usaldanud või oma muret pihtinud, siis saad olla kindel, et see ei jõua võõraste kõrvadeni.

10. Ta on rahaga helde. Talle meeldib kulutada mugavusele ja ilule, kuid mitte tarbetutele asjadele. Kindlasti ei ole ta mingi laristaja.

Toimetas: Katrin Oidra