1. Oled totaalselt fokusseeritud teise kehale ja väljanägemisele. Mõeldes temast, mõtled sellele, milline oli teie seks.
2. Oled huvitatud seksist, kuid mitte vestlustest. Sind ei huvita oma partneri igapäevaelu ega mõtted või tunded. Piisab sellest, kui kohtute ja üksteisele andute.
3. Sa hoiaksid suhte pigem fantaasia tasandil, et mitte arutleda tunnete teemadel.
4. Sa tahaksid lahkuda peagi peale seksi, et mitte mõelda hommikul koos ärgates hommikusöögi peale.
5. Olete armastajad, mitte sõbrad. Te võite ehk ka koos mõnel üritusel käia, kuid üldiselt elate mõlemad siiski oma elu ja kohtute vaid selleks, et nautida teineteise kehasid.
1. Sa soovid koos veeta pigem kvaliteetaega, mitte ainult seksida ja lahku minna.
2. Sukeldud vestlustesse unustades aja. Te naudite omavahelisi vestlusi ja koosolemist.
3. Kuulate ausalt teineteise tundeid ja soovite teha teist õnnelikuks. Sind huvitab tõeliselt, mida sinu kaaslane kogeb, milliseid emotsioone tunneb, mis talle meeldib ja mis mitte.
4. Kaaslane motiveerib sind saama paremaks. Sa tunned, et tahad kasvada ja areneda, tahad olla parem partner.
5. Soovite mõlemad kohtuda teineteise perekonna ja sõpradega.
6. Tunnete, et parim paik maailmas on kaaslase kaisus. Kui sa tunned, et päeva lõpuks ei soovi sa mitte midagi muud, kui olla lihtsalt oma kallima embuses ja nautida rahu, soojust ja õnne, mida teie koos olemine pakub, siis võid öelda, et oled leidnud oma õnne ja armastuse.
7. Teil on elus ühised eesmärgid. Te jagate samu uskumusi ja väärtusi ning soovite jõuda samade lõpptulemusteni. See ei tähenda, et peaksite seda täpselt ühte moodi tegema, sugugi mitte. Jääte mõlemad küll oma valitud viiside juurde, kuid lõpptulemusena soovite jõuda ühiste tulemusteni.
1. Sa tunned sisimas, et tegu on hingesugulasega. Teid tõmbab teineteise poole justkui mingi nähtamatu jõud, mis sunnib seljataha jätma kõik muu ja koos edasi minema.
2. Teie teed on ka varem ristunud. Te võite olla põgusalt kohtunud, teil võib olla ühiseid sõpru, võibolla olete lausa ühes ja samas töökohas töötanud. Kuid te ei märganud üksteist enne, kui selleks saabus just see õige aeg.
3. Teie hinged kohtusid just õigel hetkel. Võibolla pidid sa selleks läbima takistusi, ehk ei läinud elu nii nagu ootasid või on sul seljataga keeruline suhe. Igal juhul on sellel, mis sinu elus eelnevalt oli, oluline tähendus - see valmistas sind ette kohtumiseks oma "teise poolega".
4. Te naudite üksteise seltskonda ka siis, kui valitseb vaikus. Paljud inimesed tunnevad ebamugavust või kohmetust, kui saabub vaikus. Tuntakse kohustust võtta üles jutt või sättida end minekule. Kui oled koos oma hingesugulasega, siis ei tunne sa muret ega piinlikkust vaikuse üle, vastupidi, te naudite rahu ja vaikust koos ning tunnete end suurepäraselt.
5. Te "kuulete" üksteise mõtteid. Kuna teie vahel on tugev ühendus, siis suudate tunda, kui kallim mõtleb sinu peale. Tihti tekib tugev tunne näiteks enne kui kallim helistab või enne kui kohtute. Sa suudad tunda kui ta on rõõmus või mures ilma, et ta seda veel öelnudki oleks.
6. Teil on elus ühised eesmärgid. Te jagate samu uskumusi ja väärtusi ning soovite jõuda samade lõpptulemusteni. See et tähenda, et peaksite seda täpselt ühte moodi tegema, sugugi mitte. Jääte mõlemad küll oma valitud viiside juurde, kuid lõpptulemusena soovite jõuda ühiste tulemusteni.
7. Te ei karda üksteisega rääkida oma tunnetest ja mõtetest. Oma emotsioonide väljendamine ei ole alati lihtne, eriti kui need võivad mõjutada sinu kaaslast. Kui sul on partneriks hingesugulane, siis sa ei muretse selle pärast, mis võib juhtuda, vaid saad ka oma suurimatest hirmudest ja kõhklustest rääkida ilma negatiivsete tagajärgedeta.
8. Te annate kaaslasele julgelt aega, et tegeleda oma asjadega ning vajadusel üksi olla. Teid ei hirmuta see, kui teie partner soovib olla üksi või veeta aega sõprade ja sõbrannadega. Hingesugulane toetab oma kaaslase hobisid, harrastusi ja eneseotsinguid.
9. Te ei karda vajadusel vabandada. Kõigil tuleb ette tülisid, vihastamist ja emotsioone, mis ei ole alati just kõige meeldivamad. Kui sa aga suudad nendest hiljem rääkida ning vabandada oma käitumise pärast, siis näitab see, et austad oma kaaslast.
1. Saate hästi läbi, kuid teil puudub üksteise suhtes igasugune seksuaalne tõmme. Olete pigem nagu õde ja vend, kes kenasti üheskoos aega veedavad.
2. Te ei tunne mingitki armukadedust. See on üldjuhul väga positiivne, kui ei tunta ilma põhjuseta negatiivseid tundeid. Kui kui ikka enam üldse ei huvita, kus või kellega sinu kallim aega veedab, siis olete ilmselt omavahel lahku kasvamas.
3. Eelistate mõlemad pigem oma sõprade seltsis aega veeta, kui kahekesi koos midagi teha.
4. Kui te enam isegi ei mäleta, millal te viimate käest kinni hoidsite, kallistasite või üksteise puudutustest erutust tundsite, siis ilmselt on aeg kas midagi ette võtta või sõpradena lahku minna.
Toimetas: Katrin Oidra
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid