Sul tasub rõõmu tunda, sest sinu Kaladest kallimal on palju häid omadusi:

1. Ta on loominguline, väljendugu see siis maalimises, laulmises, käsitöö tegemises või mõnes muus tegevuses. Igal juhul ei armasta ta käed rüpes istuda, vaid tegeleb pigem millegi põnevaga.

2. Ta on õrna hingega ja heatahtlik. See ei tähenda, et ta kunagi ei vihastaks ega krõbedamaid sõnu kuuldavale ei tooks, vaid pigem seda, et ta on idealist ja kaldub siiski kõigist parimat uskuma.

3. Tal on hämmastav võime end kriisiolukordades kokku võtta ja pisidetailideni kontsentreeruda.

4. Ta on kaastundlik ja tal pole kunagi kahju aidata oma sugulasi või leevendada oma sõprade murekoormat. Isegi kui ta esmapilgul näib kalk, siis ära unusta, et see on vaid ta väline kest.

5. Tal on inimkonna elukogemustele tuginev sügav ja ajatu tarkus, mis laseb tal õigeid otsuseid langetada.

6. Tal on hea, kuid veidi omapärane huumorimeel. Et sellega harjuda ja seda mõista, tuleb sul pisut Kalade märgi esindajaga kohaneda, kuid kui saad aru, et temas pole pahatahtlikkust, suudad seda hindama hakata.

7. Ta armastab unistada. Kui ta tegutseb targalt ja tal on ümber head ja abistavad kaaslased, siis võib ta saavutada lausa peadpööritavat edu, viies oma unistused täide.

8. Ta on tugevalt intuitiivne, tundes ette suuremaid või väiksemaid sündmusi. Isegi kui üritad tema eest midagi varjata, tunnetab ta alateadlikult, et midagi on viltu.

9. Ta on romantiline. Temast lausa õhkub seda. Seega, kui hindad väikesi tähelepanuavaldusi ja armsaid sentimentaalsusi, siis oled just õige inimesega koos.

10. Ta on salliv ja eelarvamustevaba. Enne kui ta võtab kindla seisukoha, uurib ta uudishimulikult välja, millega on tegu.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid