Sul tasub rõõmu tunda, sest sinu Veevalajast kallimal on palju häid omadusi:

1. Temaga ei hakka sul kunagi igav, enamasti on ta rahulik ja kaalutletud käitumisega ja siis, kui sa seda kõige vähem ootad, valmistab ta sulle üllatuse.

2. Ta hoolib väga oma sõpradest. Enamasti on tal neid palju ja need on väga erinevad inimesed. Sest Veevalajat köidab inimeste uurimine.

3. Ta on avatud mõttemaailmaga ja enamasti puuduvad tal igasugused eelarvamused.

4. Tal on suurepärane intuitsioon ja tunnetus. Pole ime, kui ta suudab lausa su mõtteid lugeda.

5. Ta usaldab sind ja pole kunagi põhjuseta armukade. Kui tema sünnikaardis pole just näiteks Skorpioni mõjutusi, siis on ta ka ise väga truu ja tema peale võib alati kindel olla. Petmine ei käi tema moraalikoodeksiga lihtsalt kokku.

6. Ta on suurepärane vestluskaaslane, kuna tema loomulik uudishimu on toonud talle laialdasi teadmisi erinevatest valdkondadest ja ta on meeleldi nõus neid sinuga jagama.

7. Ta saab lastega suurepäraselt läbi. Tal on loomupärane anne rahustada kartlik või nuttev laps paari minutiga maha.

8. Ta ei loobi sõnu. Kui ta ütleb sulle, et armastab sind, siis võid kindel olla, et nii see ka on. See pole lihtsalt üle huulte libisenud fraas, vaid tõesti see, mida ta sügaval sisimas tunneb.

9. Talle meeldib avastada saladusi ja ta lausa naudib, kui tema kaaslane ei ole avatud raamat, vaid pakub talle juurdlemismatejali.

10. Tal on suurepärane keskendumisvõime. Isegi siis, kui ta tundub olevat omas maailmas, suudab ta detailideni tähele pana seda, mis tema ümber toimus.

Toimetas: Katrin Oidra