Sul tasub rõõmu tunda, sest sinu Vähist kallimal on palju häid omadusi:

1. Ta armastab väga huumorit, mis tähendab, et ta naudib ise nalja tegemist ning armastab ka naerda teiste lõbusate lugude üle.

2. Ta on väga tundeküllane ning suudab oma hea kujutlusvõime tõttu väga ilmekaid lugusid ja ka muinasjutte rääkida.

3. Ta austab väga minevikku, oma esivanemaid ja kodumaad. Pole ime kui ta on päris patrioot.

4. Ta on suurepärane saladuste hoidja. Oma tundliku natuuri tõttu teab ta paljut juba enne, kui talle üldse midagi räägitakse.

5. Ta on hea inimestetundja. Oma eraelust ta meeleldi ei räägi, kuid selle eest armastab ta teha inimvaatlusi ja selle tõttu on tal omad väljakujunenud viisid, kuidas ära arvata inimeste tõelist loomust.

6. Ta ei mõista sinu üle kohtu. Ta kuulab alati uudishimulikult, kui talle oma südant puistad, kuid ta püsib enamasti erapooletuna.

7. Ta hoiab seda, kes või mis on talle kallis. Kui ta sinust hoolib, siis ei loobu ta kunagi kergekäeliselt, vaid teeb kõik, et suhe toimiks ja töötaks. Samamoodi on asjadega - tal on enamasti alati olemas see, mida sa vajad. Ta hoiab alati vajalikke asju alles, sest kunagi ei tea, millal seda tarvis võib minna.

8. Ta on heasüdamlik ja osavõtlik...kuid enne kui ta appi tõttab, veendub ta korralikult, et sa ikka abi vajad, sest ilmaaegu ta sekkuma ei hakka.

9. Ta armastab oma kodu. Tema jaoks on see tagala ja kindlus ning ta hoolitseb alati selle eest, et see oleks õdus.

10. Talle meeldib väga looduses olla. Ta armastab nii väljas sportida kui metsas ja mereääres jalutada ning ka aiandusega tegeleda.

Toimetas: Katrin Oidra