See on loomulik, et vajad aega ka omaette olemiseks ning sõprade ja sõbrannadega kohtumiseks ja aja veetmiseks, kuid kui olete koos, siis on oluline, et jätkaksite kõigi nende armsate tegevustega, mida suhte algusest oli nii palju. Hoidke käest kinni, kallistage, suudelge tervituseks ja käige aegajalt kohtingutel. Kõik see hoiab omavahelise sideme tugeva, loob turvatunde ja toob rahulolu. Te võiksite võtta teadlikult plaani toredaid üritusi ja teha ühiseid väljasõite. Kui te kogete huvitavaid elamusi ja lõbutsete koos, siis see tugevdab suhet ja ühtsustunnet. Koostegemisest sünnivad suurepärased lood ja mälestused.

Kohtingutel käies oli loomulik, et tegid end ilusaks, valisid selga sobivad riided ja kasutasid parfüümi. Ära loobu sellest ka siis, kui suhe on juba pikemalt kestnud. Kui lased end käest ning ei pööra oma välimusele tähelepanu, kõndides kodus ringi kammimata pea ja väljaveninud dressidega, siis kahjuks ei ole sa enam päris selline kaaslane, kellesse su kallim kunagi armus. See ei tähenda loomulikult, et pead iga päev täismeigis ja soenguga ringi käima, kuid enda kauniks tegemine ja välimuse eest hoolitsemine võiks ikkagi jääda sinu igahommikuse rutiini hulka. Samuti võiksite koos sportida, sest lisaks kaunile kehale toob see ka hea tervise ning parema tuju.

Kui suhe on alles noor, siis üritatakse oma kallimale meele järgi olla, tehakse väikeseid kingitusi, lausutakse komplimente, kiidetakse ja ollakse enamasti positiivne. Ära unusta, et see kõik on vajalik ka suhte hilisemas faasis. Ära muutu hoolimatuks ning ära kohtle om kaaslast halvasti. Ära too esile tema nõrkusi ega kasuta neid ära omavahelises tülis. Ära halvusta oma partnerit tuttavate või teie laste ees. Kui te tülitsete, siis ära karju tema peale, end välja elades, vaid katsu oma mõtteid selgitada arusaadavalt. Kui olete mõlemad üle keenud, siis tasub võtta pigem aeg maha ning pisut rahunenuna hiljem edasi arutada. Kõik see näitab, et sa austad oma kaaslast ka siis, kui sa ei ole temaga ühel nõul.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid